Dzisiaj, Wtorek 09 Marzec 2021
Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień, 10/03/2021

Isabelle Fortes | 10/03/2021

Klimat astralny Lew

Rozważ ponownie sytuację pod innym kątem i nie chowaj w sobie tego, co chcesz osiągnąć. Jesteś w świetnej formie psychicznej, rozpoczęcie umysłowych działań będzie dziś dobrym pomysłem.

Nastrój

★★★★

Uczucia melancholii oraz złość sprawiają, że czujesz się zdołowany. Nie zapominaj, że wszystko się dobrze ułoży w odpowiednim czasie, bądź cierpliwy !

Jutro: 1/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa

Miłość

★★★★★

Nie będziesz miał żadnych problemów z byciem bardziej pojednawczym i pozytywnie nastawionym do życia. Unikaj zobowiązań, których możesz nie dotrzymać i nie wchodź w zbyt szczegółowe rozmowy z bliskimi. Uporządkuj swoje plany.

Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa

Pieniądze

★★★★★

Nie rozgłaszaj plotek, które nie zostały potwierdzone. Bądź dyskretny ze swoimi planami na przyszłość.

Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa

Praca

★★★★★

Twórcze pomysły wpadną Ci do głowy. Zabierz się za ich doszlifowanie zanim zaczniesz mówić o nich.

Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 15 stopnie, 04 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Nie próbuj czynić ze swoich upodobań i przekonań uniwersalnych zasad. Nikt nie zna definicji szczęścia, nawet ty! Jeśli skoncentrujesz się na uczuciach innych ludzi, zachowując się z życzliwością i otwartością, wszystkie twoje relacje z innymi będą przepełnione szacunkiem, poważaniem i dobrą wolą. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będziesz bardzo atrakcyjny i zabłyśniesz swoimi osobistymi cechami, co sprawi, że atmosfera będzie doskonała dla każdego. Jeśli potrzebujesz partnera, współpracownika lub kochanka, teraz będzie na to czas! W podobnym duchu praca zespołowa z pewnością przyniesie efekty. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twój talent twórczy będzie szczególnie silny z nutką oryginalności i doskonałym zrozumieniem uczuć innych ludzi. Ta otwarta postawa powinna przynieść ci nowe relacje, które będą zarówno satysfakcjonujące, jak i konstruktywne, nawet w dłuższej perspektywie. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko