Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Marzec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Działania Saturna w Rybach są kontrolowane przez Słońce, Merkurego, Wenus, Marsa i Ryby. Energie te wzbudzą twoje wątpliwości. Dlatego robisz jeden krok do przodu i dwa kroki do tyłu. Jednak ta sytuacja nie jest nieunikniona, ponieważ można złagodzić jej efekty. Pragmatyczne energie wspierają twoje postępy i idealnie ci odpowiadają. Te, które są obecne w Rybach wywołują irracjonalne sytaucje. Aby rzeczy nabierały kształtu, zaakceptuj, że nie możesz przewidzieć wszystkiego. Bądź wytrwały w swojej dyscyplinie i równowadze. Nie trać czasu na sprawdzanie wszystkiego kilka razy. Daj sobie szansę i zaufaj losowi.

Miłość

Energie emanujące z Ryb często powodują, że tracisz kontrolę. Od 12. Wenus popycha cię do działania. Jeśli jesteś w defensywie, sprawy będą skomplikowane. Z drugiej strony, jeśli zaakceptujesz otoczenie, wszystko będzie dobrze.

Nasza rada dla Ciebie

W przeciwieństwie do tego, co myślisz, ludzie, którzy są pod wpływem energii Ryb, mają naprawdę wiele do zaoferowania. Zaakceptuj to, daj szansę sobie i innym.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko