Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Listopad 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

To Twój urodzinowy miesiąc, jesteś pełen energii! Słońce w Twoim gwiazdozbiorze oraz Merkury obdarzy Cię niesamowitą charyzmą. Twoja planeta Mars przygotuje Cię do działania, które rozpocznie się od 20 listopada. Jowisz pozytywnie wpłynie na Twoje finanse, wszystko wskazuje na to, że ochroni Cię on przed niepotrzebnymi planami. Od 23 listopada Wenus, Saturn i Pluton w Koziorożcu ustabilizują i wzmocnią więzi, przy zachowaniu wymaganego przez Ciebie poziomu. Pierwsza dekada zostanie obdarzona przez wpływy Uranu w Byku, w opozycji do swojego Słońca, co może doprowadzić do potrzeby wolności, złamania rutyny i być może zakończenia pewnych relacji, które już się nie rozwijały. Odnajdziesz w sobie bardziej empatyczne i duchowe podejście do miłości.

Miłość

Aż do 19 listopada pozostaniesz prawdziwą ostoją spokoju, czekając aż Twoja energia obudzi się w kwestiach miłosnych od 20 listopada. Postawisz na Twój ulubiony sposób komunikacji: pomieszanie tajemnicy z intuicją! Odkrywasz w sobie potrzebę stabilności, nie zamierzasz bawić się w drobne miłostki. Przygotuj się na pewną i trwałą relację.

Nasza rada dla Ciebie

To Twój miesiąc: zewnętrzne światło powoli gaśnie, podczas gdy Twoje, wewnętrzne, zwiększa się! Kieruj się w tym miesiącu swoją intuicją, a przeżyjesz wiele spokojnych chwil. Pamiętaj, że nie zawsze trzeba pokazać swoją siłę.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko