Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Znakomita energia i towarzyskie zadowolenie, drogi Skorpionie! Słońce w Wadze do 22-go podkreśla twój introspekcyjny temperament, szczególnie że Merkury, znajdujący się w twoim znaku aż do 28-go, zachęca cię do tego. Mocna energia w pracy, Mars w Baranie może nieco zdestabilizować twoje zdrowie, bądź ostrożny. Od 4-go do 28-go Wenus w Pannie sprzyja twoim relacjom przyjacielskim, wprowadzając łagodność i harmonię, a także twoim planom. Uran w Byku dopieszcza sprawy małżeńskie lub towarzyskie w pierwszej dekadzie. Otrzymujesz romantyczne i duchowe impulsy Neptuna w kwestiach twórczych w drugiej dekadzie: nadchodzi inspiracja! Twój umysł jest wzmocniony przez Jowisza, Saturna i Plutona w Koziorożcu, w ostatnich dwóch dekadach. Intelektualna moc i poprawa otoczenia to krok we właściwym kierunku! Od 23-go do 31-go, Słońce wraca do twojego domu. W pierwszej dekadzie przyjmij życzenia urodzinowe!

Miłość

Wenus w Pannie, w pięknym aspekcie twojego znaku, zwiastuje satysfakcję. Twój szczególnie urodzajny sektor towarzyski może w dużym stopniu wpływać na dobre samopoczucie emocjonalne. Twoje uczucia są trochę wycofane, ale zaborcze, twoje libido nieco przesadzone. Twój nad wyraz zmysłowy charakter idealnie wpasowuje się w tę niewielką nierównowagę. Czy twój partner, jeśli jest takowy, odbiera to przychylnie?

Nasza rada dla Ciebie

Siły miesiąca sprzyjają twojemu intelektowi, ustanawiają długoterminowe plany. Teraz jest ten czas. Nie zapomnij o wspólnym działaniu - jedność to siła. Nadal także otwieraj swoje serce na niewidzialne, to piękna ścieżka!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko