Dzisiaj, Środa 08 Lipiec 2020
Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień, 09/07/2020

Isabelle Fortes | 09/07/2020

Klimat astralny Lew

Z łatwością rozpoznasz prawdziwe intencje innych. Powinieneś wyciągnąć z tego jasne wnioski. Powinieneś porzucić stare przyzwyczajenia, zanim zaczniesz działać we właściwym kierunku.
★★★★★

Nastrój

Dzisiaj wszystko dzieje się zbyt szybko wokół Ciebie – zaleje Cię ogromna liczba próśb, postaraj się je dobrze wyselekcjonować.

★★★★★

Miłość

Będziesz bardziej otwarty, a to umożliwi Ci na popracowanie nad motywacją Twojego partnera. Będzie to idealnym rozwiązaniem, by móc rozwikłać poprzednie nieporozumienia. Nie unikaj rozmów.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz kierowany dzisiaj swoją ambicją i gorliwością. Uważaj na zazdrość innych.

★★★★★

Praca

Nie wahaj się, by przekazać niektóre obowiązki innym i nie pozwól, aby osoby wokół narzucały się Tobie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 08 stopnie, 11 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to czas na uczciwe i praktyczne zbadanie swoich finansów. Nie chodzi o moralizowanie, ale zachęcanie do zdrowego zarządzania i mądrego inwestowania, czy to w finanse, czy w życie miłosne. Jeśli potrzebujesz porady, miej pokorę, by jej wysłuchać. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dekorowanie, tapicerowanie czy szczegółowe naprawy? To będzie idealny dzień, aby się za to zabrać! Atmosfera będzie pracowita i poczujesz się spokojniejszy i bardziej zręczny. Wyniki zapowiadają się szczególnie satysfakcjonująco. Wszystko, co mogłoby poprawić lub ulepszyć twoje najbliższe otoczenie, będzie dobrze dostosowane. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Mała przerwa po dość szalonej atmosferze pozwoli ci na przeprowadzenie świadomej oceny obecnej sytuacji. Poświęcisz trochę czasu, aby zdecydować, w jaki sposób zamierzasz zarządzać swoimi zyskami. Będzie to czas spłacenia długów, zaciągnięcia pożyczki lub zażądania zwrotu rzeczy, które pożyczyłeś. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko