Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Twoja szczera postawa przyniesie Ci powodzenie i poważanie ze strony Twojego otoczenia. Jesteś w wysokiej formie fizycznej, ciesz się życiem bez czekania na innych.Nastrój

★★★★★

Twoje obowiązki zmonopolizują cały dzisiejszy czas! Nie daj się, powinieneś zawalczyć o odpoczynek.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota

Miłość

★★★★★

Przeprowadzenie ważnej rozmowy z partnerem będzie niezbędne. Otwórz się całkowicie, a obawa zamieni się w podekscytowanie. Nie bądź tak surowy wobec samego siebie, powinieneś dzisiaj poprzesuwać swoje granice.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Pieniądze

★★★★★

Podążając za wczorajszymi wysiłkami nawiążesz nowe kontakty, które okażą się niesamowicie korzystne...

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 1/5 Jutro Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Praca

★★★★★

Poznanie pewnych współpracowników pomoże Ci nauczyć się pewnych pożytecznych nowinek zawodowych. Upewnij się, że jesteś osiągalny.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 06 stopnie, 09 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Rzeczy niekoniecznie muszą się wydarzyć tak, jak byś sobie tego życzył. Ludzie będą powolni, uparci i zajęci. Nie trzeba wiele, aby poczuć się samotnym i niezrozumianym. Byłaby to okazja do udowodnienia trzeźwego spojrzenia, uzyskania nowych perspektyw i odpoczynku, jeśli trzeba. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Odstaw swoją dumę na bok i nie wracaj do przeszłosci. Nie pozwól sobie na to, by nadal chować urazę. Twoja naturalna hojność zachęci cię do wybaczenia i zapomnienia. W przeciwnym razie możesz zablokować swoje postępy, obsesyjnie skupiając się nad bezsensownymi szczegółami. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje życie prywatne i zawodowe zostanie podkreślone. Pozytywne jest to, że będziesz bardzo zajęty organizowaniem rzeczy wokół siebie, ale będziesz raczej nietolerancyjny wobec ludzi, którzy są wolniejsi lub mają inną opinię. To wcale nie pomoże Ci przyspieszyć działania.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko