Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień, 26/09/2020

Isabelle Fortes | 26/09/2020

Klimat astralny Lew

Będziesz miał okazję sprawdzić wszystkie opinie o pewnej osobie z Twojego otoczenia. Starasz się wyrażać swoje myśli, pokazywać uczucia...Bronisz swojej pozycji.
★★★★★

Nastrój

Wahasz się pomiędzy pragnieniem dokonywania bardziej radykalnych decyzji a potrzebą odsunięcia się. Nie spiesz się.

★★★★★

Miłość

Konwersacja, którą przeprowadziłeś w przeszłości jest teraz w centrum uwagi. Nadszedł czas, by dojść do meritum spraw związanych z Twoim partnerem i w końcu rozwiązać je raz na zawsze.

★★★★★

Pieniądze

Otrzymasz szansę na zmianę swojej pozycji, co pomoże Ci zacząć pewną sprawę od początku.

★★★★★

Praca

Czas na zmiany ! Będziesz musiał zachować spokój, aby nabrać odpowiedniego dystansu i doprowadzić sprawy do ich finalizacji.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 02 stopnie, 03 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wspierający księżyc podkreśli twoje relacje, prowadząc do zawarcia porozumień, umów lub małżeństwa. Praca zespołowa będzie dobrze ukierunkowana, podobnie jak biznes i nowe technologie. Twoje codzienne życie będzie ożywione przez tysiące spotkań, wydarzeń i kontaktów z innymi. Czasami będzie to stresujące, ale wszystko będzie się działo na twoją korzyść 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje obawy będą koncentrować się na twoich relacjach z innymi: namiętne deklaracje bliskich, dzielenie się zadaniami w pracy, podróże bogate w możliwości współpracy. Będziesz miał wszystkie elementy niezbędne do zbudowania dobrego zespołu. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Ludzie będą uprzejmi, bez okazywania uczuć i dominacji. Klimat będzie raczej intelektualny niż zmysłowy, co pozwoli ci wyrazić swoje poglądy w imponujący sposób i pokazać się na korzyść swoich klientów, partnera lub ogółu ludzi. Twoje walory będą twoją siłą napędową i ciepłem, które zostaną w pełni docenione. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko