Dzisiaj, Czwartek 20 Styczeń 2022
Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

W rezolutny, wesoły i bezpośredni sposób stawisz czoła nadchodzącym zadaniom. Nie kieruj się opiniami, które przypadkiem usłyszałeś, sam dojdź do rozwiązania. W innym wypadku doprowadzi Cię to do wyczerpania.

Nastrój

★★★★★

Rozczarujesz się, jeśli poddasz się pragnieniu niesienia pomocy tym, którzy jej nie potrzebują. Wybór należy do nich.

Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Miłość

★★★★★

Twoja połówka jest bardziej bezpośrednia niż zazwyczaj. Zrób to samo, a Twój związek w pełni rozkwitnie. Jeśli jesteś singlem, pamiętaj, abyś pokazał swoje prawdziwe oblicze, zanim zrobisz kolejny krok.

Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Pieniądze

★★★★

Nareszcie będziesz w stanie rozwikłać kryzys z pewną osobą. Atmosfera będzie elektryczna i oczyszczająca jednocześnie.

Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Praca

★★★★★

Nie musisz się dzisiaj za bardzo starać, Twoja praca przebiegnie łatwo i przyjemnie.

Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Panna, w pozycji 24 stopnie, 06 minuty: Wrażliwość zdominowana przez rozum. Skromność, ostrożność, schludnoścć, nerwowość, gadatliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc zachęci cię do przeprowadzenia uczciwych i klarownych ocen materialnych aspektów twojego życia. Będzie to doskonały dzień na uporządkowanie twoich rachunków i w zależności od sytuacji, uruchomienie konta oszczędnościowego, które pozwoli ci mądrze inwestować lub odzyskać należne ci pieniądze. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Atmosfera będzie raczej neutralna dla twoich upodobań, ale ostatecznie zachęci cię do docenienia towarzystwa innych, którzy często będą oddani, zawsze lojalni, a nawet wymagający w rzeczach, które robią. Zadbaj o praktyczne, materialne i finansowe aspekty swoich działań, a podejmiesz dobre decyzje. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Uważaj na to, co mówi się wokół ciebie, na komentarze i refleksje innych, które często będą dyskretne, ale pełne zdrowego rozsądku. Mogą okazać się bardzo przydatne przy sporządzaniu aktualnych planów. To rzuci szczegółowe i obiektywne światło na twoje środki i zdolności. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko