Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Byk: horoskop dla ciebie na pojutrze

10
Piątek Kwiecień

Klimat astralny Byk

Nie masz czasu na nabranie odpowiedniego dystansu. Musisz działać szybko. Unikaj gwałtownych zmian temperatur. Potrzebujesz więcej snu, aby znów czuć się wypoczętym.
★★★★★

Nastrój

Dzisiejszy dzień zapowiada się na spokojny i będziesz miał więcej swobody. Czas na pomyślenie o sobie oraz o bliskich !

★★★★★

Miłość

Niespodziewanie otrzymasz odpowiedzi, na które czekałeś już od dawna i dzięki temu zrobisz krok w przód w Twoim życiu miłosnym. Wszystko może się dzisiaj wydarzyć. Twoja śmiałość będzie miała pozytywny efekt.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz posiadał jasność umysłu odnośnie pieniędzy oraz spraw bankowych innych. Nie bądź za bardzo krytyczny.

★★★★★

Praca

By wyjść z impasu i zadowolić wszystkich, niezbędne będzie pójście na kompromis.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 33 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Klimat będzie namiętny, emocje będą potężne, a druga połowa przyciągnie cię jak magnes. Aby w pełni rozkoszować się tym wspierającym księżycem, będziesz musiał wyeliminować część swojej dogmatycznej, upartej, dominującej, zaborczej i zazdrosnej natury.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Będzie to idealny dzień na ślub, zawarcie umowy z potencjalnymi partnerami lub wspólne rozpoczęcie działalności. Dzięki relacjom z innymi, zabarwionymi zaangażowaniem i zaufaniem, będziesz miał największe szanse na zbudowanie swojej najbliższej przyszłości.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Będziesz dzisiaj szczególnie kuszony przyjemnościami ciała! Od angażowania się w zmysłową, popołudniową drzemkę, wykwintny posiłek lub zakupy miękkich, jedwabistych ubrań, będziesz starał się dzielić swoimi wyrafinowanymi wrażeniami z partnerem lub bliskim przyjacielem. To będzie wspaniały, pełen akcji dzień.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko