Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2025 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

W tym miesiącu Saturn wysyła energie, dzięki którym myślisz jaśniej i zmierzasz we właściwym kierunku, zbliżając się do swojego ideału. Do 23. Słońce w Wadze sprawia, że odnajdujesz w sobie siłę i wiarę, by osiągnąć jak najwięcej. Mars w Skorpionie przez cały miesiąc powoduje, że Twoje aspiracje są coraz wyższe. Będziesz działać z zapałem i wiarą. Uran zachęca do odbycia poważnych rozmów z domownikami i ograniczenie negatywnych emocji, zwłaszcza podczas pierwszej części miesiąca. Schowaj nerwy do kieszeni i może skup się na pracy na rynku nieruchomości. Neptun wraca do Twojego znaku 20-go i łączy się z Saturnem. Będziesz musiał dokonać dobrego wyboru lub wystrzegać się później przykrych niespodzianek. Twoja sfera uczuciowa lub rodzinna jest pod ochroną Jowisza w Raku (szczególnie w drugiej części miesiąca). Skorzystaj z tego! Od 24. energie Skorpiona (Słońce i Mars) nadzorują misję niezbędną dla Twojego dobrego samopoczucia: czas zacząć marzyć.

Miłość

Merkury od 7. do 29., służy Twoim relacjom z innymi. Jednocześnie Wenus i Mars od 15. do 30. ułatwiają wyrażanie uczuć i rozbudzają zmysłowość Od 1. do 13. niezbędne będzie zainteresowanie się bliską osobą. Będziesz gotowy, aby zaangażować się lub pójść dalej w związku, który Cię satysfakcjonuje.

Nasza rada dla Ciebie

To miesiąc, w którym będziesz musiał zmierzyć się z pewnymi lękami, nie zatracając przy tym ideałów, które tak bardzo cenisz. Nadszedł czas, aby uwierzyć w siebie.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko