Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2018

Luty doda Ci energii w działaniu wobec życia codziennego. Czujesz, że możesz przenosić góry ! Pamiętaj jednak, aby nie przeceniać swoich sił, gdyż możesz odczuć później większe zmęczenie. Nieodpowiednia postawa może przyciągnąć kilka drobnych przykrości, co – jako że nie przyznasz się do oczywistości i nie będziesz się siebie słuchać – może doprowadzić do lekkiego spadku energii. Zastosuj więcej delikatnych zasad, spróbuj obejść pewne problemy niż stawić im czoła. Kontroluj swoje wysiłki, sytuacja powoli ruszy w dobrym kierunku.

Miłość

Skupisz się bardziej na swoich miłosnych relacjach w życiu codziennym. Pragniesz odnowienia w miłości, ale nie będziesz wiedzieć,w którą stronę iść.

Nasza rada dla Ciebie

Zadaj sobie kilka poważnych pytań ; czy Twoje relacje nie mają związku z praktycznymi kwestiami, które należy jak najszybciej rozwiązać ? Kiedy w końcu będziesz gotowy stawić czoła poważnym problemom, odnajdziesz odpowiedni kierunek.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko