Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 20 Luty 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Uran prowadzi Cię we właściwym kierunku. Zakończenie pewnej sprawy wpłynie na Ciebie pozytywnie, odczujesz ulgę. Twoja miłość do jedzenia sprawia, że kierujesz się w stronę nieodpowiednich potraw. Powinieneś pomyśleć o kondycji, jeśli chcesz zwiększyć siły witalne.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie zamartwiaj się za bardzo innymi, nie skupiaj się jedynie na nich – nie jesteś za nich odpowiedzialny.

Pieniądze

Będziesz musiał działać w sposób tradycyjny, aby nie zbliżyć się zbytnio do jakichkolwiek kłopotliwych kwestii w przyszłości. Nie igraj z ogniem.

Praca

Wpadniesz na pomysł, który przebije wszystkie inne rozwiązania sprawy. Możesz oczekiwać w zamian tego samego.

Miłość

Idealny dzień na to, by podjąć rozmowy z partnerem. Nawet najbardziej trudny temat będzie wydawał się łatwy do opanowania, jeśli tylko zachowasz spokój. Tak długo, jak się nie zirytujesz, osiągnięcie kompromisu we wszystkich sprawach będzie możliwe.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android