Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Luty 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Zawsze aktywny, zawsze perfekcyjny - w tym miesiącu tego nie zmienisz! A przecież właśnie w lutym tak dużo uwagi poświęcone będzie kwestiom miłości, twórczości i innym zabawom! Żyjesz tak od wielu miesięcy, ale świadomość wzrasta. W pierwszej dekadzie Słońce przyczyni się do wystąpienia różnych nagłych zdarzeń, podczas gdy pozostałe dwie dekady będą przygotowywać cię do ataku Urana. Nastąpi to, co musi się wydarzyć. Dobrym znakom żywiołu ziemi, często towarzyszy mądrość. Twoja planeta Merkury będzie twoim partnerem, nie zapominaj o tym!

Miłość

Stworzenie związku, korzystne zmiany, zalegalizowanie – to obietnice w tym obszarze! Nie zabraknie ci pracy, ale masz narzędzia! Uran, w sferze duchowej i ideowej w pierwszej dekadzie, dokona zmian, które wzmocnią miłośc i kreatywność. To będą korzystne wpływy!

Nasza rada dla Ciebie

Próbuj, testuj - kochasz i wiesz jak to robić, ale pozostań sobą! Wszystkie te planety skupione w Ziemi (Jowisz, Saturn, Pluton, Uran) każą ci skoncentrować się na długoterminowych planach. Ten miesiąc jest fragmentem najważniejszej części twojego życia, którą przygotowuje dla ciebie wszechświat.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko