Horoskop na Jutro dla Lew : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy...
Idź do

  Nie widać żadnych większych problemów na horyzoncie. Twoja energia pozwoli Ci na przeżycie bardzo przyjemnego dnia. Pozostań w ruchu, gdyż nie umiesz usiedzieć na jednym miejscu. Nie pozwól, aby stres przejął nad Tobą kontrolę, więc zwolnij tempo.

  Merkury w Kwadratura do Uran

  To nie jest czas na wyrażanie siebie, pomysły są zbyt zmienne i czasami bezsensowne.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Lew / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Nie pozwól, by problemy innych zajęły całą Twoją przestrzeń; skup się na priorytetach !

  Lew / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Twoje ideały pozwolą Ci powrócić do pewnej rozmowy ; teraz możesz ją zakończyć. Jeśli jesteś w związku, będziesz w stanie lepiej zrozumieć swojego partnera, a jeśli jesteś singlem, czeka na Ciebie wielka przyjaźń.

  Lew / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Będziesz czuł się zmotywowany na nowo, co umożliwi Ci kierowanie się we właściwym kierunku. Podążaj za swoimi zmysłami.

  Lew / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Nie pozwól, aby wymagania współpracowników miały jakikolwiek na Ciebie wpływ. Wyraź swoje poglądy, to będzie najbardziej istotne.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 29 stopnie, 00 minuta: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Lew / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

  Twoje cele przyjmą zarys dzięki praktycznym rozważaniom, inteligentnemu planowaniu i solidnej strukturze. Będziesz pracował z determinacją i chęcią, aby szybko i pewnie załatwiać sprawy dzięki umiejętnościom organizacyjnym i zdolnościom przywódczym. Będą one bardzo przydatne do zgromadzenia dobrej woli innych w twojej sprawie. 

  Lew / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

  Będzie to dobra atmosfera do organizowania codziennego życia zgodnie z zainteresowaniami. Będziesz mieć konstruktywne spojrzenie i będziesz mieć pod kontrolą swoje nawyki i zachowania. W rezultacie twoje plany zmieszczą się w realistyczne ramy, które przyniosą duże korzyści przy dobrej dawce wysiłku. To będzie wspaniały dzień. 

  Lew / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

  Naładujesz akumulatory w sprzyjającym klimacie, który pomoże ci uporządkować najlepsze pomysły, dając im wyraźny zarys i zasieg. Będzie to dobry dzień na sporządzenie planów, opracowanie działania, napisanie szczegółowego raportu i wyciąganie wniosków. Twoja opinia i inicjatywy zostaną dobrze przyjęte. 

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Kwadratura: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.