Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień, 25/11/2020

Isabelle Fortes | 25/11/2020

Klimat astralny Lew

Atmosfera jest pogodna i pełna harmonii. Nie zawiedziesz się na innych, co sprawi, że życie towarzyskie zakwitnie w nadchodzących dniach. Będziesz zadowolony z włożonych wysiłków, by zachować formę. Uważaj, słodkości nie są najlepszym sposobem na nagrodzenie się za to.
★★★★★

Nastrój

Pewne granice zostaną dziś wydzielone. Spędzanie czasu z ludźmi nowo poznanymi sprawi Ci najwięcej radości.

★★★★★

Miłość

Wymiana zdań z Twoimi bliskimi stanie się bardziej jasna. Teraz jest czas, aby porozmawiać z partnerem o Waszych pragnieniach i celach.

★★★★★

Pieniądze

Stajesz się popularny dzięki byciu wydajniejszym jak również dzięki unikaniu niepotrzebnych wydatków.

★★★★★

Praca

Twoje życie towarzyskie kwitnie. Twoje notowania rosną.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 09 stopnie, 59 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Nie zatrzaskuj drzwi, nie pozbawiaj się zysków przez swój kaprys, tylko po to, aby stać się popularnym, zauważonym lub zdobyć szacunek. Pomyśl o jutrze i powstrzymaj obelżywe pragnienia. Twoje najbliższe otoczenie będzie źródłem przyjemnych, kolorowych chwil i to powinno wystarczyć na twoje apetyty, o ile pozostaną rozsądne. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje marzenia mogą szybko i łatwo stać się rzeczywistością, jeśli grasz zgodnie z zasadami społecznymi i uruchamiasz odpowiednie zaproszenia, gromadzisz właściwych ludzi i towarzyszy wokół siebie z całym swoim potencjałem pełnym zarządzania i inicjatywy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoja naturalna elegancja i hojność będą bardzo mile widziane i możesz rozwijać bardzo użyteczne relacje w obszarach, które pożądałeś przez długi czas. Będziesz po prostu musiał być elastyczny i tak uroczy, jak jesteś przedsiębiorczy, i to zadziała! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko