Dzisiaj, Wtorek 25 Luty 2020


Lew : horoskop na jutrzejszy dzień

26
Środa Luty

Klimat astralny Lew

Pewne Twoje reakcje pozwolą Ci na odkrycie czegoś nowego o sobie. Mimo wrażenia zmęczenia, jesteś dziś w dobrej formie. Trochę sportu dodatkowo nie zaszkodzi.
★★★★★

Nastrój

Dobrze się bawisz, jednak nie zapominaj o tym, co najważniejsze; nie bądź podatny na wpływy innych.

★★★★

Miłość

Jeśli oczekujesz podmuchu namiętności, mniej lub bardziej Twoje życzenie spełni się, dzięki nowym okolicznościom. Bądź odważny, nie bój się od czasu do czasu zerwać z codzienną rutyną ! Łamanie tematów tabu oraz przekroczenie barier stanie się nieuchronne, więc nie bój się zmian.

★★★★★

Pieniądze

Twoje obecne działania stopniowo budują stabilizację finansową. Nie zapominaj o tym.

★★★★

Praca

Przezwyciężysz dzisiaj kłopotliwą kwestię na tle zawodowym. Masz ochotę działać według swojego planu.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 08 stopnie, 05 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Działania i wielkie plany będą na porządku dziennym. Księżyc odświeży twoje ideały, podkreśli twoje aspiracje i twoje cele. Będzie to bardzo dynamiczna atmosfera, która powinna pobudzić najbardziej ukryte talenty. Nie wahaj się podjąć kilku obliczonych ryzyk. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Przebieg wydarzeń przyniesie doskonałe, fundamentalne zmiany, które pozwolą ci uzyskać dobry wiatr. Impulsy księżyca będą potężne i zdeterminowane, dostosowane do twojego temperamentu do perfekcji. To będzie bardzo pozytywny dzień dla ciebie i twoich planów. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będziesz zaabsorbowany wspaniałymi planami, ważnymi dyskusjami, spotkaniami, których nie możesz uniknąć oraz pochłaniającymi obowiązkami i zadaniami... Upewnij się, że nie zaniedbujesz swojego życia miłosnego, przyjaźni i rodziny. Jeśli nie jesteś dostępny dla tych, którzy są blisko ciebie, możesz ryzykować utratę ich z oczu ... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko