Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 15 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz potrzebować oparcia w bliskich Ci osobach. Podążaj za uczuciami, kierują Cię one we właściwym kierunku. Twój dobry nastrój zrekompensuje Ci dzisiaj brak snu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zasięgnij prawnej porady, zanim zaczniesz dzisiaj działać w pewnej kwestii. Nie podejmuj żadnego ryzyka.

Pieniądze

Będziesz nieustępliwy, co nie pójdzie na marne. Twoje rozmowy będą wywierać pozytywne rezultaty na przyszłość.

Praca

Dobrze poradzisz sobie z chaosem w relacjach. Nadchodząca zmiana widnieje na horyzoncie.

Miłość

Rzucasz się w wir rozkoszy oraz namiętnej miłości. Atmosfera jest wybuchowa. Z trudnością przyjdzie Ci bycie rozsądnym. Czy jesteś w związku, czy nie, Twoje pragnienia nie napotkają żadnych ograniczeń.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 13 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Reakcje będą raczej dziecinne, ale ludzie nie będą mieć pretensji. Nie skupiaj się na dziecinnym zachowaniu. Pamiętaj tylko o dobrej, życzliwej i pomocnej stronie, w szczególności o zaraźliwym entuzjazmie. Ta atmosfera może być dla ciebie siłą napędową! 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Całkowicie w twoim interesie będzie pójść z prądem, okazując zainteresowanie innymi rzeczami niż zwykłe codzienne sprawy. Dzisiaj szczęście będzie leżało na zewnątrz, w dobrze położonych miejscach, krótko mówiąc, gdzie indziej niż u twoich drzwi. Wyjdź tam, weź udział i bądź śmiały. Reszta pójdzie w twoje ślady. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Jakość twojego dnia będzie zależeć w szczególności od twoich reakcji, elastyczności i dobrej woli. Klimat będzie entuzjastyczny, pracowity, życzliwy i udany. Jeśli spróbujesz stawić opór, zostaniesz zmieciony przez innych, którzy są młodsi, silniejsi i bardziej aktywni niż ty. 

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android