Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Przemiany i dążenie do ideału życia! Moc planetarna w Baranie ze Słońcem i Merkurym (twoja planeta) do 19 i Wenus do 14 zaprasza cię do narzucenia sobie potężnej samokontroli w zakresie pieniędzy. Oznacza to również zmiany lub metamorfozy, ponieważ twoje praktyczne i racjonalne podejście przeplatane jest przez subtelne energie. Jowisz i Saturn zwiększają moc w sferze pracy i zdrowia, zobaczysz poprawę w tych obszarach. Co więcej, możliwości społeczno-zawodowe są uzależnione od potężnej energii Marsa, który inspiruje cię, abyś zdecydował się towarzyszyć zdarzeniom, które mogą się wydarzyć w tym miesiącu. Po dwudziestym klimat jest intymny i zmysłowy, twoja koncepcja życia ewoluuje, a twój niekiedy nieśmiały optymizm staje się wyraźniejszy. W ostatnim tygodniu buduj zamki na niebie!

Miłość

Aż do dwudziestego, twoja niestabilna emocjonalnie natura może zmusić cię do przyjrzenia się twoim duchowym postawom i dać ci chwilę refleksji na temat twojego sposobu kochania. Mars budzi twoje pobudzenie, uodparnia na złośliwość. Delikatność i czułość również będą obecne. Od 21 odnajdujesz swoją emocjonalną drogę tak bliską sercu. Spokojny i urokliwy okres!

Nasza rada dla Ciebie

Nie kontroluj niczego, aż do 20., byłoby to bezcelowe. Wręcz przeciwnie, pozwól, aby zaszły w tobie zmiany, zaakceptuj to, co nieznane. Nie skupiaj się na swojej pracy lub codziennym życiu. Pozostań spokojny!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko