Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Energie emanujące z Wodnika tworzą dystans i nieporozumienia. Sprawiają, że tracisz czas, ponieważ musisz naprawiać pojawiające się problemy. Musisz prowadzić rozmowy, aby wytłumaczyć sytuację. Jednak zagrożenia te niedługo się rozproszą. 12-go Wenus dołącza do Saturna w Rybach, a Mars robi to samo 23-go. W tym miesiącu, chociaż jesteś nieco zdenerwowany, nie powinieneś czuć się zagrożony. Z kolei planety obecne w Rybach pomagają odzyskać ci kontrolę nad sytuacją. Pozwalają również zrozumieć, że to czas, kiedy osiągniesz swój cel. Jeśli przez przypadek poczujesz niewielki spadek energii, zainspirujesz się Merkurym i Słońcem w Baranie, ponieważ one wspierają twoją przedsiębiorczą naturę.

Miłość

W tym miesiącu możesz ulec pokusie radykalnego rozwiązania swoich problemów emocjonalnych. Na szczęście planety w Rybach zachęcają cię do zrobienia czegoś innego. Chociaż twoja miłosć jest skomplikowana, uspokój się i zrozum oczekiwania swoich bliskich lub małżonka.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy pojawiają się komplikacje, jesteś radykalny. W tym miesiącu powinieneś poczekać, aż wszystko się uspokoi. Wtedy, nie będziesz musiał cierpieć z powodu skutków ubocznych swojej energicznej natury.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko