Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze, 27/09/2020

Isabelle Fortes | 27/09/2020

Klimat astralny Lew

Dobre wieści widoczne są na horyzoncie i pozytywna aura wisząca w powietrzu podbuduje Twoją pewność siebie. Naciesz się spokojem i ciszą dnia. Nie zapomnij o zdrowym odżywianiu się!
★★★★★

Nastrój

Twój duch walki oraz energia do działania pozwolą Ci rozwiązać praktycznie każdy problem, który blokuje Twoją drogę.

★★★★

Miłość

Gwiazdy podkreślają Twoją tolerancyjność, aby wygładzić brzegi Twojego życia uczuciowego. Poczucie wartości jest w harmonii z Twoimi relacjami z innymi. Wielka decyzja w planach.

★★★★★

Pieniądze

Pomimo Twojego nieufności, powinieneś otworzyć się na nowe pomysły związane z Twoimi finansami.

★★★★

Praca

Twoja kreatywność odnotuje dziś hossę. Zupełnie samodzielnie znajdziesz korzystne rozwiązania, które przysłużą się Twojej wygodzie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 14 stopnie, 44 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dla niektórych, potrzeba uznania może skłaniać się do wyobrażenia sobie chwały za wszelką cenę i zachęcenia do oszukiwania lub kłamstwa. Byłbyś tutaj na złej drodze, ponieważ twoja natura jest dogłębnie szczera, a ty miałbyś wiele do stracenia, gdybyś wpadł w tę pułapkę. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Niebo się obudzi, a reakcje księżyca zostaną zaostrzone. Będziesz miał wspaniałego przedsiębiorczego ducha i nie będzie problemu ze znalezieniem dynamicznych partnerów dla wszystkich swoich projektów. Jeśli twoje życie miłosne jest na pierwszym planie, powinieneś zdawać sobie sprawę, że będziesz szczególnie atrakcyjny, a twoje talenty zostaną zauważone. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

To będzie wspaniały dzień, kiedy poczujesz się bardziej doceniony, zrozumiany i wzięty pod uwagę. Będzie to wynikało z konstruktywnej dobrej woli i królewskiego stylu. Bądź dostojny, uprzejmy i szczodry, a woda sodowa niech nie uderzy ci do głowy. To będzie dzisiejsze wyzwanie! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko