Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Czerwiec 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2025

Przed Tobą miesiąc bardzo nastawiony na pomoc drugiemu człowiekowi. Planety w Bliźniętach, Słońce od 1. do 21., Merkury i Jowisz do 8., sprzyjają Twoim pomysłom, Twoim projektom, będziesz bardziej aktywny i zdeterminowany. Energie poruszają się ze wzmożoną siłą i czujesz, że potrzebny jest czas na refleksję. Mars w Twoim domu od 1. do 17. wzmacnia Twoją wewnętrzną siłę, Twój dynamizm powinien umożliwić Ci czerpanie ze wszystkich zasobów potrzebnych do Twojego rozwoju. Saturn i Neptun, w duecie przez cały miesiąc, w towarzystwie Wenus do 6., zachęcają do patrzenia daleko i do mierzenia wysoko, Twój ideał życia może zmienić swój dotychczasowy kierunek, który jest jednocześnie pragmatyczny i natchniony. Pluton staje twarzą w twarz z nieodwracalnym i nieuniknionym procesem metamorfozy Twojej sfery małżeńskiej lub uczuciowej. Wybierz dialog za wszelką cenę!

Miłość

Wenus 6. szybko wślizguje się w Twoją sferę zawodową, być może nie będziesz mieć ochoty wyrażać swoich uczuć, chyba że kolega z pracy zwróci Ci uwagę! Następnie, od 1. do 17. zmierzasz do cielesnych przyjemności, realizacji władczych pragnień, a następnie do zbyt zaborczego zachowania. Skomplikowany czas!

Nasza rada dla Ciebie

Ten czas sprzyja relacjom międzyludzkim. Zastanów się dobrze nad sensem swojego życia, energie są w ruchu, aby naprawić to, co nie jest już potrzebne, przyszłość należy do Ciebie!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko