Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Byk: horoskop dla ciebie na pojutrze, 27/09/2020

Isabelle Fortes | 27/09/2020

Klimat astralny Byk

Udowodnisz dzisiaj, że jesteś pełen pożytecznych porad, przez co poczujesz się dojrzalszy. Dobrze maskujesz przemęczenie, jednak powinieneś znaleźć czas na porządny sen.
★★★★★

Nastrój

Będziesz mógł dzisiaj ocenić sytuację, w której się znajdujesz, w obiektywny sposób. Twoja dyskrecja przyniesie Ci dzisiaj szczęście.

★★★★★

Miłość

Twoje życie miłosne nabiera zaskakującego tempa. Nauczysz się o wiele więcej, jeśli tylko zdecydujesz się na dogłębną dyskusję. Czas na pokazanie siebie takim, jakim jesteś. Bądź przykładem dla innych !

★★★★★

Pieniądze

Twoje relacje z innymi umacniają się ; jednak nie działaj zbyt porywczo.

★★★★★

Praca

Przez Twoje roztargnienie zasiejesz chaos wokół Ciebie. Zwróć większą uwagę na detale, szczególnie jeśli operujesz maszynami.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 14 stopnie, 44 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Będzie to dzień pełen napięć, konfliktów i rywalizacji. Nie wybieraj tego okresu na dzień ślubu, na przeprowadzkę lub na budowanie nowego związku. Każdy będzie szukał własnych zainteresowań i będzie się opierał na własnych opiniach. Zachowaj spokój i unikaj konfrontacji. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Będziesz mógł poczuć się dumny i usatysfakcjonowany. Może to mieć swoją dobrą stronę, taką jak zdobywanie szacunku i przejawianie przedsiębiorczości w swoich działaniach, zwłaszcza tych związanych z domem. Może to jednak również spowodować irytującą tendencję do dominacji, próżności i uporu. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Niebiosa ożywią atmosferę i trochę nią wstrząsną. Będziesz miał w sobie wielką siłę i wytrwałość, ale nie będzie w tobie zbyt wiele elastyczności. Pamiętaj, że niebo może być również jednostronne i surowe. W twoim interesie byłoby złagodzenie atmosfery i próba znalezienia kompromisu. Czy możesz to zrobić? 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko