Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Twój rozwój jest na dobrej drodze. Potwierdzają to planety znajdujące się w Pannie. Mimo tego, trudno ci otworzyć się na innych. W najgorszych dniach bardzo krytycznie oceniasz to, co jest ci oferowane. Do 12. rozczarowujące doświadczenia z przeszłości zniechęcają cię do działania. 13. Mars osiada w twoim znaku. Zmusza cię do aktywności i podejmowania decyzji. Jeśli chcesz, aby to był czas dla ciebie, działaj ze spokojem i rozeznaniem. Poświęć czas na myślenie, odpocznij. W razie potrzeby poczekaj do 23. Dlaczego? Ponieważ Merkury wejdzie wtedy w twój znak i wzmocni twoją intuicję. Będziesz mógł podejmować właściwe decyzje.

Miesięczny Horoskop Październik 2023 dla Skorpion
Idź do

  Miłość

  Od 10, dzięki Wenus w Pannie, znajdujesz spokój, który sprawia, że dajesz z siebie wszystko. To, co piękne, sprawia, że jesteś miły i szczęśliwy. To jest prawdziwa radość. Jednak złe wspomnienia niekiedy uniemożliwiają ci okazywanie uczuć. Pod koniec miesiąca czujesz się wypoczęty

  W związku

  Nie podejmuj niefortunnej inicjatywy pod pretekstem, że przeszłość miała na ciebie wpływ. Poczekaj, a jeśli to konieczne, zwolnij, aby lepiej zrozumieć swoje reakcje.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.