Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz opierać się pewnym wpływom, i słusznie. Bądź śmiały i podążaj za wybraną ścieżką, a nie będziesz tego żałować. Wystrzegaj się porywczego zachowania i znajdź równowagę między wysiłkami a odpoczynkiem.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Wszystko, co jest związane z kreatywnością, jest mile widziane. Wsłuchaj się w siebie.

Pieniądze

Czas na przemyślenie i dopracowanie praktycznych szczegółów związanych z Twoimi planami.

Praca

Będziesz miał szansę na potwierdzenie swoich zdolności jako dyplomata pomiędzy różnymi poziomami, bądź różnymi wydziałami w pracy.

Miłość

Bardzo korzystna rozmowa pozwoli Ci zobaczyć sprawy z innej perspektywy. Będziesz prowadzony przez swoje uczucia ku właściwej drodze ; wiesz, jak najlepiej zareagować na pewną sytuację.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Bądź czujny i gotowy. Księżyc będzie tego dnia na bakier z uderzeniami szczęścia, sprzyjającymi zbiegami okoliczności… Cały ten potencjał znajdzie się w twoim najbliższym otoczeniu: rodzina, sąsiedzi, koledzy i powszechne ciepło i zaufanie sprawią, że wszystko będzie przebiegać sprawnie.

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

Dzień będzie naznaczony upodobaniem do uwodzenia i namiętnością. Twoje emocje będą intensywne, twoja niezwykła pasja zostanie podkreślona, a niektóre z twoich spotkań mogą przybrać erotyczne odcienie. To będzie cudowny dzień, spokojny i zmysłowy, spędzony z bliskimi, jeśli jesteś samotny czy też jeśli jesteś zakochany.

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

To będzie bardzo dobry dzień na naukę i koncentrację. Studenci będą wiedzieć, co należy zrobić, a w interesie innych osób będzie uważne przyjrzenie się interesującemu ich tematowi. Będą szczególnie skoncentrowane, a ich dzień będzie bardzo produktywny, opłacalny i satysfakcjonujący.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android