Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020




Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Lekkomyslność i beztroska nie będą ci towarzyszyły w tym miesiącu! Przeciwnie, od jakiegoś czasu zyskujesz wewnętrzną siłę dzięki planetom o dużej wadze, takim jak Jowisz, Saturn i Pluton. Merkury, twoja planeta, przechodząc przez znak Wodnika, przyniesie dobrą zabawę i odrobinę wyszukanego humoru. Poza tym, dzięki wsparciu Wenus w tym samym znaku, będziesz wykorzystywał swoją naturalną łatwość do uwodzenia lub bawienia innych. Neptun, szczególnie w drugiej dekadzie, będzie wzmacniał w tobie duchową moc, a od 14-go, z pomocą przyjdzie przez Wenus, który znajdzie się w znaku Ryb. Poszukujesz swojego alter ego, aby ukształtować się wewnętrznie, stać się elastycznym.W twoim małżeństwie Mars wywoła niewielkie zgrzyty. W pierwszej dekadzie spodziewaj się dobrych lub trochę gorszych niespodzianek za sprawą Urana.

Miłość

Miesiąc wygląda olśniewająco! Znajdziesz odpowiedzi, czasami nawet za dużo. Bądź czujny. Pod dobrym wpływem Wenus, aż do 14-go, doświadczysz miłości takiej jak lubisz, bez bólu głowy. Jednak Wenus będzie w opozycji do twojego Słońca, za wyjątkiem trzeciej dekady, w której nastąpi przesilenie. Możesz być zdenerwowany. Bądź dyplomatyczny.

Nasza rada dla Ciebie

Sprawy dzieją się w tobie i wokół ciebie. Masz na to dowody, ale twój umysł nie może skontrolować ani zrozumieć wszystkiego. Tym lepiej, nastaw się na to, że życie przemija, że są w nim różne okresy.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko