Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jeśli masz dziś coś ważnego do zrobienia, będziesz mieć trudności ze skupieniem się. Działasz pod wpływem impulsu i bez wkładania większych wysiłków, co wyczerpie Twoje zasoby energii. Zastanów się nad jednym dniem pełnego odpoczynku.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dzisiejsze wyzwanie odnosi się do równowagi między osobistymi celami a zamierzeniami innych osób.

Pieniądze

Twoja równowaga nie zostanie w żaden sposób zachwiana. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby naprawić skutki pewnej sytuacji.

Praca

To jest idealny dzień na skoncentrowanie się na trudnych zadaniach. Będziesz z siebie dumny, jeśli tylko dołożysz starań.

Miłość

Musisz zacząć kontrolować swoje żądze... Upewnij się, że nie podejmiesz dzisiaj żadnych nieodwołalnych decyzji. Na ten moment zaakceptuj dzisiejszy stan rzeczy. Nie wdawaj się w wielkie dyskusje.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Będziesz miał wspaniały dzień, który dobrze zapowiada dynamiczne spotkania. Będziesz przepełniony naturalnymi i szczerymi uczuciami, które przyciągną uwagę ludzi, którzy są szczerzy i którzy będą gotowi poświęcić czas, aby poznać Cię w ciepłej, by nie powiedzieć, gorącej atmosferze. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Twoje mocne strony będą bardzo widoczne, a ty możesz uzyskać awans lub szerokie uznanie swoich umiejętności. Dla niektórych będzie to czas na przekazanie CV lub listu motywacyjnego. Zostaniesz przyjęty do pracy w sektorze publicznym. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Twoje upodobanie do wsi, flory i fauny oraz małych dzieci będzie dzisiaj na pierwszym miejscu. Wykorzystaj spokojną i klarowną atmosferę, aby udać się na wieś lub odwiedzić swoje strony. Możesz znaleźć kogoś wyjątkowego, kto stanie się twoim towarzyszem na lepsze lub gorsze.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android