Dzisiaj, Czwartek 20 Styczeń 2022
Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Jesteś do reszty pochłonięty przez swoje myśli i marzenia i zdeterminowany do ich realizacji. Ciężko pracujesz, przez co zmęczenie może uprzykrzyć Ci życie. Poświęć więcej czasu na zregenerowanie sił!

Nastrój

★★★★★

Przemyśl krytyki, które zostały do Ciebie zaadresowane. Mogą one wpłynąć na Ciebie pozytywnie i popchnąć Cię naprzód.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek

Miłość

★★★★★

Unikaj kontrowersyjnych sporów i nie walcz o władzę za wszelką cenę. Zły nastrój Twojego partnera związany jest z niewypowiedzianymi potrzebami, które są, na pierwszy rzut oka, przeciwstawną Twoich pragnień.

Dzisiaj: 5/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek

Pieniądze

★★★★

Okażesz finezję i radykalne podejście w tym samym czasie w ocenie pewnych sytuacji, co sprawi, że staniesz się bardziej obiektywny.

Dzisiaj: 4/5 Dzisiaj Jutro: 5/5 Jutro Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek

Praca

★★★★★

Dyskusja grupowa poszerzy dzisiaj Twoją długoterminową wizję zawodową.

Dzisiaj: 5/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Lew , w pozycji 28 stopnie, 27 minuty: Wrażliwość na pozory, spektakularne reakcje. Atmosfera hojności, umiejętności organizacyjne.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wyróżnisz się swoimi talentami, zwłaszcza twórczym. Będzie to wpływ księżyca, który sprawi, że będziesz cały czas w centrum uwagi. Jednak taka postawa w nadmiarze, zepsułaby cały czar tego dnia. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień bardzo korzystny dla artystów, sprzedawców, polityków, przedsiębiorców i każdego, kto jest kreatywny. Będzie to również świetny dzień na poczęcie dziecka, wybór domu lub udanie się w wielką podróż fizyczną lub duchową. Wszystko będzie wielkie i idealne. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będziesz pełnić rolę lidera z entuzjazmem i ogromną wiarą w swoje środki. Nie zabraknie ci współpracowników, ponieważ twoja atrakcyjność będzie potężna. Księżyc wydobędzie twoją siłę, determinację i kreatywny talent. Świat uśmiechnie się dzisiaj do ciebie, więc wykorzystaj to jak najlepiej! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko