Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Październik 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Twój rozwój jest na dobrej drodze. Potwierdzają to planety znajdujące się w Pannie. Mimo tego, trudno ci otworzyć się na innych. W najgorszych dniach bardzo krytycznie oceniasz to, co jest ci oferowane. Do 12. rozczarowujące doświadczenia z przeszłości zniechęcają cię do działania. 13. Mars osiada w twoim znaku. Zmusza cię do aktywności i podejmowania decyzji. Jeśli chcesz, aby to był czas dla ciebie, działaj ze spokojem i rozeznaniem. Poświęć czas na myślenie, odpocznij. W razie potrzeby poczekaj do 23. Dlaczego? Ponieważ Merkury wejdzie wtedy w twój znak i wzmocni twoją intuicję. Będziesz mógł podejmować właściwe decyzje.

Miłość

Od 10, dzięki Wenus w Pannie, znajdujesz spokój, który sprawia, że dajesz z siebie wszystko. To, co piękne, sprawia, że jesteś miły i szczęśliwy. To jest prawdziwa radość. Jednak złe wspomnienia niekiedy uniemożliwiają ci okazywanie uczuć. Pod koniec miesiąca czujesz się wypoczęty

Nasza rada dla Ciebie

Nie podejmuj niefortunnej inicjatywy pod pretekstem, że przeszłość miała na ciebie wpływ. Poczekaj, a jeśli to konieczne, zwolnij, aby lepiej zrozumieć swoje reakcje.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko