Dzisiaj, Sobota 18 Styczeń 2020


Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

20
Poniedziałek Styczeń

Klimat astralny Lew

Będziesz dzisiaj duszą towarzystwa, wykorzystaj to jak najlepiej, aby domagać się tego, co Ci się należy; dobrze wykonana praca zasługuje na zapłatę. Czujesz, że spowalniasz swoje tempo. Dzieje się tak, ponieważ nie wykonujesz wystarczającej ilości ćwiczeń. Zacznij powracać do formy.

Gwiazdy dnia Lew

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★
★★★★★

Nastrój

Twoja wrażliwość sprawia, że jesteś bardziej wymagający, łatwiej zauważasz wady u innych.

★★★★

Miłość

Nie mów hop, póki nie przeskoczysz. Poszukujesz okazji, by zabłysnąć ; obmyśliłeś pewien plan, który jest niemożliwy do zrealizowania, co może doprowadzić Cię do przygnębienia.

★★★★★

Pieniądze

Rywalizacja wisi w powietrzu, co pobudzi Twoją kreatywną stronę. Pokaż, na co Cię stać, bez potrzeby liczenia na czyjąkolwiek wdzięczność.

★★★★

Praca

Czeka Cię dzisiaj ciężka praca. Przyciągniesz do siebie wiele uwagi, co nie będzie jednak warte świeczki.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Strzelec, w pozycji 06 stopnie, 55 minuty: Potrzeba postępu, duch przygody, niecierpliwość i niepokój. Niezbyt wrażliwa, ale spontaniczna postawa.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje ideały będą wielkie, a twoje pomysły wspaniałe. Będziesz przepełniony mistrzowską kreatywnością, co może przełożyć się dla niektórych na stworzenie projektu… lub stworzenie dzieła sztuki. Jednak brakuje ci obiektywizmu i często poczucia proporcji. Nadmiar nigdy nie jest dobry... 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje relacje z innymi pójdą dobrze i będą konstruktywne. Niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy jako członek zespołu, czerpiesz wielką przyjemność z rozwijania swoich talentów i poszerzania zakresu swoich działań. Jesteś dobrze zorganizowanym optymistą i będziesz rozwijać wspaniałe projekty i nowe ideały. Będziesz dążył do bardziej tolerancyjnych pomysłów. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Okoliczności będą działać na twoją korzyść, otwierając drzwi i prowadząc do szczęśliwych zbiegów okoliczności. Powoli, ale pewnie, twoje umiejętności staną na pierwszym miejscu dzięki przypadkowym wydarzeniom i szczęśliwym szansom. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, będziesz bardzo szczęśliwy! 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko