Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Sierpień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

Twoje marzenia pobudzają Cię w tym miesiącu do konkretnego działania. Energie Lwa, aż do 22-go dodają Ci wiary w siebie i pokazują szerszą perspektywę. Bez względu na to, czego szukasz, przeczucie Cię tam zaprowadzi! Mars od 6. zaszczepia w Twoim życiu towarzyskim niesamowity entuzjazm. Skorzystaj z tego, aby wyjść ze swojej skorupy i rozpocząć wspólne projekty. Wenus i Jowisz jako duet do 25. sprzyjają Twoim relacjom z najbliższymi. Będziesz niezwykle kuszący, czarujący i wyjątkowo pociągający. Uran zaczyna negatywnie wpływać na sferę małżeńską lub zawodową. Możliwy jest dość nieprzyjemny wstrząs. Jednak Twoje poczucie własnej wartości w żadnym stopniu się nie zmieni. Pluton wspiera Twoje relacje i kontakty z innymi. Po 23. Słońce w Pannie przyniesie Ci dużo pozytywnej energii. W końcu to idealny czas na zmiany, prawda?

Miłość

W tym miesiącu Twoje serce zdominuje zmysłowość i gotowość do działania! Twoje niejednoznaczne, ale raczej szczere zachowanie może przynieść Ci wiele okazji do udowodnienia swoich prawdziwych uczuć. Merkury pomaga Ci podjąć właściwe decyzje, zwłaszcza po 11. A co jeśli darzysz uczuciem przyjaciela?

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się piękny miesiąc! Jeśli jesteś na wakacjach, odpoczniesz tak bardzo, jak to tylko możliwe. Jeśli jesteś w pracy, staraj się współpracować i komunikować się z innymi. Planety zapraszają do pokazania na co Cię stać.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko