Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 20 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Pełen śmiałej i odważnej postawy, będziesz mógł się dzisiaj skoncentrować na trudniejszych zadaniach. Praca zespołowa nie jest dzisiaj wysoce zalecana, gdyż będziesz mieć skłonności do brania zbyt wiele prac innych na swoje barki.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

To jest bardzo pomyślny dzień na fizyczne oraz intelektualne działania. Nic Cię nie powstrzyma ku ich realizacji.

Pieniądze

Jeśli musisz pracować dzisiaj nad rachunkowością , ciężko będzie Ci się na tym skoncentrować.

Praca

Posiadasz smykałkę do znajdowania błędów, słabych punktów oraz słabostek tych, z którymi masz kontakt. Postaraj się być dyplomatyczny.

Miłość

Twoje życie miłosne będzie dzisiaj w centrum uwagi. Posiadasz potrzeby emocjonalne, które są obecne we wszystkich Twoich dzisiejszych działaniach. Czas, by popracować nad nimi i w pełni je zaakceptować!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android