Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Panna: horoskop dla ciebie na pojutrze, 11/08/2020

Isabelle Fortes | 11/08/2020

Klimat astralny Panna

Teraz jest odpowiedni czas na zawieranie nowych znajomości. Tracisz zbyt wiele czasu na trywialne kwestie, co zabiera całą Twoją energię. Nie szukaj daleko powodów swojego zmęczenia.
★★★★

Nastrój

Analiza, którą dzisiaj przeprowadzasz, doprowadzi Cię do zaadaptowania nowych oraz głębszych wartości.

★★★★★

Miłość

Twoje życie uczuciowe w końcu będzie wypełnione czułością jakiej potrzebowałeś. Przeprowadzona rozmowa z partnerem rozwieje wszelkie wątpliwości. Spróbuj zapomnieć o przeszłości, by móc zrobić krok do przodu.

★★★★

Pieniądze

Będziesz musiał być opanowany, aby zachować odpowiedni dystans, co pomoże Ci w zadecydowaniu, jakie kolejne kroki należy podjąć w planach połączonych z Twoim miejscem zamieszkania.

★★★★★

Praca

Będziesz w stanie znaleźć odpowiednie słowa, aby przekonać Twoich przełożonych, że Twoje pomysły są dobrze uzasadnione lub nakłonić klientów do zakupu.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 16 stopnie, 11 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

 Księżyc traktuje cię uprzejmie i oferuje różnego rodzaju rozwiązania codziennych problemów. Uderzenia szczęścia i różne spotkania sprawią, że twoje życie będzie dzisiaj spokojniejsze, a twoje relacje będą szczególnie przyjemne. Będzie to również dobry czas na naukę.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Twoje upodobanie do sortowania i sprzątania będzie zwiększone przez ten jasny i dalekowzroczny księżyc. Będziesz szczególnie pracowity, a skutki twoich działań i refleksji zapewnią ci kopalnię informacji na kilka następnych dni.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Relacja z innymi będzie intensywna, twoje życie miłosne będzie namiętne, a twoja zmysłowość będzie gorąca. Będzie to wspaniały dzień dla zakochanych, ale także dla artystów i osób zaangażowanych w sprzedaż, którzy będą bardziej przekonujący niż kiedykolwiek! Twoje największe szanse będą leżeć w twoim najbliższym otoczeniu, a nie na przeciwległych krańcach ziemi!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko