Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023



Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Czas domagać się o swoje prawa. Nie zadzieraj za bardzo nosa, Twoje wysiłki mogą spłonąć na panewce. Okazja do czerpania przyjemności z życia pozwoli Ci na oderwanie się od codzienności. Czas na zregenerowanie swoich sił.



Aspekt dnia
Ziemia Merkury Uran 120°
Merkury w Trygon do Uran

Wymiana pomysłów może przynieść konkretne rozwiązania problemów.

Trygon, w szczegółach: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

Nastrój

★★★★★

Osoby wokół Ciebie Cię dzisiaj rozpieszczają. Nie zrozum ich źle, ich postawa pokazuje, że dbają oni o Ciebie.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Miłość

★★★★★

Poświęcisz większość swojego czasu na chronienie swojego związku przed światem zewnętrznym. Upewnij się, że nie posuniesz się za daleko i całkowicie nie odetniesz się od świata, Twój partner nie byłby z tego zadowolony!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★★

Bycie porywczym może odbić się srodze na Twoim portfelu. Trzymaj rękę na pulsie odnośnie wydatków.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Praca

★★★★

Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, na rozwiązanie prawnych spraw, zanim sparaliżują one Twoje działania w pracy.

Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 01 stopień, 17 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc wzmocni twój intelekt i będziesz otwarty na wszelkie dyskusje. Będziesz konstruktywnie komentować rzeczy wokół ciebie, a twoje opinie będą brane pod uwagę przez większość ludzi. Zostaniesz zauważony i dobrze na tym wyjdziesz. Będzie to szansa na zabłysnięcie w towarzystwie. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twój krąg przyjaciół będzie odgrywał ważną rolę, będziesz miał okazję spędzić wspaniałe chwile na różnych dyskusjach, szczęśliwych spotkaniach i przyjemnych podróżach. Czekają na Ciebie wspaniałe dni, nie będziesz się nudzić, atmosfera będzie bardziej poświęcona wypoczynkowi niż ciężkiej pracy! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twój przedsiębiorczy duch dobrze współgra z niespokojną, intelektualną atmosferą, która tym razem zwycięży. Otrzymasz konstruktywną krytykę i nie będziesz miał problemów z przekazaniem swojego punktu widzenia, czując, że masz poparcie u władzy. Będziesz miał wszystko pod ręką, aby twoja sytuacja ruszyła do przodu. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko