Dzisiaj, Środa 29 Styczeń 2020


Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

31
Piątek Styczeń

Klimat astralny Lew

Szczęście jest po Twojej stronie. Możesz wyeliminować wątpliwości, które tkwiły w Tobie już od miesiąca. Twój usposobienie narzuca Ci wysokie tempo. Pomyśl o całkowitym odpoczynku, kiedy będziesz mieć wreszcie okazję.

Gwiazdy dnia Lew

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Wysiłki, które włożysz dziś, zostaną nagrodzone sukcesem. Masz pogodne usposobienie, które jest zaraźliwe.

★★★★★

Miłość

Otacza Cię wiele pokus, które obrócą Twój uczuciowy świat o 180 stopni. Nie podejmuj pospiesznie żadnych decyzji i nie oceniaj innych tylko po wyglądzie zewnętrznym.

★★★★★

Pieniądze

Skierujesz się dzisiaj ku zakończeniu pewnych ominiętych detali, które mogą poprawić Twoją sytuację finansową.

★★★★★

Praca

Nowa możliwość nadejdzie wkrótce. Nie spiesz się z podjęciem jakiejkolwiek decyzji, przyjrzyj się z bliska temu nowemu kierunkowi.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 23 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc wpłynie na twój sposób myślenia i przygotuje cię do nauki. Jeśli masz do przekazania jakąś tezę, prezentację lub wykład, będzie to świetny dzień, aby pokazać swoje jasne, atrakcyjne i przekonujące cechy. Ci, którzy są blisko ciebie, pomogą ci w osiągnięciu najlepszych wyników.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Ci, którzy są wokół ciebie, twoi koledzy, sąsiedzi i dalsza rodzina, zapewnią ci wielką przyjemność i satysfakcję w serdecznej i przyjaznej atmosferze. Będzie to dobry moment, aby wzmocnić wszystkie ważne w twoich oczach relacje, przyjmując komplementy ze skromnością.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wrażliwość jest bardzo estetyczna i bardzo kreatywna. Nawet jeśli sam nie jesteś malarzem lub aktorem, nadal będzie to doskonały okres do zwiedzania muzeum lub wystawy w galerii sztuki. Może to być również okazja, aby wyjść na posiłek lub udać się na uroczysty wyjazd w dobrym towarzystwie.

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko