Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Od czasu, gdy Jupiter przeniósł się do Bliźniąt, ożywia twoje życie. Zachęca cię do powrotu do aktywności i wykorzystania swoich talentów. W rezultacie czujesz się coraz lepiej. Widzisz ludzi. Poznajesz nowe osoby. Twoje relacje z bliskimi polepszają się z dnia na dzień. Niestety, te dobrodziejstwa są komplikowane przez energie pochodzące z Raka. Uniemożliwiają ci swobodne wychodzenie. Narzucają ci nagłe ograniczenia. Na początku mogą cię to irytować. Bądź spokojny, nie będą trwać wiecznie. Energia płynąca z Lwa ożywia twoje codzienne życie. Wyjścia i rozrywki zajmują ci terminarz. Ponadto zbliżają cię do osób, z którymi możesz dzielić myśli i aktywności.

Miesięczny Horoskop Lipiec 2024 dla Waga
Idź do

  Miłość

  Do 11, z Wenus w Raku, będziesz miała wrażenie, że chodzisz w kółko. Twoi fani wolą zostać w domu. Potem twoje miłości odzyskają ten zapał, który tak lubisz. Zyskujesz powszechne uznanie! Wenus stwarza możliwości wyjść, podróży i spotkań, które cię oczarują.

  W związku

  Do 11. twój partner trzyma się swoich nawyków. Możliwe, że poczujesz, że czas się dłuży. Później sytuacja się rozluźnia. Możesz przejąć kontrolę, organizując wieczory i rozrywkę bez słuchania uwag.

  Singiel

  Jeśli napotkasz trudności z ludźmi, nie zniechęcaj się i czekaj do 12. Wenus w Lwie tworzy okoliczności, które sprawią, że spotkasz dostępną osobę, gotową do zaangażowania i ceniącą wyjścia oraz podróże.

  Kariera / Finanse

  Ten zawodowy miesiąc zapowiada się czasami skomplikowany pod wpływem Rak, a czasami łatwy dzięki wpływom Lwa. Możesz spotkać się z krytyką bardziej konserwatywnych kolegów, chyba że to Twój przełożony narzuca Ci coś nieprzyjemnego. Merkury w Lwie od 2 do 25 zapewnia Ci wsparcie niektórych osób oraz zdolność do stosowania humoru, który potrafi rozładować wszelkie napięcia. Mars w Byku daje Ci niezbędną determinację, pragniesz się rozwijać i zarabiać więcej. Na koniec miesiąca sprawy się ułożą i nabiorą bardzo korzystnego obrotu dzięki Jowiszowi i Marsowi w Bliźniętach.

  Porady na miesiąc

  Nie skupiaj się na drobnych niepowodzeniach. Twój świat się zmienia. Przygotuj się więc w najpiękniejsze szaty i gotuj na przyjęcie wszystkich dobrodziejstw, które cię spotkają.

  Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.