Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Lew : horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Lew

Jesteś dziś ciepły wobec innych i w dobrym humorze. Cieszysz się z radosnej atmosfery. Jesteś w świetnej formie psychicznej, co sprawi, że będziesz mógł skupić się na swoich planach na przyszłość.Aspekt dnia
Ziemia Merkury Wenus 60°
Merkury w Sekstyl do Wenus

Słuchamy słów serca, a inni rozumieją nas z życzliwością.

Sekstyl, w szczegółach: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

Nastrój

★★★★

Twoja powściągliwość oraz zdolność do zachowania odpowiedniego dystansu ochroni Cię przed konfliktami.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Miłość

★★★★★

Odczuwasz potrzebę cieszenia się w pełni ze swoich osiągnięć w zaciszu domowym. Prace, zakup mebli czy dekoracja domu są w planach !

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★★

Oczekuj dnia pełnego zmian w Twoich planach. Bądź bardziej spontaniczny.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Praca

★★★★

Zaczynasz zmieniać swój sposób pracy. Miej odwagę by to kontynuować.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 29 stopnie, 59 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Księżyc będzie dla ciebie źródłem stresu i trudno ci będzie powstrzymać gwałtowne emocje. Pasja może szybko przerodzić się w obsesję, jeśli nie kontrolujesz tendencji do nadmiaru, kontrowersji i mocnych gier. Zachowaj spokój w rodzinie i kontynuuj budowanie swojego życia.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Nie pozwól, aby twoje otoczenie stało się źródłem twoich podstawowych niepokojów. Ci, którzy są blisko ciebie, mają prawo żyć w spokojnym otoczeniu. Będziesz zdobywać szacunek, poważanie i spokój słuchając innych, biorąc pod uwagę ich uczucia i będąc elastycznym...

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Skorzystaj z przejrzystego księżyca, aby zbadać swoją sytuację w najdrobniejszych szczegółach. Dla niektórych będzie to szybki przegląd i analiza swojego sumienia. Będziesz gotowy rozpocząć nowe przygody. Czując, że skupiasz się na świecie, przygotuj się na otrzymanie niezwykle uczciwej krytyki.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko