Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Lew Lew : Horoskop na dzień 17 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Czas na załagodzenie nieporozumień. Potrafisz dziś starannie dobierać odpowiednie słowa bez ich niepotrzebnej deformacji. Masz zaniżony poziom witamin oraz minerałów. Nie martw się, nie jest to nic niepokojącego, ale zwróć na to uwagę.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Ulepszysz swoje zdolności negocjacyjne. Nie obawiaj się podążać za swoją intuicją!

Pieniądze

Czas ujawnić swoje prawdziwe atuty. Bądź obiektywny, nie oceniaj siebie zbyt surowo.

Praca

Nie zniechęcaj się silną osobowością pewnych osób. Ty również posiadasz mocne strony.

Miłość

Musisz oczyścić atmosferę z Twoim partnerem, przeskoczyć przeszkodę w samym sobie. Przeszłość wynurza się na powierzchnię – użyj tej okazji, by wyeliminować jej pozostałości.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje ideały będą wielkie, a twoje pomysły wspaniałe. Będziesz przepełniony mistrzowską kreatywnością, co może przełożyć się dla niektórych na stworzenie projektu… lub stworzenie dzieła sztuki. Jednak brakuje ci obiektywizmu i często poczucia proporcji. Nadmiar nigdy nie jest dobry... 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Twoje relacje z innymi pójdą dobrze i będą konstruktywne. Niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy jako członek zespołu, czerpiesz wielką przyjemność z rozwijania swoich talentów i poszerzania zakresu swoich działań. Jesteś dobrze zorganizowanym optymistą i będziesz rozwijać wspaniałe projekty i nowe ideały. Będziesz dążył do bardziej tolerancyjnych pomysłów. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Okoliczności będą działać na twoją korzyść, otwierając drzwi i prowadząc do szczęśliwych zbiegów okoliczności. Powoli, ale pewnie, twoje umiejętności staną na pierwszym miejscu dzięki przypadkowym wydarzeniom i szczęśliwym szansom. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, będziesz bardzo szczęśliwy! 

Udostępnij na Facebook
LewiPhone / iPad Android