Odkryj Horoskop na dzisiaj Byk
Idź do

  Nawiążesz świeże, interesujące kontakty, dzięki którym wiele drzwi otworzy się przed Tobą... Nowe przyjaźnie na horyzoncie. Tracisz czas na drobnostkowe sprawy, które Cię wykańczają - nie musisz daleko szukać powodu Twojego zmęczenia.

  Merkury w Sekstyl do Mars

  Wiesz dlaczego działasz, dlaczego kierujesz się tym lub innym pragnieniem.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Byk / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Jesteś otwarty na innych. Twoje porady zostaną docenione !

  Byk / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Powinieneś doświadczyć nowych możliwości widniejących na horyzoncie ! będziesz miał również szansę na rozwianie wszelkich wątpliwości, które wisiały nad Tobą od dłuższego czasu. Nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma.

  Byk / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Zaplanujesz swoje działania w taki sposób, by zapewnić sobie stabilność i bezpieczeństwo materialne.

  Byk / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Będziesz kreatywny ; odnajdziesz kilka sposobów na ułatwienie swojego życia. Postaraj się dzisiaj je urzeczywistnić.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 06 stopnie, 12 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Byk / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

  Księżyc będzie dzisiaj służył twoim interesom. Będzie to właściwy moment na ustanowienie solidnych i trwałych planów, które wzmocnią twoje osiągnięcia, szczególnie pod względem intelektualnym i społecznym. Atmosfera będzie spokojna i poważna, co pozwoli ci uniknąć ekscesów, których czasami padasz ofiarą. 

  Byk / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

  Twoje myśli będą dziś odpływały wysoko w kierunku odległych lub bardzo wzniosłych celów. Przedsiębiorcy będą myśleć o eksporcie, a inni będą dążyć do poszerzenia swojego wszechświata. Będzie to doskonały moment na rozpoczęcie nauki trudnego tematu lub podjęcie złożonego zadania. 

  Byk / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

  Dzisiaj będziesz mieć czas na robienie rzeczy i spokojne opracowywanie wszystkich aspektów swoich projektów lub tworzenie solidnych planów. Będziesz poruszał się w przyjemnej atmosferze dyscypliny, a praca zostanie dobrze wykonana. Podsumowując, będziesz na dobrej drodze, która będzie ci odpowiadać 

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.