Dzisiaj, Wtorek 11 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Styczeń 2020

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 11/08/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Zaczynasz rok, drogi Wodniku, z wyraźną tendencją do introspekcji. Do 21-go Słońce w Koziorożcu, a także Jowisz, Saturn i Pluton skierują twoją uwagę na kwestie ukryte przed światem. Przygotowujesz się na poważne zmiany. Tym bardziej, że Uran, twój mistrz, właśnie wszedł w znak Byka i w zgodzie z planetarną gromadą w Koziorożcu, koncentruje się na twojej rodzinie lub domu. W pierwszej dekadzie będziesz zmuszony podjąć konkretne decyzje, które zaważą na twojej przyszłości. W pełni poczujesz energię Marsa w Strzelcu, związaną z twoimi planami i przyjaciółmi. Dla Wodnika jest to fundamentalne! Neptun, nadal zajmuje się kwestią twoich finansów, ujawniając przy tym twoje wartości.

Miłość

Dwa wyraźne okresy w tym miesiącu dla zakochanych: do 21-go będziesz skryty i choć żywisz uczucia, to jednak ich nie wyjawiasz. Następnie, od 22-go wyrażasz swoje emocje z łatwością, jawisz się jako romantyk i osoba dynamiczna! Najprawdopodobniej Miłośc daje ci satysfakcję. Wenus, w pięknym przejawie Marsa w Słońcu, wyraźnie to pokazuje.

Nasza rada dla Ciebie

Poruszenie w tobie, a potem wokół ciebie. Uran, twój mistrz, namawia cię, byś pokazał bardziej konkretną, mniej ulotną stronę swojej osobowości, jako obywatel świata. Wolność jest zawsze w środku, nawet dla Wodnika. Dostosuj się!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko