Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 21 Kwiecień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Pewne wątpliwości staną się pewnością. Posiadasz dziś jasność umysłu i z łatwością rozpoznajesz wszystkie rzeczy do zrobienia. Czujesz, że potrzebujesz zbliżyć się do natury – zamień swoje słowa w czyny! Osiągniesz lepszą równowagę pomiędzy odpoczynkiem a pracą.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Uczucia melancholii oraz złość sprawiają, że czujesz się zdołowany. Nie zapominaj, że wszystko się dobrze ułoży w odpowiednim czasie, bądź cierpliwy !

Pieniądze

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

Praca

Czujesz, że stałeś się bezsilny. Nie wątp w siebie i ustąp potrzebie odpoczynku ; będziesz mógł zacząć od nowa.

Miłość

Poszukujesz wielkiej wolności, co może zerwać obecnie istniejące kontakty. Więzy emocjonalne nieuchronnie wiążą się z ograniczeniem swobody i z trudnością przyjdzie Ci to zaakceptować.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android