Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Chętniej poświęcisz swoją uwagę osobom, które na to zasługują. Zwróć też większą uwagę na to, co jesz, może to wpłynąć na Ciebie tylko pozytywnie!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dzisiaj wszystko wydaje się, jakby było za mgłą, co dopasowuje się do Twojego nastroju. Będziesz miał okazję do odbycia przyjemnych rozmów.

Pieniądze

Twoje niebo rozchmurza się. Rozpoczniesz nowe przedsięwzięcia, które okażą się bardzo korzystne.

Praca

Nowe kontakty sprawią, że będziesz w stanie zobaczyć perspektywy na przyszłość z innej strony. Twoje wątpliwości znikną.

Miłość

Twoja pewność siebie wzrasta, co pomaga Ci przeskoczyć wszystkie przeszkody stające na drodze. Nie składaj obietnic, których nie możesz dotrzymać w przyszłości. Na ten moment skup swoją uwagę na swoich znajomościach.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Rywalizacja i zazdrość mogą się dzisiaj pojawić. Twoje umiejętności mogą być niewystarczające i będziesz musiał podjąć wysiłek, aby udowodnić swoją dobrą wolę we wszystkim, co robisz. Będzie to najlepszy sposób, abyś był pewny siebie, podczas gdy inni będą pełni zazdrości! 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Twoja duma zadziała przeciwko tobie. Nie ma nic poniżającego w przyznawaniu się do błędu. Wręcz przeciwnie, ponieważ będziesz miał wiele do zyskania! Nowe projekty będą kształtowały się w praktyczny sposób, więc dokładnie je zbadaj, narysuj szkic, zorganizuj się i określ początkowe podstawy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Aby iść naprzód razem, konieczne będzie osiągnięcie kompromisu: czy to w związku, rodzinie czy w pracy, będziesz musiał być bardziej elastyczny, jeśli nie chcesz cierpieć z powodu napięcia nerwowego. Nieważne czy ryzykujesz konflikt, kiedy działasz przeciw komuś bardziej dominującemu niż ty. 

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android