Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Lew : horoskop na jutrzejszy dzień

28
Wtorek Styczeń

Klimat astralny Lew

Rozmowy z bliskimi zapowiadają się, powinieneś przyspieszyć pewne działania. Musisz dokonać pewnych zmian odnośnie równowagi w sposobie żywienia. Czas na przejście na odpowiednią dietę, zacznij jeść więcej świeżych produktów.

Gwiazdy dnia Lew

Nastrój :
★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★
Praca :
★★★★
★★★★

Nastrój

Wyraźniej podkreślasz, gdzie leżą Twoje granice. Dzięki temu możesz odkryć prawdziwe intencje pewnych osób w Twoim otoczeniu.

★★★★★

Miłość

Twoje plany zapowiadają się bardzo obiecująco, musisz jednak pomyśleć nad tym, jak je urzeczywistnić. Dzięki pomocy, którą okazujesz partnerowi, szacunek, jakim Cię darzy, wzrośnie. Pewne dyskusje otworzą przed Tobą nowe możliwości.

★★★★

Pieniądze

Będzie Ci łatwiej dzisiaj podjąć się wymagających zadań biurowych, co będzie pożyteczne dla Ciebie.

★★★★

Praca

Nie zostawiaj miejsca na przypadek w swojej pracy. Umacniasz swoje osiągnięcia.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 17 stopnie, 44 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wszyscy będą mili, ale atmosfera będzie trochę skomplikowana. Daj się ponieść temu kreatywnemu otwartemu wpływowi. Dzięki księżycowi będziesz mógł znaleźć wspaniałe dobra, odkrywając odległe, obce kraje lub podejmując żmudne treningi, w których będziesz mógł w pełni się zanurzyć. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień samotnych przyjemności, takich jak czytanie, chodzenie na spacer lub chwila medytacji. Klimat nie będzie zbyt konstruktywny, a lenistwo innych może działać ci na nerwy. Lepiej byłoby więc spędzić trochę czasu samemu i pozwolić sobie na kierowanie się własną intuicją.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień romansu, dobrze zapowiadających się przyjemności w miłości i pełen emocjonalnych inwestycji. Będziesz mieć najbardziej przyjemne chwile w intymnej atmosferze, w klimacie wspólnoty i solidarności, która ogrzeje twoje serce i ustabilizuje twoje ważne relacje na dłuższą metę. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko