Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 14 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dzisiaj pełen determinacji. Staw czoło wszystkim troskom bez zwlekania. Dbanie o ciało sprawi, że Twoje samopoczucie wzrośnie. Pomyśl o tym!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jesteś bardziej towarzyski i bardziej wsłuchujesz się w innych. Delikatniejsze podejście będzie najlepszym wyjściem na przekonanie innych, nawet jeśli wydają się oni zbyt uaprci na początku.

Pieniądze

Szczęście będzie po Twojej stronie, pomoże Ci ono w troskach finansowych, które hamują Twoje morale.

Praca

Czas odpoczynku nadchodzi wielkimi krokami. Warto przeanalizować trzy ostatnie tygodnie, przede wszystkim na tle finansowym.

Miłość

Jesteś teraz gotów na pójście na ustępstwa, które dobrze wpłyną na Twój związek. Jeśli jesteś singlem, to jest dobry czas na wyjście z domu i poznanie nowych ludzi. Szczęście jest po Twojej stronie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 14 stopnie, 10 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Poczujesz, że wszystko się zmienia, ale w twoich oczach wkrótce stanie się to niepokojące. Tak, będziesz musiał uciekać, ale dokąd? Będziesz potrzebował czasu i przygotowań, zanim rozpoczniesz wszelkie inicjatywy. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby zastanowić się dziś nad swoimi osiągnięciami. Twoje zdolności krytyczne będą bardzo przydatne. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Dobre pomysły będą krążyć, a ludzie będą bardziej otwarci i gotowi zmienić zdanie, jeśli jesteś przekonujący. Będzie to dobra wiadomość dla sprzedawców, artystów i rzemieślników, którzy będą w stanie prowadzić interesy, o ile podejmą działania i będą potrafili się zaadaptować. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Jeśli nie wejdziesz na arenę, akcja odbędzie się bez ciebie… Musisz wyjść z letargu i zwrócić uwagę na to, co mówią inni. Możesz natknąć się na kilka dochodowych i dobrze przemyślanych projektów. Dodaj do tego swój realizm i siłę oraz doskonałe wyniki finansowe. 

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android