Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

W centrum uwagi znajdą się miłośc i przyjaźń, drogi Strzelcu! Aż do 21-go, Słońce i Merkury będą znajdować się w twoim znaku, a Wenus od 16-go do 31-go. Niezłe trio! Jesteś natchniony, charyzmatyczny, nawiązujesz kontakty! Mars przycbędzie, aby poruszyć sprawy emocjonalne, przywrócić im równowagę i dać moc! W domu Neptun zasieje niepewność w drugiej dekadzie, pozostań spokojny. Nastąpi piękna ewolucja twojego związku i pewności siebie od 18-go, kiedy Jowisz i Saturn pojawią się w Wodniku. Pluton w Koziorożcu zawsze będzie starał się zmienić twoje źródło dochodów w ostatniej dekadzie. Od 22-go do 31-go, Słońce i Merkury w Koziorożcu przyniosą chwilę refleksji z tym związaną, a także dadzą pokaz wewnętrznych talentów. Wesołych Świąt!

Miłość

Aż do 15-go, twoje uczucia pozostaną ukryte i ciche? Jednak Mars przez cały miesiąc będzie czuwał, aby natchnąć cię do miłości lub podbojów, aby obudzić adoratora, który w tobie śpi! Od 16-go cały płoniesz, twoje serce krzyczy, twoje życie uczuciowe jest na świeczniku. Wiesz jak rozmawiać, niebiańskie energie rozpieszczają cię aż do 20-go.

Nasza rada dla Ciebie

Przyjemny wpływ planet na koniec tego roku. Jowisz, twoja planeta, i Saturn, otwierają ekscytujące perspektywy. Tylko w pierwszej dekadzie otrzymasz korzyści związane z poprawą jakości stosunków i intelektu. Cierpliwości, na każdego przyjdzie kolej!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko