Dzisiaj, Sobota 25 Styczeń 2020


Panna: Horoskop dzienny dla ciebie

25
Sobota Styczeń

Klimat astralny Panna

Jesteś uparty i wykonujesz wszystko tak, jak Ci się to podoba. Czas na uporządkowanie spraw osobistych. Dojdzie do pewnego zawieszenia broni w Twoich relacjach z innymi, co pozwoli Ci na pełną regenerację sił.

Gwiazdy dnia Panna

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Niczego dzisiaj nie pospieszaj. Nadal musisz wyłączyć wszelkie emocje przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

★★★★★

Miłość

Poczujesz się zainspirowany; wykorzystaj jak najlepiej sugestie otrzymane od innych. Osoby wokół wysłuchają Cię i okaże zrozumienie przy najbliższej okazji.

★★★★★

Pieniądze

Nie będziesz miał za dużo cierpliwości w słuchaniu innych. To nie jest zbyt dobry czas na negocjacje.

★★★★★

Praca

Będziesz bardziej asertywny oraz pewny siebie, co sprawi że łatwiej będzie Ci nawiązać nowe kontakty. Nadszedł czas byś popracował nad relacjami z innymi.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 11 stopnie, 16 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Będziesz miał tendencję do zajmowania na razie miejsca z tyłu i nie szukania spotkań lub relacji z innymi. To zadziała najlepiej, ponieważ nie będzie to dobry czas na zaangażowanie, szczególnie w dłuższej perspektywie. Lepiej byłoby poczekać na moment bardziej realistyczny, bardziej cichy i mniej wybuchowy, choćby dla twoich finansów... 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Będzie to mile widziana przerwa, podczas której będziesz w stanie naładować akumulatory, aby zweryfikować swoje aspiracje z konstruktywnym samopoczuciem, zmierzając do bardziej praktycznych inicjatyw w ciągu 2 do 3 dni. Ten limit czasu będzie bardzo przydatny przy wyostrzaniu strategii i łagodzeniu otoczenia. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Pozostaniesz w cieniu tych, którzy przygotowują pełne pasji przemówienia i podejmują odważne działania. Jednak z przyjemnością będziesz służył interesom tych, którzy mają władzę. Nawet w cieniu poczujesz się uspokojony wzajemnym szacunkiem, jaki mają dla siebie ludzie. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko