Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Twoje serce miota się między twoim domem a twoją miłością, droga Panno! Aż do 21-go, Słońce i Merkury w Strzelcu, ożywią twój dom, czeka cię perspektywa wielu dyskusji! Od 16-go do 31-go Wenus złagodzi te kwestie i ewentualne napięcia znikną. Skorzystasz z intensywnej energii, Mars uaktywni twoje zmysły i twój związek z pieniędzmi innych. Planety w Koziorożcu zmieniają ekspresję twojej twórczości aż do 19-go. Ponadto Jowisz i Saturn rozpoczną nowy rozdział w życiu zawodowym i codziennym w pierwszej dekadzie. Neptun pozwoli innym pokazać ci niewidzialne, w drugiej dekadzie. Od 22-go do 31-go Słońce i Merkury w Koziorożcu zakończą ten rok skupiając się ponownie na twoich najbliższych i dzieciach, jeśli jesteś rodzicem. Wesołych Świąt!

Miłość

Twoje uczucia nie zawsze będą w zgodzie z chęcią ich wyrażenia. Aż do 15-go, Wenus w Skorpionie ułatwia i wzmacnia wzajemne kontakty. Z drugiej jednak strony, od 16-go, Wenus nieco osłabi twoją sentymentalną skromność i przyniesie typowy optymizm Strzelca. Nadaktywny Mars rozbudzi twoje libido, ale czy podążysz za jego nienasyconym apetytem? Chyba niekoniecznie!

Nasza rada dla Ciebie

Energia w tym miesiącu będzie podzielona pomiędzy ogniem, a ziemią. Nie masz wyboru. Żyj tak, jak potrafisz najlepiej, dbaj o swój dom i rozwiń swoją wewnętrzną kreatywność!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko