Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

10
Piątek Kwiecień

Klimat astralny Lew

Do niczego się nie zmuszaj. Uczucie odizolowania nie będzie długotrwałe, bądź wierny sobie. Na horyzoncie nie widać zmartwień, a i Ty jesteś w dobrej formie. Mimo wszystko postaraj się wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu.
★★★★★

Nastrój

Twoja kreatywność nie zna dzisiaj granic, wykorzystaj ten stan na Twoją korzyść ! Wsłuchaj się w swoje wnętrze.

★★★★★

Miłość

Nie będziesz miał zbyt wiele czasu dla swojego partnera. Porzuć teraz swoje domowe troski, musisz odsunąć je od siebie. Nie wahaj się zorganizować romantyczne wyjście z osobą, na której Ci zależy.

★★★★★

Pieniądze

Nowe znajomości są dzisiaj źródłem wielkiej satysfakcji. Dlatego jest to idealny czas, by umocnić kontakty zawodowe.

★★★★★

Praca

Pracujesz nad ważnym przedsięwzięciem, które otworzy nowe możliwości dotyczące rozwoju Twojej kariery.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 33 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc będzie dla ciebie źródłem stresu i trudno ci będzie powstrzymać gwałtowne emocje. Pasja może szybko przerodzić się w obsesję, jeśli nie kontrolujesz tendencji do nadmiaru, kontrowersji i mocnych gier. Zachowaj spokój w rodzinie i kontynuuj budowanie swojego życia.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Nie pozwól, aby twoje otoczenie stało się źródłem twoich podstawowych niepokojów. Ci, którzy są blisko ciebie, mają prawo żyć w spokojnym otoczeniu. Będziesz zdobywać szacunek, poważanie i spokój słuchając innych, biorąc pod uwagę ich uczucia i będąc elastycznym...

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Skorzystaj z przejrzystego księżyca, aby zbadać swoją sytuację w najdrobniejszych szczegółach. Dla niektórych będzie to szybki przegląd i analiza swojego sumienia. Będziesz gotowy rozpocząć nowe przygody. Czując, że skupiasz się na świecie, przygotuj się na otrzymanie niezwykle uczciwej krytyki.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko