Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

8
Środa Kwiecień

Klimat astralny Lew

Szczęście jest po Twojej stronie. Możesz wyeliminować wątpliwości, które tkwiły w Tobie już od miesiąca. Twój usposobienie narzuca Ci wysokie tempo. Pomyśl o całkowitym odpoczynku, kiedy będziesz mieć wreszcie okazję.
★★★★★

Nastrój

Nie musisz być dzisiaj zbyt czujny odnośnie pewnych wątpliwości. Nikt Cię dziś nie zaniepokoi, nie obawiaj się !

★★★★

Miłość

Posiadasz wzrastającą skłonność do grania pod różną postacią. Twoja nonszalancja może zranić partnera lub sprawić, że przegapisz okazję na miłość.

★★★★★

Pieniądze

Twoja ambicja przyciągnie zazdrosny gniew Twoich współpracowników. Musisz ponownie zastanowić się nad swoją pozycją zawodową.

★★★★★

Praca

Będziesz miał szczęście, a los da Ci niesamowite możliwości, jeśli myślisz o długoterminowej zmianie w karierze.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 23 stopnie, 29 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc wpłynie na twój sposób myślenia i przygotuje cię do nauki. Jeśli masz do przekazania jakąś tezę, prezentację lub wykład, będzie to świetny dzień, aby pokazać swoje jasne, atrakcyjne i przekonujące cechy. Ci, którzy są blisko ciebie, pomogą ci w osiągnięciu najlepszych wyników.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Ci, którzy są wokół ciebie, twoi koledzy, sąsiedzi i dalsza rodzina, zapewnią ci wielką przyjemność i satysfakcję w serdecznej i przyjaznej atmosferze. Będzie to dobry moment, aby wzmocnić wszystkie ważne w twoich oczach relacje, przyjmując komplementy ze skromnością.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wrażliwość jest bardzo estetyczna i bardzo kreatywna. Nawet jeśli sam nie jesteś malarzem lub aktorem, nadal będzie to doskonały okres do zwiedzania muzeum lub wystawy w galerii sztuki. Może to być również okazja, aby wyjść na posiłek lub udać się na uroczysty wyjazd w dobrym towarzystwie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko