Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Byk: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Byk

Tętnisz dzisiaj życiem! Nowe znajomości będą zadowalające i podniosą Twoją pewność siebie. Musisz znaleźć równowagę między umysłem a ciałem, działaniem a relaksem...wsłuchaj się w swoje wnętrze.Aspekt dnia
Ziemia Słońce Mars 120°
Słońce w Trygon do Mars

Ten tranzyt wzmacnia pewną ideę sprawiedliwości w obronie naszych interesów i wartości.

Trygon, w szczegółach: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

Nastrój

★★★★

Dzisiaj jesteś w dobrym humorze, co sprawia, że stajesz się atrakcyjny w oczach innych.

Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela

Miłość

★★★★★

Spokojna atmosfera zapanuje w Twoim ognisku domowym dzięki Tobie. Zyskujesz większy szacunek w oczach Twojego partnera. Wykorzystaj jak najlepiej luźne rozmowy, by otworzyć się na innych i powiedzieć więcej o sobie.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★★

Pojawi się okazja, by udowodnić, że Twoje poglądy oraz wyciągnięte wnioski są właściwe. Twoje podejście do finansów jest obiektywne.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 1/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela

Praca

★★★★★

Dobre okazje na nawiązanie nowych kontaktów zawodowych widnieją na horyzoncie. Będzie to dobry dzień na podjęcie nowych kroków.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 0/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 18 stopnie, 50 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Dzień będzie poświęcony naturze i będzie idealny dla ogrodników i tych, którzy kochają życie w mieście. Wszystko będzie dotyczyć przesadzania, pielenia i zbioru! Niektórzy udadzą się na spacer po lesie czy spotkają na swojej drodze zwierzę.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Relacje będą wzniosłe, a ty będziesz kierował się w stronę innych przez swoje instynkty, pragnienia i przyjemności, które otrzymasz dzięki relacji z innymi. Będą one zarówno delikatne, jak i zmysłowe, czy to w połączeniu z pieszczotliwą miękką skórą, jedwabistym futerkiem czy delikatnym materiałem. Wykorzystaj ten klimat, aby wzmocnić swoje życie miłosne.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Księżyc będzie przyciągał wszystkie twoje skojarzenia. Będzie to dzień ślubu, podpisania umowy lub znalezienia partnerstwa biznesowego. Będziesz czerpać korzyści ze swoich naturalnych możliwości a twoja siła będzie się dobrze rozwijać. Dzięki intuicji osiągniesz dzisiaj wszystko!

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko