Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie, 28/10/2020

Isabelle Fortes | 28/10/2020

Klimat astralny Lew

Wciąż pomagasz wszystkim tym, którzy Cię potrzebują, powinieneś jednak ustalić pewne granice. Doświadczysz pewnych małych nieprzyjemności. Powinieneś udoskonalić swoje zdrowie i samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne. Nie bagatelizuj zdrowego trybu życia.
★★★★★

Nastrój

Osoby przebywające w Twoim otoczeniu są zaskoczeni Twoimi reakcjami. Postaraj się wyrazić swoje pomysły jaśniej i upewnij się, że zostałeś dobrze zrozumiany przez innych.

★★★★★

Miłość

Stawisz czoła wyzwaniu, aby opanować swoją samotność bądź opory Twojego partnera. Będzie to dla Ciebie prawdziwą walką, w której będziesz dobrze wyposażony, jeśli tylko wybierzesz odpowiednie narzędzia do pracy.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz dzisiaj mniej zuchwały, ale za to bardziej dyskretny ; osoby w Twoim otoczeniu zauważą tę zmianę.

★★★★★

Praca

Wszystko nabrało zbyt szybkiego tempa. Powinieneś dziś skoncentrować się na sprawach niecierpiących zwłoki.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 01 stopień, 11 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Działania i wielkie plany będą na porządku dziennym. Księżyc odświeży twoje ideały, podkreśli twoje aspiracje i twoje cele. Będzie to bardzo dynamiczna atmosfera, która powinna pobudzić najbardziej ukryte talenty. Nie wahaj się podjąć kilku obliczonych ryzyk. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Przebieg wydarzeń przyniesie doskonałe, fundamentalne zmiany, które pozwolą ci uzyskać dobry wiatr. Impulsy księżyca będą potężne i zdeterminowane, dostosowane do twojego temperamentu do perfekcji. To będzie bardzo pozytywny dzień dla ciebie i twoich planów. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będziesz zaabsorbowany wspaniałymi planami, ważnymi dyskusjami, spotkaniami, których nie możesz uniknąć oraz pochłaniającymi obowiązkami i zadaniami... Upewnij się, że nie zaniedbujesz swojego życia miłosnego, przyjaźni i rodziny. Jeśli nie jesteś dostępny dla tych, którzy są blisko ciebie, możesz ryzykować utratę ich z oczu ... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko