Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 12 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Wolna ręka do działań, w szczególności finansowych, które okażą się bardzo korzystne. Twój umysł jest dziś w najlepszej formie. Obarczysz się wieloma zadaniami. Bądź rozsądny.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz posiadał więcej swobody do działania. Dzisiejszy dzień sprzyja nowym przedsięwzięciom finansowym.

Pieniądze

Nie będziesz zbyt cierpliwy dzisiaj w pracy zespołowej. Dołóż wszelkich starań do pojednania się z innymi.

Praca

Otaczająca atmosfera pomoże Ci w dołożeniu wszelkich starań do Twoich przedsięwzięć. Będziesz potrzebny i zdasz sobie z tego sprawę.

Miłość

Otacza Cię atmosfera pełna uczuć i czułości. Zrozumiesz, że zachowanie odpowiedniego dystansu może okazać się bardzo konstruktywne. Popracuj nad zaufaniem do Twojego partnera.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 23 stopnie, 11 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Pospiesz się i skorzystaj z tego wspaniałego księżycowego wpływu. Przez kolejne kilka godzin będzie służyć twoim interesom, eliminując przeszkody, ułatwiając przepływ energii i zwiększając elokwencję. Obdarzy cię swoim własnym urokiem, opartym na pewności siebie i beztroskim podejściu. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

To będzie korzystny okres i łatwo znajdziesz nowych współpracowników, którzy będą bardzo konkretni w swoim zachowaniu. To będzie prawdziwe szczęście dla twoich planów, bez względu na to, jakie one są, będziesz czerpać profity z gorącej atmosfery wokół ciebie. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Nowe relacje wyglądają bardzo perspektywicznie. Będziesz miał okazję spotkać miłych ludzi, a niektóre osoby okażą się prawdziwym wsparciem. Będziesz miał okazję skorzystać z ich obiektywnych opinii, które będą pozbawione wszelkich subiektywnych komentarzy i będą bardzo przydatne do oceny sytuacji. 

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android