Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 20 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Ludzie w Twoim otoczeniu są dziś bardzo aktywni, będziesz więc musiał zwiększyć swoje wysiłki, aby podkreślić swoją osobę, pomoże Ci w tym Twoje łagodne usposobienie. Czujesz się dobrze w swojej skórze, jesteś w harmonii ze swoim organizmem. Tak trzymać.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Upewnij się, że otrzymasz informację z wiarygodnych źródeł. Przynajmniej w ten sposób Twój czas nie pójdzie na marne.

Pieniądze

Niektóre sprawy pójdą za daleko, nie słuchasz innych i przybierasz zbyt władczą postawę. Powinieneś bardziej dostosować się do sytuacji.

Praca

Przełożeni będą dla Ciebie dzisiaj szczególną przeszkodą. Nie bierz wszystkiego zbyt do siebie, czasami nie jest to konieczne.

Miłość

Twój partner nagle stanie się bardziej wymagający, nie po to jednak, by Cię zdenerwować. Zdasz sobie sprawę z tego, jak bardzo Twój partner Cię potrzebuje. Twoje zdolności uwodzenia są na pełnych obrotach.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android