Dzisiaj, Środa 22 Wrzesień 2021
Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Uda Ci się dzisiaj uniknąć pewnych trudności podczas przedstawiania swoich działań w jasny i wyraźny sposób. Odłóż przygody i różne eskapady na bok, aby móc w pełni odpocząć i zrelaksować się w zaciszu domowym.

Nastrój

★★★★★

Twoja wybuchowość stawia Cię w zagrożeniu, może dziś dojść do sporów. Uważaj na to, co mówisz, aby uniknąć konfliktów.

Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek

Miłość

★★★★★

Będziesz bardziej promieniujący niż zwykle. Twój urok osobisty wzrasta, wszelkie możliwości są dozwolone, jeśli tylko postanowisz odkryć nowe ścieżki.

Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek

Pieniądze

★★★★★

Napięcie wisi w powietrzu... Nie zawsze musisz wyrażać swoją opinię, aby urzeczywistnić swoje plany.

Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek

Praca

★★★★★

Masz wrażenie, że inni korzystają z rezultatów Twojego działania. Nie poddawaj się, będzie to również korzystne dla Ciebie.

Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 10 stopnie, 51 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Rzeczy niekoniecznie muszą się wydarzyć tak, jak byś sobie tego życzył. Ludzie będą powolni, uparci i zajęci. Nie trzeba wiele, aby poczuć się samotnym i niezrozumianym. Byłaby to okazja do udowodnienia trzeźwego spojrzenia, uzyskania nowych perspektyw i odpoczynku, jeśli trzeba. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Odstaw swoją dumę na bok i nie wracaj do przeszłosci. Nie pozwól sobie na to, by nadal chować urazę. Twoja naturalna hojność zachęci cię do wybaczenia i zapomnienia. W przeciwnym razie możesz zablokować swoje postępy, obsesyjnie skupiając się nad bezsensownymi szczegółami. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje życie prywatne i zawodowe zostanie podkreślone. Pozytywne jest to, że będziesz bardzo zajęty organizowaniem rzeczy wokół siebie, ale będziesz raczej nietolerancyjny wobec ludzi, którzy są wolniejsi lub mają inną opinię. To wcale nie pomoże Ci przyspieszyć działania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko