Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2020 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Skup się na innych i słodyczy życia, drogi Byku! Słońce w Skorpionie, będąc przed twoim znakiem do 21-go, powoduje, że wzrasta znaczenie partnera, twojego partnera. Twoje życie osobiste, jak i zawodowe, będzie pod wpływem Merkurego aż do 10-go i Wenus do 21-go. Możesz oczekiwać równowagi i doskonałej komunikacji w tych sferach! W pierwszej dekadzie Uran zmienia twój temperament – pozwól sobie na przełamanie wewnętrznych ograniczeń! Mars w Baranie, w dysharmonii w stosunku do twojego znaku, może zmniejszyć twoją pewność siebie i podważyć twoje zasady. Zmieni się twój ideał życia w ostatnich dwóch dekadach. Neptun napełni cię swoją wiarą i obiektywizmem w kwestii twoich planów i twojego kręgu towarzyskiego: bądź pragmatyczny w drugiej dekadzie. Od 22-go do 30-go nastąpi czas introspekcji.

Miłość

Wenus, twoja planeta, w Wadze do 21-go, przynosi ci dumę! Słodka, zrównoważona, zakochana w pięknie, jak twój znak, wnosi w twoje życie same korzyści. Krótko mówiąc, przed tobą słodycz życia! Od 22-go będzie jeszcze lepiej! Niemniej jednak Mars, wykorzystując swój wpływ, wywołuje irytację, prze co może osłabić twoje zmysły. Zachowaj spokój!

Nasza rada dla Ciebie

Przyjemne oddziaływania planetarne w tym miesiącu. Poza niewielkim, przelotnym spadkiem twojej zmysłowości, niebo cię rozpieszcza. W ostatnim tygodniu poświęć trochę czasu na przemyślenie wielkich egzystencjalnych spraw. Życie jest podróżą, więc najlepiej zaplanuj swoją trasę!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko