Dzisiaj, Wtorek 04 Październik 2022Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Bycie zbyt szczodrym może doprowadzić Cię do niepotrzebnych wydatków, nie przesadzaj z nimi. Osoby wokół będą zazdrosne o Twoją dzisiejszą świetną formę... Nie przepracowuj się, nawet inni zaczęli zauważać, że robisz zbyt wiele.Aspekt dnia
Ziemia Saturn Uran 90°
Saturn w Kwadratura do Uran
Komunikacja staje się skomplikowana, wszystkim brakuje dyplomacji.
Kwadratura, w szczegółach: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

Nastrój

★★★★★

Będziesz bardzie otwarty na pozytywne intencje innych osób. Przestań zamartwiać się i zacznij cieszyć się każdą chwilą. Wykorzystaj to jak najlepiej.

Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa

Miłość

★★★★★

Będziesz w dobrym nastroju, gotów, aby zacząć działać. Odrzuć swoje pretensje i wsłuchaj się w prośby innych wokół Ciebie.

Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa

Pieniądze

★★★★★

Będziesz miał problemy z uporządkowaniem swoich priorytetów. Będziesz działać, jednak powinieneś dołożyć wielu starań, aby uporządkować swoje sprawy w odpowiedniej kolejności.

Jutro: 2/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa

Praca

★★★★★

Skutecznie będziesz bronił swoich własnych interesów, ale również interesów innych osób.

Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 14 stopnie, 10 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dla niektórych, potrzeba uznania może skłaniać się do wyobrażenia sobie chwały za wszelką cenę i zachęcenia do oszukiwania lub kłamstwa. Byłbyś tutaj na złej drodze, ponieważ twoja natura jest dogłębnie szczera, a ty miałbyś wiele do stracenia, gdybyś wpadł w tę pułapkę. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Niebo się obudzi, a reakcje księżyca zostaną zaostrzone. Będziesz miał wspaniałego przedsiębiorczego ducha i nie będzie problemu ze znalezieniem dynamicznych partnerów dla wszystkich swoich projektów. Jeśli twoje życie miłosne jest na pierwszym planie, powinieneś zdawać sobie sprawę, że będziesz szczególnie atrakcyjny, a twoje talenty zostaną zauważone. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

To będzie wspaniały dzień, kiedy poczujesz się bardziej doceniony, zrozumiany i wzięty pod uwagę. Będzie to wynikało z konstruktywnej dobrej woli i królewskiego stylu. Bądź dostojny, uprzejmy i szczodry, a woda sodowa niech nie uderzy ci do głowy. To będzie dzisiejsze wyzwanie! 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko