Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Sierpień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Rozwijasz się w otoczeniu, które ci odpowiada. Opatrzność zawarta w Jowiszu wysyła ci energie, które pozytywnie wpływają na twoje życie. Uran wprowadza trochę nieoczekiwanych sytuacji, ale nie destabilizuje twoich relacji. Co do Saturna, daje ci czas na robienie różnych rzeczy. Wszystko działa dobrze i wszystko wydaje się lepsze. W tym miesiącu, jeśli się zgadzasz, możesz pójść jeszcze dalej. Mars i Merkury w Pannie stawiają na pierwszym miejscu twoją siłę i poczucie odpowiedzialności. Twoje cechy przyciągają uwagę ludzi, którzy mają możliwość, aby na ciebie wpłynąć. Do 31 masz czas do negocjacji. Jednak, jeśli masz podjąć decyzję, byłoby pożądane, abyś zrobił to przed 27., ponieważ Mars zbliża się do Wagi i wszystko może się skomplikować.

Miłość

Chociaż Wenus nie ma na ciebie większego wpływu, nadal ma pewną moc. W tym miesiącu powoduje porażki. Nie traktuj ich jako znaków ostrzegawczych do przyszłych rozczarowań w miłości. Wenus wyzwala świadomość, która ma zmusić cię do podjęcia decyzji.

Nasza rada dla Ciebie

Lubisz wykorzystywać czas na działanie. Jeśli jednak chcesz, aby wszystko się zmieniło, jest to odpowiedni moment. Więc nie ograniczaj się i działaj!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko