Dzisiaj, Sobota 25 Czerwiec 2022
Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Jesteś dziś pewny siebie, dzięki czemu zmotywujesz grupę ludzi wokół Ciebie. Będziesz obracać się w doborowym towarzystwie. Twój umysł wiruje w przeróżnych kierunkach, co stanie się w pewnym momencie męczące. Zaplanuj wszystko po kolei. Zregeneruj swoje siły w zacisznym otoczeniu.

Nastrój

★★★★★

Twoje pragmatyczne podejście pomoże Ci obrać właściwy kierunek. Niektórzy nazwali by to łutem szczęścia, ale tak naprawdę w tym wypadku wszystko zależy od Ciebie.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

Miłość

★★★★

Swobodniej dzielisz się swoimi uczuciami z innymi, co sprawia, że Twoje relacje z pewnymi osobami stają się lepsze. Postaw na swoją spontaniczność i na zrozumienie, bez potrzeby zerkania w daleką przyszłość. Przyjaciele udzielają Ci cennych rad, więc zacznij ich słuchać.

Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★

Będziesz miał okazję do zostania zauważonym za swoją pracę, nie wątp w siebie.

Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

Praca

★★★★

Twoja ambicja prowadzi Cię do odkrywania nowych dróg. Cierpliwość jest Twoim wielkim atutem.

Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 05 stopnie, 25 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc wzmocni twój intelekt i będziesz otwarty na wszelkie dyskusje. Będziesz konstruktywnie komentować rzeczy wokół ciebie, a twoje opinie będą brane pod uwagę przez większość ludzi. Zostaniesz zauważony i dobrze na tym wyjdziesz. Będzie to szansa na zabłysnięcie w towarzystwie. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twój krąg przyjaciół będzie odgrywał ważną rolę, będziesz miał okazję spędzić wspaniałe chwile na różnych dyskusjach, szczęśliwych spotkaniach i przyjemnych podróżach. Czekają na Ciebie wspaniałe dni, nie będziesz się nudzić, atmosfera będzie bardziej poświęcona wypoczynkowi niż ciężkiej pracy! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twój przedsiębiorczy duch dobrze współgra z niespokojną, intelektualną atmosferą, która tym razem zwycięży. Otrzymasz konstruktywną krytykę i nie będziesz miał problemów z przekazaniem swojego punktu widzenia, czując, że masz poparcie u władzy. Będziesz miał wszystko pod ręką, aby twoja sytuacja ruszyła do przodu. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko