Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zbyt wiele dzieje się wokół Ciebie, wszyscy rozpraszają Twoją uwagę. Nie pozwól innym Cię zdekoncentrować! Jesteś w wyśmienitej formie, by skupić się na najważniejszych sprawach, jednak mimo Twojego optymizmu, nie zapomnij o pewnych ograniczeniach.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dzisiejszy dzień będzie pełen aktywnych działań, co sprawi Ci dużo przyjemności. Spotykanie się z nowymi ludźmi pójdzie gładko oraz poprawi Twoją pewność siebie.

Pieniądze

Nie podejmuj decyzji, zanim nie rozważysz wszystkich za i przeciw. Bądź ostrożny w dobieraniu słów.

Praca

Twoje ambicje wzrosną. Rozważ swoje metody do wykorzystania możliwości w odpowiedni sposób.

Miłość

Przechodzisz przez nastrój optymizmu, który niszczy wszelkie napotkane wątpliwości. Jesteś pełen uroku osobistego. Czas na przedyskutowanie Twoich zamierzeń, postaraj się w delikatny sposób przekonać innych do swoich planów. Nowe podboje są niesamowicie satysfakcjonujące.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Będzie to idealny dzień na niezapomniane miłosne potyczki, zarówno w przypadku komunikacji, uczuć, jak i nadmiernie zmysłowej energii fizycznej. Zaplanuj kolację przy świecach lub romantyczny wieczór, w tym namiętne rozmowy i poważne obietnice.

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Księżyc będzie wspierał wszystkie partnerstwa, umowy, małżeństwa, pracę zespołową… To będzie odpowiedni moment na otwarcie dialogu, zawarcie małżeństwa, podpisanie umowy lub rozpoczęcie negocjacji, ale z taktem i dyplomacją i bez narzucania własnego punktu widzenia.

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Dzisiaj będziesz miał możliwość znalezienia partnerów do każdego projektu, o którym myślisz: w pracy, w związku z zainteresowaniami opartymi na wspólnych zainteresowaniach lub bardziej osobistych, nawiązujących niezniszczalne połączenia z drugą osobą…

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android