Odkryj Horoskop na dzisiaj Lew
Idź do

  Odkryjesz prawdziwe oblicze niektórych osób, nie będzie to łatwe do zaakceptowania; potraktuj to jako szczęście w nieszczęściu. Twoja forma fizyczna wzrasta, nie zapomnij jednak o konsekwencjach spowodowanych brakiem umiaru oraz upewnij się, że nie wykorzystujesz swojej energii na próżno.

  Mars w Sekstyl do Neptun

  The skills of each person can be evaluated in order to divide the tasks.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Lew / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Musisz dokonać koniecznych poprawek między marzeniami a rzeczywistością, jeśli chcesz posunąć się w przód.

  Lew / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Jesteś we właściwej formie, aby w pełni rozkoszować się nowymi przyjemnościami. Wydaje Ci się, że brakuje Ci czasu, jednak jeśli tylko uda Ci się go trochę znaleźć, wzbogacisz swoje długoterminowe plany o lepszą przyszłość... miłość jest jedyną rzeczą, której potrzebujesz.

  Lew / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Twoje wysiłki zostały docenione, gdyż udowodnisz swoje umiejętności. Teraz jest czas na zebranie plonów Twojej pracy.

  Lew / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Będziesz musiał dołożyć określonych starań, aby zachować potrzebne opanowanie do opracowania swoich planów działania.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 14 stopnie, 53 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Lew / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

  To radosny dzien dla tych, którzy maja ambicje i popieraja samodyscypline. To doskonaly czas, aby piac sie po szczeblach kariery. Niektórzy ludzie sa sklonni byc surowi lub wymagajacy. Pamietaj, ze nie zlapiesz much octem.

  Lew / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

  Wplyw Ksiezyca sprawia, ze dzisiejszy dzien wymaga klarownosci, zdrowego rozsadku i logiki. Blokada miedzy intuicja, kreatywnoscia a zdrowym rozsadkiem moze powodowac napiecia, a nawet agresje w niektórych kontrowersjach.

  Lew / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

  Ideje plyna, a interesujace nowinki moga sie narodzic. Klimat jest zmyslowy, ale najbardziej zachlanni moga byc kuszeni do nadmiernego poblazania sobie. Wiec unikaj nadmiaru, zanim pozalujesz swojego zachowania!

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.