Dzisiaj, Środa 27 Maj 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Marzec 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 27/05/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Jowisz w koniunkcji do Twojego Słońca zachęci Cię do wyjścia poza ustalone ramy. Stajesz się, tak, jak zazwyczaj, obserwatorem i nie spieszysz się. Potrzebujesz zmiany swojego otoczenia i stworzenia nowych wydarzeń. Stajesz się optymistą, a ta pozytywna postawa uspokaja osoby wokół Ciebie. Na początku miesiąca możesz wydać się bardzo sentymentalny i ustępliwy, ale tak naprawdę jesteś „cichą wodą”. Szybko pokażesz swoją drugą stronę, co może negatywnie wpłynąć na Twoją rodzinę. Dobrym kompromisem będzie zaplanowanie dla Was zasłużonego wypoczynku. Nie czuj się jednak w obowiązku podjęcia wszystkich decyzji. Ty też możesz trochę odpuścić. Wykorzystaj ten czas na zregenerowanie sił.

Miłość

Jesteś bardzo zakochany, ale nie potrafisz dobrze wyrazić swoich uczuć. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić w użyciu słów, spróbuj to pokazać w swoim spojrzeniu, a osoba w Tobie zakochana będzie potrafiła odczytać ten znak.

Nasza rada dla Ciebie

Twoja wewnętrzna siła wyraża się przez wojowniczość. Nie zamierzasz z niczego rezygnować, co może przewrócić Twoje życie do góry nogami. Powinieneś lepiej się wysypiać i znaleźć czas na relaks. Spróbuj również wyrazić swoje emocje, jak tylko będziesz mieć do tego okazję. Nie oznacza to jednak, aby wpaść w gniew.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko