Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

23
Niedziela Luty

Klimat astralny Lew

Przebrniesz długą drogę, aby wreszcie odnaleźć kompromis z bliskimi odnośnie Twoich planów. Nawet jeśli jesteś skłonny do zbytniego analizowania, wszystko pójdzie po Twojej myśli, jeśli tylko zaczerpniesz trochę świeżego powietrza.
★★★★★

Nastrój

Możesz wreszcie zobaczyć konsekwencje starań sprzed czterych tygodni ; spodziewaj się sukcesu !

★★★★★

Miłość

Być może oczekujesz zbyt wiele od swojego partnera... Ostatni czas spędzony w jego towarzystwie był niesamowicie przyjemny, lecz jeśli mimo to chcesz zmian, powinieneś uzbroić się w cierpliwość.

★★★★

Pieniądze

Podejmiesz się przeanalizowania spraw w rozsądny oraz skrupulatny sposób i będziesz zadowolony z nadchodzących wyników.

★★★★★

Praca

Poświęcisz się dzisiaj bardzo wybrednej pracy. Dokończ wszelkie sprawy, zanim rozpoczniesz nowe przedsięwzięcie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 02 stopnie, 14 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to czas na uczciwe i praktyczne zbadanie swoich finansów. Nie chodzi o moralizowanie, ale zachęcanie do zdrowego zarządzania i mądrego inwestowania, czy to w finanse, czy w życie miłosne. Jeśli potrzebujesz porady, miej pokorę, by jej wysłuchać. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dekorowanie, tapicerowanie czy szczegółowe naprawy? To będzie idealny dzień, aby się za to zabrać! Atmosfera będzie pracowita i poczujesz się spokojniejszy i bardziej zręczny. Wyniki zapowiadają się szczególnie satysfakcjonująco. Wszystko, co mogłoby poprawić lub ulepszyć twoje najbliższe otoczenie, będzie dobrze dostosowane. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Mała przerwa po dość szalonej atmosferze pozwoli ci na przeprowadzenie świadomej oceny obecnej sytuacji. Poświęcisz trochę czasu, aby zdecydować, w jaki sposób zamierzasz zarządzać swoimi zyskami. Będzie to czas spłacenia długów, zaciągnięcia pożyczki lub zażądania zwrotu rzeczy, które pożyczyłeś. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko