Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Czerwiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2018

Od 15 czerwca wszystko w Twoim życiu nabierze niezłego tempa. Kwadratura stworzona z planet w stałych znakach popchnie Cię do podjęcia decyzji. Nie zawsze będziesz mógł kontrolować każde wydarzenie, ale zapragniesz zmian, niezależnie w którą stronę. Dzięki Twojej niezależności i dociekliwości pokazałeś na co Cię stać w życiu zawodowym, a Twoje umiejętności są godne uwagi, być może masz teraz ochotę na nowe wyzwania. Czemu nie? Pamiętaj tylko, aby zabezpieczyć w jakiś sposób swoje dotychczasowe życie i nie rzucać się bez niczego na głęboką wodę. Doskonale odnajdujesz się w swoich pragnieniach i zamierzasz być może zmienić firmę lub miejsce zamieszkania bez większego strachu. Zadasz sobie również wiele pytań dotyczących Twoich relacji z innymi oraz Twojego podejścia do siebie samego. Potrzeba wyrażania siebie może zakwestionować Twoje życie codzienne i doprowadzić do ważnych zmian. Potrzebujesz w pełni rozwinąć swoją osobowość, szukasz więc sposobów na to, aby to osiągnąć. Wszelkie umowy i relacje będą w tym miesiącu pozytywne, zwłaszcza podczas dwóch pierwszych tygodni. Możesz liczyć na wsparcie osób z Twojego najbliższego otoczenia. 23 czerwca zrozumiesz wszelkie aluzje, nie trzeba będzie Ci niczego tłumaczyć. Jeśli szukasz odpoczynku, 6 czerwca będzie idealnym dniem.

Miłość

Pewne odczuwalne napięcie w relacjach może doprowadzić Cię do refleksji nad Twoim życiem miłosnym. Jak dużo pragniesz zainwestować i czy warto tak kontynuować? Czeka Cię wiele opcji do wyboru, dysponujesz wszelkimi informacjami, aby podjąć decyzję. Wenus będąca w znaku Raka ochroni Twoją


Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko