Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Byk: Horoskop dzienny dla ciebie, 20/09/2020

Isabelle Fortes | 20/09/2020

Klimat astralny Byk

Mógłbyś rozerwać się z przyjaciółmi. Odłóż poważne rozmowy na inny dzień. Zaczerpnij świeżego powietrza i trzymaj się ustalonych ćwiczeń.
★★★★★

Nastrój

Będziesz bardziej otwarty na pomysły innych. To jest idealny czas na rozwiązanie różnic między opiniami.

★★★★★

Miłość

Twój partner wydaje się dzisiaj być bezdyskusyjny w swoich opiniach. Będzie wam troszkę trudniej odnaleźć porozumienie. Rozsądnie będzie nie wdawać się w długie dyskusje.

★★★★

Pieniądze

Twórcze pomysły wpadną Ci do głowy. Uwierz w siebie, nie wahaj się zacząć działać.

★★★★★

Praca

Pokaż, że liczysz się w zespole. Bez wahania wyraź swoją opinię.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 17 stopnie, 36 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Dzień będzie poświęcony naturze i będzie idealny dla ogrodników i tych, którzy kochają życie w mieście. Wszystko będzie dotyczyć przesadzania, pielenia i zbioru! Niektórzy udadzą się na spacer po lesie czy spotkają na swojej drodze zwierzę.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Relacje będą wzniosłe, a ty będziesz kierował się w stronę innych przez swoje instynkty, pragnienia i przyjemności, które otrzymasz dzięki relacji z innymi. Będą one zarówno delikatne, jak i zmysłowe, czy to w połączeniu z pieszczotliwą miękką skórą, jedwabistym futerkiem czy delikatnym materiałem. Wykorzystaj ten klimat, aby wzmocnić swoje życie miłosne.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Księżyc będzie przyciągał wszystkie twoje skojarzenia. Będzie to dzień ślubu, podpisania umowy lub znalezienia partnerstwa biznesowego. Będziesz czerpać korzyści ze swoich naturalnych możliwości a twoja siła będzie się dobrze rozwijać. Dzięki intuicji osiągniesz dzisiaj wszystko!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko