Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2018

Wolisz zapomnieć o tym, co Ci przeszkadza, zamiast stawić temu czoła. Twoje otoczenie wypełnia wszystkie Twoje tęsknoty i oczekiwania, jest więc Ci ciężko powrócić do rzeczywistości. Neptun, partner Twojego Słońca, wpływa na Twoje opinie – zaczniesz odrzucać wszystko, co w jakimkolwiek stopniu Ci przeszkadza. Będziesz mieć tylko jedno pragnienie : zarzucić plecak na plecy i odkrywać odległe ziemie. Niestety Twoja codzienność nie pozwala Ci na to – będziesz musiał stawić czoła swoim obowiązkom. Jeśli Twój zawód jest bezpośrednio lub pośrednio związany z finansami, będziesz musiał zarządzać ważnymi zmianami, które wymagają wysokiej koncentracji. Uzbrój się w cierpliwość i energię, a Twoja umiejętność dostosowania się zrobi resztę. Pokażesz swojemu otoczeniu, jak świetnie panujesz nad sytuacją. Pracujesz na idealnych obrotach !

Miłość

Wszystkie Twoje zmysły są pobudzone, a Twoja intuicja nie zawodzi. Udaje Ci się zrozumieć ludzi w mgnieniu oka i od razu wiesz, czy coś może między Wami być, czy nie. Zadziwiasz cały świat.

Nasza rada dla Ciebie

Przestajesz myśleć o ucieczce, ale i tak zostaniesz być może oskarżony o lekkość humoru. Bądź jednak sobą ! Umowy w tym miesiącu będą na Twoją korzyść, szczęście jest po Twojej stronie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko