Dzisiaj, Sobota 16 Październik 2021
Horoskop

Lew : Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Nie zawahasz się ani chwili, by powiedzieć prawdę tym, którzy rozpowiadają negatywne plotki wokół Ciebie tylko dlatego, że są zazdrośni. Nie wcielaj niczyjej rady w życie, jeśli nie są one przystosowane do Twoich problemów. Wsłuchaj się w swój organizm i jego potrzeby.

Nastrój

★★★★★

Inni mogą Cię dziś uznać za zbytniego egocentryka. Odpręż się, zanim zadasz sobie poważne pytania.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota

Miłość

★★★★

Twoja druga połowa będzie Cię dzisiaj potrzebować. Weź na poważnie jej prośby i nie bądź wobec niej surowy. Nawet jeśli myślisz, że sytuacja jest łatwa do rozwiązania, Twoja wyrozumiałość czyni cuda!

Dzisiaj: 4/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota

Pieniądze

★★★★★

Nie będziesz miał czasu na nudę. Musisz rozstrzygnąć tę sprawę raz na zawsze.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 1/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota

Praca

★★★★

Twoje ambicje wzrosną. Rozważ swoje metody do wykorzystania możliwości w odpowiedni sposób.

Dzisiaj: 4/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 04 stopnie, 14 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wrażliwość i intuicja zmienią twoje plany i wpłyną na twoje cele. To wzmocni twoją kreatywność, ale może również prowadzić myślenia o tym, co nierealne. Będziesz mógł kierować się swoją dobrą intuicją, zachowując kontrolę nad swoimi inwestycjami. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Nie rób problemu z niczego! Umysły ludzi nie będą dziś jasne. Rzeczywistość będzie nieco zniekształcona, a reakcje będą czasem dziwne. Nie próbuj robić nic na pokaz, ale delektuj się ciszą i spokojem, ciesząc się spokojną egzystencją i łagodną zmysłowością, którą warto podzielić się z innymi.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Jeśli masz okazję, zrelaksuj się i spróbuj uciec w dobrą książkę, idź na spacer lub po prostu medytuj. Patrzenie na siebie z większą otwartością i hojność wobec innych uczyni cię lepszym, zarówno dla siebie, jak i dla twoich osobistych spraw. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko