Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 21 Lipiec 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Poradzisz sobie z pewnymi problemami i zaakceptujesz swoje własne ograniczenia. Twoje zapasy sił powracają do Ciebie. Unikaj stresu, szczególnie podczas burzliwych rozmów.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja etyka zawodowa zostanie dzisiaj poddana próbie. Pozostań przy swoich przekonaniach i nie oceniaj niczego powierzchownie.

Pieniądze

Skup swoją uwagę na ważnych detalach, dzięki którym będzie Ci łatwiej zaplanować swoje przedsięwzięcia.

Praca

Dobrze poświęcisz swój dzisiejszy czas na kwestie finansowe, bądź skupisz się na swojej pracy.

Miłość

Będziesz za bardzo skrupulatny oraz ostrożny w tym, co mówisz, przez co nie będziesz mógł przedstawić swoich prawdziwych pragnień. Możesz tego później żałować. Bądź odważny, a będziesz zdumiony oraz zadowolony z efektów.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android