Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Luty 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Sprawy domowe lub rodzinne są ważne w tym miesiącu! Słońce, Merkury, Wenus Jowisz i Saturn są pod wpływem Wodnika, zmierzają do twojego znaku, czynią w domu trochę zamieszania. Nie zawsze szczerość jest dobra, zwłaszcza w rodzinie! Twoja dynamika jest potężna, Mars w Byku ożywia twój obszar życia dotyczący twojego kochanka lub partnera. Równowaga i dyplomacja są niezbędne. Pluton przynosi miłe spotkania, podczas gdy Neptun daje ci dawkę czystego romansu, szczególnie w drugiej połowie miesiąca. Od 19. energie Ryb wprowadzają dawkę współczucia do obszaru miłości i sposobu kochania. Ten zimowy miesiąc jest szczególnie skoncentrowany na innych, którzy są zazwyczaj zamknięci w sobie. Wszechświat cię testuje!

Miłość

To w domu najłatwiej żyć miłością w tym miesiącu. Wenus w Wodniku otwiera perspektywy wzajemnej wolności, które niekoniecznie odpowiadają twojej definicji kochania, potraktuj to jako wyzwanie! Z drugiej strony Mars w Byku zwiększa twoje pobudzenie, ale także postawę twoich partnerów. Postaw na kompromis i wzajemny szacunek!

Nasza rada dla Ciebie

Możesz być w domu lub z rodziną, zostać zen czy stać się filozofem! Nie reaguj natychmiast na najmniejszą prowokację innych, bo miesiąc może być trudny. Z pewnością masz w sobie wojownika, ale nie przesadzaj!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko