Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Waga na Grudzień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2025

Pomiędzy kwestiami uczuciowymi a sprawami domowymi, nie zabraknie Ci pracy! Aż do 21-go, energie Strzelca motywują Cię do współpracy, dyskusji i działania w kierunku realizacji Twoich pragnień! Dążysz do tego, aby wszystko dobrze się układało. Mars i Wenus, obecne w Twoim znaku do 15., ułatwiają każde spotkanie towarzyskie. Będziesz czarujący i uroczy do tego stopnia, że uda Ci się przyciągnąć osobę, którą lubisz. Jowisz w Raku zachęca Cię do podwojenia czujności w pracy. W przypadku konfliktu o charakterze zawodowym, niekoniecznie będziesz stał po właściwej stronie, więc bądź ostrożny. Uran powoduje problemy finansowe, szczególnie w ostatniej części miesiąca, więc miej się na baczności. Od 21. energie Koziorożca wstrząsną Twoim życiem rodzinnym.

Miłość

Energie Cię rozpieszczają! Pomiędzy miłością a namiętnymi pragnieniami aż do 15-tego, Twoje życie emocjonalne zapowiada się wygodnie, radośnie i ciepło. Następnie, planety pojawiają się w Koziorożcu i zobowiązują Cię do podjęcia wysiłków, aby wyciągnąć korzyści z tych bardzo intensywnych pierwszych dwóch tygodni! Dzięki Plutonowi Twoje życie miłosne może się radykalnie zmienić (1. część miesiąca).

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się piękny koniec roku dla Twoich uczuć i dla Twoich relacji, dbaj o swoje dobre samopoczucie, bo jesteś bardzo podatny na opinie innych. Uciekaj przed komplikacjami, jeśli mają pojawić się w Twojej sferze zawodowej.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko