Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Lipiec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2019

Obecność Jowisza w Strzelcu dotyczy właśnie Ciebie w pierwszej kolejności. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki, czujesz je, nie wiedząc jeszcze dokładnie w jakiej formie się Tobie zaprezentuje. Dotyczy ono praktycznie wszystkich obszarów Twojego życia. Jeśli zachowasz zimną krew, nie będziesz rozczarowany. Mars zachęci Cię do podbijania nowych terenów, dajesz z siebie wszystko. Czemu nie? Jest na to idealny moment. Gwiazdy sprzyjają Twoim działaniom, jest to czas na dojście do wybitnych osiągnięć. Wykorzystaj pozytywną energię z 13 lipca.

Miłość

Wreszcie akceptujesz drugą osobę lub innych wraz z ich ograniczeniami i różnicami. Przestałeś gonić za księżycem lub za obrazem czegoś, co tak naprawdę do Ciebie nie pasowało. Saturn w Koziorożcu pozwoli Ci na nabranie dystansu, aby nie popaść w ekscesy. Czeka Cię idealna równowaga, jest to świetny zwrot z inwestycji.

Nasza rada dla Ciebie

Stań twarzą w twarz ze starymi wspomnieniami. Jesteś uzbrojony po zęby, dzięki swojej pewności siebie i realistycznemu podejściu do tematu. Twoje życie prezentuje się w najlepszym wydaniu, pamiętaj, aby sobie zaufać. Szczęście towarzyszy Ci przez cały lipiec, wykorzystaj więc piękne możliwości.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko