Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Nie ufaj wszystkim opiniom, które usłyszałeś, sprawdź je u źródeł dla Twojego dobra. Jasność umysłu i odwaga zrekompensują Ci brak wewnętrznej energii. OdczuWasz również problemy związane ze snem.Aspekt dnia
Ziemia Słońce Mars 120°
Słońce w Trygon do Mars

Ten tranzyt wzmacnia pewną ideę sprawiedliwości w obronie naszych interesów i wartości.

Trygon, w szczegółach: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

Nastrój

★★★★★

Odkryjesz prawdziwe oblicze innych, co będzie trudne do zaakceptowania, lecz potraktuj to jako szczęście w nieszczęściu.

Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela

Miłość

★★★★★

Może dojść do starcia między Tobą a Twoim partnerem odnośnie Waszych potrzeb. Popatrz na to z innej strony i pomyśl o tym, jak o szansie do poprawienia Waszego związku. Bez względu na to, jaka będzie Twoja decyzja, nie upieraj się przy swoim w nieskończoność.

Jutro: 2/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★

Pracowanie nad swoimi relacjami z innymi przyniesie Ci pomyślność. Zgraj się ze swoją załogą, aby podążać razem w tym samym kierunku.

Jutro: 1/5 Jutro Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

Praca

★★★★★

Dobrze się przyjrzyj swojej potrzebie bycia doskonałym i nie atakuj innych. Powiedziane jest: błądzić jest rzeczą ludzką.

Jutro: 2/5 Jutro Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 18 stopnie, 50 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Nie przysparzaj ludziom problemów, bo możesz być nieprzyjemnie zaskoczony reakcjami, które mogą być całkowicie przesadzone. Twoje umiejętności organizacyjne mogą powstać wbrew woli innych, co również mogłoby być nieprzyjemne. Spędzisz najlepszą część tego stresującego dnia z rodziną.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

To będzie dobry dzień na zastanowienie się nad złożonymi problemami. Łatwiej będzie zobaczyć szczegóły i wszystko przemyśleć. Relacje z innymi będą raczej napięte, a ty będziesz starał się utrzymać swoje panowanie nad ludźmi, ale będą mniej ulegli, a w niektórych przypadkach bardziej nieprzewidywalni.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Jeśli masz plany związane z nieruchomościami, czy to w związku z zakupem czy renowacją domu, twoje myśli zostaną zwrócone na rodzinę, a twoja ocena ich potrzeb będzie szczególnie przejrzysta. To da ci kilka nowych, solidnych elementów, które pozwolą ci iść naprzód z planami.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko