Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze, 26/11/2020

Isabelle Fortes | 26/11/2020

Klimat astralny Lew

Twoja jasność umysłu sprawi, że będziesz przydatny, więc nie zwlekaj z wyrażaniem swoich opinii, poglądów. Z łatwością zagłębisz się w przedsięwzięcie, które wymaga koncentracji. Po wykonanej pracy nie zapomnij o porządnym odpoczynku.
★★★★★

Nastrój

Twoja skrajna pewność siebie prowadzi Cię do poznania nowych osób. Dotrzymasz kroku innym.

★★★★★

Miłość

Przejdziesz od razu do rzeczy, podążając po prostu za swoją intuicją, co będzie dla Ciebie korzystne. Nie ma sensu dzielić włos na czworo, tracisz na próżno swój czas i siły.

★★★★★

Pieniądze

Powinieneś skupić się na wszystkim, co jest związane z analizą, badaniem i rozwojem – dzisiejszy dzień sprzyja tym kwestiom.

★★★★★

Praca

Twoje działania będą bardziej radykalne i skuteczne niż zwykle, jesteś w centrum uwagi.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 21 stopnie, 50 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień bardzo naładowany, będziesz przepełniony pozytywną energią, ale trudno ci będzie dokończyć to, co zacząłeś. Skoncentruj swoje dobre intencje na przedsięwzięciu, które wymaga odwagi, siły i śmiałości. Jeśli masz coś w zanadrzu , możesz dokonać przełomu. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Projekt? Podróż? To będzie idealny dzień na przejęcie inicjatywy! Energia będzie najliczniejsza w obszarach związanych z podróżą, doświadczeniem, nauką lub ideałami. To będzie pasować do twoich aspiracji i będziesz mógł zrobić wiele rzeczy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to idealny klimat do nadania swoim działaniom impulsu lub rozpoczęcia nowego cyklu. Będziecie mieli wielką witalność, wasze relacje z innymi będą konstruktywne, a wasz entuzjazm będzie dobrze pasował do ludzi wokół was.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko