Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Drogi Byku, czekają cię wyzwania i ewolucja pomysłów. Słońce w Baranie, aż do 19-go, wzmocni twoją ostrożność, zmuszając cię do udoskonalenia twoich projektów. Z drugiej strony, od 20-go w twojej konstelacji będzie Słońce i to od ciebie będzie zależało co zrobisz! W pierwszej dekadzie, wraz z nadejściem Urana, zniknie wstrzemięźliwość i powolność: wszystko eksploduje! Poczujesz powiew świeżości! Wolność! Saturn i Mars w Wodniku, w środku twojego znaku, w obszarze społeczno-zawodowym, zainicjują walki, zwroty akcji, które będziesz musiał wyciszać. Nie budź swojego wewnętrznego walecznego byka. W drugiej dekadzie, dzięki Neptunowi, pojawią się miłe znajomości. Jowisz i Pluton, w Koziorożcu, znaku żywiołu ziemi, tak jak twój, spowodują ekspansję i modyfikację twoich życiowych planów.

Miłość

Dużo energii, czasami za dużo do spożytkowania. Twoja praca może cię pochłonąć i sprawić, że zaniedbasz swoje życie emocjonalne, bądź tego świadomy. Będziesz odczuwał nieznaczne pożądanie, trochę obce twojej poukładanej naturze. Emocje będą lekkie, nieskomplikowane. Ogólnie mówiąc nie będzie tak źle!

Nasza rada dla Ciebie

Energia elektryczna tego miesiąca może nieco tobą wstrząsnąć. Będziesz zdecydowanie, wytrwale i świadomie z tego korzystał, choć nie zawsze będzie to łatwe. Jednakże nie zapominaj, że wszystko przemija, rusza się, zmienia! Korzystaj z życia!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko