Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dzisiaj rozproszony i niezbyt zmotywowany do czegokolwiek. Twój umysł niemniej jednak jest w jak najlepszej formie! Świetnym pomysłem byłoby skupić się na swoich pasjach, które nie wymagają użycia mięśni.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dokonujesz właściwego kroku w kierunku obiektywnego spojrzenia na stan spraw. Nie trać czasu na niepotrzebne poczucie winy.

Pieniądze

Potrzebujesz upewnić się, czy na pewno Twoi bliscy dobrze Cię rozumieją. Komunikacja jest niejasna w kwestiach materialnych.

Praca

Twoja zdolność do planowania przyszłości pomoże Ci rozwiązać ogromny problem. Musisz liczyć tylko na siebie.

Miłość

Jesteś bardziej uczuciowy niż zazwyczaj. W zasadzie Twoje kontrastowe zachowanie może doprowadzić Cię do wzlotów, jak i do upadków. Przemyśl najpierw, jak skontrolujesz te skłonności, decyzja należy do Ciebie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dzisiaj może być napięty dzień dla tych, którzy są umocnieni na swoich pozycjach lub którzy trzymają swój ster, by wyrażać swoje zdanie. Ci, z którymi masz do czynienia, będą tak samo stronniczy w opiniach, jak ty i konflikty, sprzeczki mogą być obecne wokół ciebie...

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Nie podejmuj radykalnych decyzji, szczególnie w sprawach emocjonalnych. Bądź zadowolony z tego, jak radzisz sobie ze swoim podejściem do swojej rodziny. Twoi koledzy, sąsiedzi i rodzina mogą cię denerwować lub mocno z tobą dyskutować, a emocje będą bliskie granic wytrzymałości.

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

To będzie dzień, który jest lepszy dla nauki i uczenia się niż dla spraw związanych z twoimi związkami. Skoncentruj się na konkretnym przypadku, badaniach lub dossier… Albo zanurz się w dobrej książce, zamiast próbować usłyszeć siebie w klimacie, który nie będzie sprzyjał spojrzeniom w głąb siebie.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android