Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Grudzień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Finanse i komunikacja będą w świetle reflektorów pod koniec tego roku. Do 22 grudnia to Słońce w Strzelcu wpływa na Twoje kwestie finansowe. Wraz z Merkurym od 9 grudnia, sprawią, że będziesz potrafił znaleźć się we właściwym miejscu we właściwym czasie! Twój portfel z pewnością to doceni! Mars, przez cały miesiąc w Twoim gwiazdozbiorze, dodaje Ci szalonej energii – wystarczy jej, aby móc spełnić wszelkie zachcianki! Jeśli jesteś z drugiej dekady, Neptun, wciąż będący w gwiazdozbiorze Ryb, zachęci Cię do nabrania dystansu w kwestiach miłosnych, chyba że czujesz się w idealnej osmozie z ukochaną osobą. Jowisz, Saturn, Pluton i Uran w żywiole Ziemi faworyzują Twój umysł i konstruktywne myślenie. Doprowadzą one również do nieoczekiwanych, korzystnych zmian, pochodzących od partnera, jeśli jesteś z pierwszej dekady.

Miłość

Dla osób urodzonych w drugiej dekadzie, Neptun otwiera szeroko drzwi do nieznanych dotąd obszarów romantyzmu. Z kolei Mars może pobudzić w Tobie libido do bardzo wysokiego stopnia. Od 20 grudnia przejście Wenus załagodzi atmosferę ogniska domowego.

Nasza rada dla Ciebie

Koniec tego roku to ważny moment dla Ciebie, aby skupić się na swojej wewnętrznej sile. Chwile refleksji będą mile widziane i bardzo korzystne. Warto także wykorzystać energię daną przez planety do pozytywnego działania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko