Dzisiaj, Środa 08 Lipiec 2020
Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze, 10/07/2020

Isabelle Fortes | 10/07/2020

Klimat astralny Lew

Gwiazdy dają Ci pełną swobodę działania, możesz w pełni korzystać z przyjemności życia, które są na wyciągnięcie Twojej ręki ! Potrzebujesz pobyć trochę w samotności i jasno ocenić stan niektórych spraw, dzięki czemu Twój poziom energii może znacznie się poprawić.
★★★★

Nastrój

Czujesz się bardziej pewny siebie oraz bardziej zdolny do wyrażania siebie publicznie.

★★★★

Miłość

Bądź pewny siebie i strzeż się powierzchowności. Okazja świętowania pomoże Ci schwytać upatrzoną osobę. Nie wyolbrzymiaj niczego, bądź sobą, Twój urok osobisty wystarczy w zupełności !

★★★★

Pieniądze

Skupisz się całkowicie na zawodowych zobowiązaniach i uda Ci się odnaleźć odpowiedni sposób na nie.

★★★★

Praca

Budujesz podstawy nowej zawodowej równowagi. Twój harmonogram jest napięty, jednak rezultat będzie bardzo pozytywny.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 20 stopnie, 27 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Wszyscy będą mili, ale atmosfera będzie trochę skomplikowana. Daj się ponieść temu kreatywnemu otwartemu wpływowi. Dzięki księżycowi będziesz mógł znaleźć wspaniałe dobra, odkrywając odległe, obce kraje lub podejmując żmudne treningi, w których będziesz mógł w pełni się zanurzyć. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień samotnych przyjemności, takich jak czytanie, chodzenie na spacer lub chwila medytacji. Klimat nie będzie zbyt konstruktywny, a lenistwo innych może działać ci na nerwy. Lepiej byłoby więc spędzić trochę czasu samemu i pozwolić sobie na kierowanie się własną intuicją.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Będzie to dzień romansu, dobrze zapowiadających się przyjemności w miłości i pełen emocjonalnych inwestycji. Będziesz mieć najbardziej przyjemne chwile w intymnej atmosferze, w klimacie wspólnoty i solidarności, która ogrzeje twoje serce i ustabilizuje twoje ważne relacje na dłuższą metę. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko