Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 16 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Ogólne uczucie frustracji przytłacza Cię, jednak nie zapominaj, że wszystko może zostać osiągnięte, jeśli dasz temu czas. Przez to, że zadajesz za dużo pytań, jesteś bliski przepracowania. Musisz definitywnie zwolnić, aby przywrócić normalny stan Twoim nerwom.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie warto negatywnie nastawiać się na zmiany, które i tak są dla Ciebie niezbędne.

Pieniądze

Nie będziesz w stanie dzisiaj skoncentrować się nad kwestiami finansowymi. Niestety, nie posiadasz zbyt dobrego sposobu na uporanie się z nimi.

Praca

Dzisiaj zapowiadają się wzloty i upadki w Twoim życiu zawodowym... Będziesz musiał uporać się ze sprawami niecierpiącymi zwłoki.

Miłość

Twoja wrodzona zaborczość przysłoni Ci prawdziwe pobudki pewnego problemu. Nie polegaj tylko na wyglądzie zewnętrznym, postaraj się dotrzeć do meritum spraw bez stracenia zimnej krwi. Unikaj kontrowersyjnych kwestii.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 21 stopnie, 29 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Rywalizacja i zazdrość mogą się dzisiaj pojawić. Twoje umiejętności mogą być niewystarczające i będziesz musiał podjąć wysiłek, aby udowodnić swoją dobrą wolę we wszystkim, co robisz. Będzie to najlepszy sposób, abyś był pewny siebie, podczas gdy inni będą pełni zazdrości! 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Twoja duma zadziała przeciwko tobie. Nie ma nic poniżającego w przyznawaniu się do błędu. Wręcz przeciwnie, ponieważ będziesz miał wiele do zyskania! Nowe projekty będą kształtowały się w praktyczny sposób, więc dokładnie je zbadaj, narysuj szkic, zorganizuj się i określ początkowe podstawy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Aby iść naprzód razem, konieczne będzie osiągnięcie kompromisu: czy to w związku, rodzinie czy w pracy, będziesz musiał być bardziej elastyczny, jeśli nie chcesz cierpieć z powodu napięcia nerwowego. Nieważne czy ryzykujesz konflikt, kiedy działasz przeciw komuś bardziej dominującemu niż ty. 

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android