Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

27
Poniedziałek Styczeń

Klimat astralny Lew

Osoby w Twoim otoczeniu są dziś bardzo troskliwe wobec Ciebie. Otrzymane ciepło będzie wielką przyjemnością dnia dzisiejszego. Pamiętaj, że wszystkie złe przyzwyczajenia mają określone konsekwencje, których nie powinieneś bagatelizować.

Gwiazdy dnia Lew

Nastrój :
★★★★
Miłość :
★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★

Nastrój

Zwrócisz się w stronę spokojnych, dobrotliwych osób. Nowe znajomości widnieją na horyzoncie.

★★★★

Miłość

Dzisiejsza atmosfera będzie elektryzująca... Zaleje Cię fala namiętności i pożądań. Nie masz nic do stracenia, a tak wiele do zyskania, jeśli skupisz się na osiągnięciu sukcesu. W innym wypadku możesz tego żałować.

★★★★★

Pieniądze

Pojawi się okazja, by udowodnić, że Twoje poglądy oraz wyciągnięte wnioski są właściwe. Twoje podejście do finansów jest obiektywne.

★★★★★

Praca

Rozwiążesz problem, który psuje Twoje plany. Zrobisz szybkie postępy.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 05 stopnie, 42 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to czas na uczciwe i praktyczne zbadanie swoich finansów. Nie chodzi o moralizowanie, ale zachęcanie do zdrowego zarządzania i mądrego inwestowania, czy to w finanse, czy w życie miłosne. Jeśli potrzebujesz porady, miej pokorę, by jej wysłuchać. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dekorowanie, tapicerowanie czy szczegółowe naprawy? To będzie idealny dzień, aby się za to zabrać! Atmosfera będzie pracowita i poczujesz się spokojniejszy i bardziej zręczny. Wyniki zapowiadają się szczególnie satysfakcjonująco. Wszystko, co mogłoby poprawić lub ulepszyć twoje najbliższe otoczenie, będzie dobrze dostosowane. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Mała przerwa po dość szalonej atmosferze pozwoli ci na przeprowadzenie świadomej oceny obecnej sytuacji. Poświęcisz trochę czasu, aby zdecydować, w jaki sposób zamierzasz zarządzać swoimi zyskami. Będzie to czas spłacenia długów, zaciągnięcia pożyczki lub zażądania zwrotu rzeczy, które pożyczyłeś. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko