Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dobry nastrój otoczy Cię i będziesz w świetnym kontakcie z ludźmi wokół Ciebie. Czas na przerwę, nie radzisz sobie ze swoimi własnymi sprawami. Bądź ostrożny na skurcze mięśni oraz na gwałtowne ruchy.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dzisiejszy dzień jest pełen nowych doświadczeń. Zrozumiesz dzisiaj pewną ważną rzecz.

Pieniądze

Dzisiejszy dzień sprzyja wszelkim staraniom i wysiłkom ; nie rozpoczynaj jednak niczego nowego.

Praca

Dążysz za nowym celem, dzięki któremu osiągniesz sukces. Skup się na długoterminowej perspektywie, by dojść do zwycięstwa.

Miłość

Twoja druga połowa będzie wiedziała, jak zachęcić Cię do działania. Jej wdzięczność jest prawdziwa i szybko się o tym przekonasz. Bądź uczciwy wobec ważnych dla Ciebie osób.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Twoja nerwowość zmniejszy się, atmosfera będzie bardziej odpowiednia i uda ci się zrelaksować. To będzie dobry dzień na sortowanie zdjęć rodzinnych i oglądanie przeszłości z nostalgią, o ile jednak nie przesadzisz, bo możesz popaść w melancholię, która byłaby poetycka, ale niezbyt wydajna... 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

Z przyjemnością będziesz dzisiaj dbał o swój dom i dzieci, o wszystkie swoje osiągnięcia, zwłaszcza w życiu miłosnym. Możesz także spotkać ludzi, którzy staną się twoimi przyjaciółmi, obrońcami i wspólnikami. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

To będzie cudowny dzień dla wzmocnienia pewności siebie lub złożenia obietnicy, której można dotrzymać. Emocjonalne więzi w szerszym znaczeniu zostaną podkreślone i będzie to doskonała okazja, aby zaprosić znajomych na smaczny posiłek czy na przyjęcie w ogrodzie! 

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android