Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych i kosztownych komplikacji, postaraj się nie zaniedbywać papierkowej pracy. Znajdź trochę czasu na ćwiczenia fizyczne, dzięki czemu będziesz w lepszej formie, a wszystkie dolegliwości oraz bóle znikną w mgnieniu oka.Aspekt dnia
Ziemia Słońce Saturn 90°
Słońce w Kwadratura do Saturn
Ten tranzyt zachęca Cię do uporządkowania i zidentyfikowania tego, co nie jest odpowiednie w Twoim życiu.
Kwadratura, w szczegółach: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

Nastrój

★★★★★

Musisz dokonać koniecznych poprawek między marzeniami a rzeczywistością, jeśli chcesz posunąć się w przód.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 5/5 Jutro Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Miłość

★★★★★

Posiadasz ogromną potrzebę emocjonalnego zabezpieczenia. Nie owijaj w bawełnę podczas rozmowy z partnerem, po prostu bądź sobą. Przyznanie się do kilku słabości nie jest złą rzeczą!

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 5/5 Jutro Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★★

Zdolność komunikowania się pomoże Ci przezwyciężyć Twoje lęki. Konkurencyjność będzie dzisiaj pozytywnym elementem.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Praca

★★★★★

Użyj swoich zdolności umysłowych, by nauczyć się pewnych nowych rzeczy, które będą bardzo przydatne w przyszłości.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 5/5 Jutro Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Panna, w pozycji 27 stopnie, 35 minuty: Wrażliwość zdominowana przez rozum. Skromność, ostrożność, schludnoścć, nerwowość, gadatliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

W powietrzu będzie dużo kreatywności, więc zamiast bawić się w bycie liderem pośród całego tego chaosu, poświęć trochę czasu swoim pędzlom, piórom lub narzędziom i spraw, by twoje potężne emocje działały jako część twojego wyrażania siebie. Będziesz pełen inspiracji i będziesz się świetnie bawić. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Znajdziesz spokój i zmysłowość, by nie powiedzieć cielesną, przyjemność w intymności wypełnionej kreatywnością, romansem i podziwem dla twojej siły, determinacji i charyzmy. Na pierwszy plan wysuną się artyści i rzemieślnicy, ale każdy będzie mógł pozwolić sobie na precyzyjną intuicję w swoich działaniach. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje umiejętności organizacyjne mogą dziś stawić czoła marzycielskiej atmosferze. Będzie to spokojna, ale potężna energia i będzie przewyższać najbardziej dynamiczny entuzjazm. Nie naciskaj. Lepiej wykorzystać doskonałe pomysły i olśniewającą intuicję, która pozwoli ci zyskać czas w ciągu kilku dni. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko