Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2025 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Do 22. energie pochodzące z Raka, czyli Słońce i Jowisz, popychają Cię do większej komunikacji, do doceniania osób będących dookoła Ciebie. Merkury w Lwie może skomplikować Twoje życie rodzinne, będziesz bardziej swobodny w relacji z przyjaciółmi lub ze znajomymi. Miłosć, od 4-go, nasyca Cię lekkimi i figlarnymi emocjami, to sprawia, że będziesz chciał wiedzieć o sobie wszystko, podczas gdy Mars w Pannie dodaje Ci siły i odwagi do podboju, będziesz gotowy na wszystko, co może się zdarzyć! 22-go Słońce w Lwie dołącza do Merkurego i uspokaja atmosferę w domu, nie daj się ponieść nieważnym błahostkom. Mimo wszystko, Uran zostawia Cię samego 7., jaką postawę przyjmiesz w tej sytuacji?

Miłość

Twoje uczucia mogą kolidować z niektórymi kwestiami finansowymi od 7., podczas gdy Twoje pragnienia, raczej wrażliwe i wytrwałe pod egidą Marsa w Pannie, motywują do poddania się naprawdę niesamowitej zmysłowości. Dbaj o sposób, w jaki się komunikujesz, zwłaszcza po 18., to klucz do spokojnego życia emocjonalnego.

Nasza rada dla Ciebie

Tego lata czeka Cię kilka wyzwań, ale jesteś twardy i wytrwały! Koniec miesiąca może być trochę trudniejszy, ale mądry człowiek sobie poradzi, prawda?

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko