Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Październik 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Twoje relacje z innymi prowadzą do spokoju, który tak bardzo kochasz. Rozmowy są szczere i konstruktywne. Dzięki temu przyjaznemu środowisku jesteś szczęśliwy. Jednak energie, które emanują z Jowisza w Bliźniętach, nadal cię denerwują. Propozycje, które otrzymujesz nie spełniają twoich oczekiwań. Nie oznacza to jednak, że są złe. Aby lepiej rozumieć pewne kwestie, możesz liczyć na energię Skorpiona. Jeśli nie wiesz, co robić, zapytaj swojego najlepszego przyjaciela. Jego słowa mogą cię nie zadowolić, ale będą miały tę zaletę, że wskażą ci pewne opcje. W tym stanie umysłu będziesz mógł zaakceptować lub odrzucić to, co jest ci proponowane, bez większego ryzyka.

Miłość

Powrót Plutona w Koziorożcu przywraca twoje uczucia na właściwe tory. Na początku możesz być zaskoczony, gdy usłyszysz zdanie innych osób. Pamiętaj jednak, że to dobry znak. Po 17. pozostań przy swoich przekonaniach i otwórz się na więcej.

Nasza rada dla Ciebie

Nie słuchaj rad złych duchów, ponieważ powodują one złe wybory. Z drugiej strony czerp inspirację od tych, którzy doświadczyli tego samego co ty.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko