Dzisiaj, Wtorek 09 Marzec 2021
Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze, 11/03/2021

Isabelle Fortes | 11/03/2021

Klimat astralny Lew

Będziesz mieć okazję naprawić pewien błąd z przeszłości, który ciąży Ci na sercu. Nadchodzą dobre wieści. Inni wymagają od Ciebie więcej, niż możesz dać, stajesz się kłębkiem nerwów. Musisz ustalić odpowiednie granice.

Nastrój

★★★★★

Poruszenia wokół Ciebie nie pozostawi Ci miejsca na wyrażenie siebie. Bądź opanowany i nie rób niczego wbrew samemu sobie.

Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 0/5 Czwartek

Miłość

★★★★★

Nie spodziewaj się reakcji Twojego partnera. Będziesz mile zaskoczony tym, że nie różni się on tak bardzo od Ciebie, szczególnie wobec zamierzeń na przyszłość.

Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek

Pieniądze

★★★★★

Będziesz mógł zaufać swoim zmysłom, podpowiadającym Ci, że czas na nowe znajomości, które będą bardzo korzystne w przyszłości.

Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek

Praca

★★★★★

To, co robisz, jest słuszne. Wytrwałość będzie dzisiaj Twoim największym atutem.

Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 28 stopnie, 01 minuta: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wyróżnisz się swoimi talentami, zwłaszcza twórczym. Będzie to wpływ księżyca, który sprawi, że będziesz cały czas w centrum uwagi. Jednak taka postawa w nadmiarze, zepsułaby cały czar tego dnia. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień bardzo korzystny dla artystów, sprzedawców, polityków, przedsiębiorców i każdego, kto jest kreatywny. Będzie to również świetny dzień na poczęcie dziecka, wybór domu lub udanie się w wielką podróż fizyczną lub duchową. Wszystko będzie wielkie i idealne. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będziesz pełnić rolę lidera z entuzjazmem i ogromną wiarą w swoje środki. Nie zabraknie ci współpracowników, ponieważ twoja atrakcyjność będzie potężna. Księżyc wydobędzie twoją siłę, determinację i kreatywny talent. Świat uśmiechnie się dzisiaj do ciebie, więc wykorzystaj to jak najlepiej! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko