Dzisiaj, Środa 20 Styczeń 2021
Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie, 20/01/2021

Isabelle Fortes | 20/01/2021

Klimat astralny Lew

Grupowe zadania oraz praca zespołowa dobrze wpłyną na Twoje ego. To Ty dzisiaj wyczerpiesz swoje otoczenie z wszelkiej energii. Trzymaj nerwy na wodzy i nie wyżywaj się na innych.
★★★★★

Nastrój

Mimo tego, że Twoja postawa jest bardzo zuchwała, pozwoli Ci ona przezwyciężyć pewne granice. Twoja śmiałość ma swoje zalety.

★★★★★

Miłość

Fala namiętności ożywi Twoje życie miłosne i powiększy Twoją pewność siebie. Żyj dzisiaj chwilą bez zamartwiania się o przyszłość. Poczekaj na to parę tygodni.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz dzisiaj tryskał energią, co sprawi, że pewne osoby będą Ci tego zazdrościć; ich reakcje dodadzą Tobie więcej determinacji, aby pracować jeszcze ciężej.

★★★★★

Praca

Twoja zdolność do improwizacji umożliwi Ci przezwyciężenie dużych przeszkód, co wzmocni Twoją pewność siebie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 26 stopnie, 08 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień bardzo naładowany, będziesz przepełniony pozytywną energią, ale trudno ci będzie dokończyć to, co zacząłeś. Skoncentruj swoje dobre intencje na przedsięwzięciu, które wymaga odwagi, siły i śmiałości. Jeśli masz coś w zanadrzu , możesz dokonać przełomu. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Projekt? Podróż? To będzie idealny dzień na przejęcie inicjatywy! Energia będzie najliczniejsza w obszarach związanych z podróżą, doświadczeniem, nauką lub ideałami. To będzie pasować do twoich aspiracji i będziesz mógł zrobić wiele rzeczy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to idealny klimat do nadania swoim działaniom impulsu lub rozpoczęcia nowego cyklu. Będziecie mieli wielką witalność, wasze relacje z innymi będą konstruktywne, a wasz entuzjazm będzie dobrze pasował do ludzi wokół was.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko