Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Pozostaniesz jeszcze w cieniu przez pierwszą połowę miesiąca, mając nadzieję, że Twoje najpiękniejsze dni jeszcze przed Tobą. I tak rzeczywiście jest! Mars w Bliźniakach nie bardzo Cię inspiruje, ale jak tylko przejdzie do Raka (15 maja), będziesz mógł wykazać się swoją najlepszą stroną, w szukaniu lub w stabilizacji swojego związku. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie i będzie przede wszystkim kierować się emocjami, dzięki czemu lepiej zrozumiesz i zostaniesz zrozumiany przez swojego partnera. Porozumiecie się bez słów. Zanim jednak do tego dojdzie, rozwiniesz swoje intelektualne umiejętności, uporządkujesz swoje myśli i mowy, to, co powiesz w relacjach z innymi będzie warte złota. Jest to więc idealne przygotowanie na nadchodzące piękne dni w życiu miłosnym. Najlepsze dni będą między 15 a 20 maja, kiedy Słońce, Merkury i Wenus będą wciąż w znaku Byka, a Mars już w gwiazdozbiorze Raka. Te dni pełne będą czułości, ciepła, obietnic i stabilności w miłości!

Miiłość
Jest to piękny miesiąc, zwłaszcza do 20 maja, a szczególnie podczas pełni księżyca do Twojego znaku 18 maja. Słońce wzmacnia Twoją kondycję fizyczną, Merkury wspiera Twoje myśli, Wenus korzystnie wpływa na Twoją miiłość, a od 15 maja Mars doda do tego wszystkiego uczucia rodzinne.

Nasza rada dla Ciebie

Niebo sprzyja Tobie w tym miesiącu. Warto wykorzystać kilka kluczowych dat: zadeklaruj się od 5 maja, ale nie próbuj nic konkretyzować przed 14 maja. W drugiej połowie masz znacznie więcej uroku osobistego, a od 20 maja niebo sprzyja Twoim aspiracjom.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko