Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Byk Byk, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Październik będzie dla Ciebie dobrym miesiącem, drogi Byku. Planety pozytywnie wpłyną na Twoje morale. Podchodzisz do rzeczy w inteligentny i przemyślany sposób. Od 5 października tworzysz plany, wykorzystując swoje umiejętności organizacyjne. Decydujesz się bardziej na równowagę niż niestabilność. Życie uczuciowe staje się Twoim priorytetem. Jeśli odkryjesz pewne wahania, robisz wszystko, aby uzyskać wyjaśnienia. Możesz zostać oskarżony o nadmierne zaangażowanie się, ale wybrniesz się z tego, broniąc swoich własnych przekonań. Od drugiego tygodnia Twoją codzienność napełnią przyjemne chwile spędzone w rodzinie. W okolicach 21 października czeka Cię bardziej imprezowa atmosfera, z chęcią spotkasz się z przyjaciółmi. Nawet jeśli Twoje wyjścia przedłużą się do późnych godzin wieczornych, nie będziesz narzekać! Spodziewaj się szalonego w tym zakresie miesiąca!

Miłość
Wenus pomoże Ci w odzyskaniu pewności siebie, jeśli ciążyły na Tobie wątpliwości. Październik przyniesie Ci dużo pozytywnej energii, czeka Cię atmosfera pełna spokoju i łagodności. Decydujesz się na zrozumienie swoich uczuć i przestajesz ukrywać się za wymówkami. Zaproponujesz poważną rozmowę ze swoim partnerem w okolicach 17 października.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie zaniedbuj swojego życia uczuciowego. Z pewnością nie da się wszystkim upodobać, spróbuj więc prowadzić swoje własne życie i nie bierz co chwilę pod uwagę opiniii innych.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android