Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Lew

Z łatwością przyjdzie Ci nawiązanie znajomości z bardzo interesującymi ludźmi. Poczujesz powiew nowości. Jesteś kłębkiem nerwów, potrzebujesz ruchu, tylko to umożliwi Ci pozbycie się stresu. Napięcie oraz zmęczenie dopadają Cię. Zwolnij więc tempo życia i odpocznij.
★★★★★

Nastrój

Sposób, w jaki widzisz pewne rzeczy, sprawia, że jesteś bardziej uparty, będzie to jednak Tobie sprzyjać w kwestiach finansowych.

★★★★

Miłość

Rozmowa telefoniczna bądź wiadomość podniesie Twojego ducha, a pewna przeszkoda zniknie z Twojej sfery miłosnej. Będziesz w stanie dać upust Twoim emocjom.

★★★★★

Pieniądze

Jeśli poszukujesz całkowitej zmiany dotyczącej nieruchomości, nadszedł odpowiedni czas, by przejąć inicjatywę.

★★★★

Praca

Działając, przezwyciężysz swoje obawy. Współzawodnictwo będzie miało dzisiaj niesamowicie dobry wpływ na Ciebie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc wpłynie na twój sposób myślenia i przygotuje cię do nauki. Jeśli masz do przekazania jakąś tezę, prezentację lub wykład, będzie to świetny dzień, aby pokazać swoje jasne, atrakcyjne i przekonujące cechy. Ci, którzy są blisko ciebie, pomogą ci w osiągnięciu najlepszych wyników.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Ci, którzy są wokół ciebie, twoi koledzy, sąsiedzi i dalsza rodzina, zapewnią ci wielką przyjemność i satysfakcję w serdecznej i przyjaznej atmosferze. Będzie to dobry moment, aby wzmocnić wszystkie ważne w twoich oczach relacje, przyjmując komplementy ze skromnością.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wrażliwość jest bardzo estetyczna i bardzo kreatywna. Nawet jeśli sam nie jesteś malarzem lub aktorem, nadal będzie to doskonały okres do zwiedzania muzeum lub wystawy w galerii sztuki. Może to być również okazja, aby wyjść na posiłek lub udać się na uroczysty wyjazd w dobrym towarzystwie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko