Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Lipiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2018

Trygon Wenus/Saturn wpłynie na Twoje zachowanie już od drugiego tygodnia lipca. Wszystko zależy od tego, co zamierzasz zrobić. Jeśli chcesz wzmocnić już wprowadzone zmiany, uda Ci się to bez najmniejszych problemów. Jeśli zaś pragniesz za wszelką cenę działać, możesz napotkać z tym trudności. Zdecydujesz się na akcje jedynie pod presją innych lub wobec instynktu przetrwania. Na szczęście nauczyłeś się przystosować do danych sytuacji - najpierw obserwujesz, a dopiero później organizujesz, aby mieć jak największe szanse po swojej stronie. Wiesz też, komu tak naprawdę możesz zaufać. Będziesz również w tym miesiącu niezwykle towarzyski i skorzystasz z relacji, aby przekroczyć pewne granice i pozbyć się wątpliwości.

Miłość

Czujesz, że masz dość ciągle zmieniających się nastrojów Twojego partnera. Albo zdecydujesz się na rozstanie, albo wręcz przeciwnie - wprowadzisz zmiany, które umocnią Wasz związek. Czeka Cię wiele niespodzianek, w większości pozytywnych, które zachęcą Cię do działania.

Nasza rada dla Ciebie

Jeżeli nie do końca wiesz, co zrobić, skup się na swoich najgłębszych pragnieniach. Unikaj osób, które mogą w jakikolwiek sposób Cię ograniczać lub frustrować, a poczujesz nową falę pozytywnej energii i zaczniesz żyć w równowadze z samym sobą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko