Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Lew : horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Do niczego się nie zmuszaj. Uczucie odizolowania nie będzie długotrwałe, bądź wierny sobie. Na horyzoncie nie widać zmartwień, a i Ty jesteś w dobrej formie. Mimo wszystko postaraj się wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu.Aspekt dnia
Ziemia Wenus Jowisz 180°
Wenus w Opozycja do Jowisz

Musisz wycofać się z frustrujących sytuacji poprzez bycie bardziej przejrzystym.

Opozycja, w szczegółach: Aspekt ten rozdziela dwie planety o 180°, a więc są one w dwóch uzupełniających się znakach. Obie planety starają się mieć pierwszeństwo przed drugą, co skutkuje przeciąganiem się wojny. Tradycyjnie jest to negatywny aspekt, ponieważ tworzy napięcie, ale pozwala na rozwój, jeśli starasz się kontrolować te efekty.

Nastrój

★★★★★

Możesz dzisiaj w pełni kierować się swoim instynktem, by na nowo wprowadzić równowagę w relacjach z innymi i dojść do odpowiedniego porozumienia.

Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela

Miłość

★★★★★

Z trudnością przyjdzie Ci oddzielić Twoje życie towarzyskie od prywatnego, co będzie odczuwalne dla Twojego partnera. Znajdź czas na odpoczynek. Oderwij się od rzeczywistości i płyń z nurtem życia.

Jutro: 2/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★★

Będziesz musiał popracować nad utrzymaniem obecnych kontaktów i być bardziej otwartym na nieznane. Zrób to bez poczucia winy.

Jutro: 2/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

Praca

★★★★★

Upewnij się, że jesteś otwarty, na ile jest to możliwe, na relacje z innymi. Przyda Ci się to jeśli chcesz przyciągnąć do siebie okazje, szczególnie te z zagranicy.

Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 16 stopnie, 47 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Niebo pomaga ci pozbyc sie rzeczy, ludzi lub sytuacji, które uniemozliwiaja ci rozwój. Jestes swiadomy/a dzialan, które trzeba podjac, ale nie bedziesz w stanie uniknac pewnych starc w swoich relacjach uczuciowych, zwiazanych z dostosowaniami, które nie zawsze sa dyplomatyczne.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Skomplikowane niebo sprawia, ze atmosfera staje sie pelna pasji, wrecz obsesyjna. Musisz ciezko pracowac, aby uciec od napiecia i nerwowosci wokól ciebie. Ten klimat jednak przynosi duzo wyobrazni i kreatywnosci, ale jest to miecz obosieczny: inspiracja jest dobra, zdrowy rozsadek równiez!

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

To niebo utrudnia zarzadzanie emocjami. Nie podejmuj radykalnych decyzji, jesli czujesz sie troche utopiony w mglach, ale mozliwe sa konstruktywne projekty i konkretnych osiagniec. To wspaniala atmosfera, aby martwic sie o nieruchomosci lub finanse.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko