Odkryj Horoskop na dzisiaj Panna
Idź do

  Będziesz się czuł o wiele lepiej w towarzystwie innych, więc czas zadbać o kontakty ze znajomymi. Pomyśl jak nadrobić stracony czas i uporządkować stare sprawy. Zwróć uwagę na to, co jesz, by sobie nie zaszkodzić.

  Merkury w Sekstyl do Mars

  Wiesz dlaczego działasz, dlaczego kierujesz się tym lub innym pragnieniem.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Panna / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Twoje myśli stają się wyraźniejsze ; nadszedł czas na dokonanie decyzji odnośnie długoterminowych zobowiązań.

  Panna / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Impulsywne pragnienia prowadzą Cię do skonsumowania miłości bez żadnego umiaru. Twoje życie miłosne przedstawia się w jak najlepszym świetle. Podążaj za swoim sercem i nie pogrążaj się w bezpodstawnych troskach oraz lękach.

  Panna / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★

  Twoje realistyczne podejście do życia pozwoli Ci uniknąć popełnienia błędów, które mogłyby doprowadzić do poważnych konsekwencji.

  Panna / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Twoje wysiłki zostaną zauważone. Praca w samotności pomoże Ci przezwyciężyć problem.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 06 stopnie, 12 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Panna / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

  Księżyc będzie twoim przyjacielem przez dwa dni. Jeśli masz kreatywne pragnienia, będzie to wspaniały czas na wyprodukowanie wybitnego dzieła sztuki, napisanie nowej melodii lub poczęcie dziecka… Niektórzy wykorzystają ten okres na założenie firmy. 

  Panna / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

  To wygląda na wspaniały dzień, spokojny i konstruktywny. Będziesz rozwijać się w życzliwej atmosferze, w której będziesz w stanie całkowicie zapanować nad swoimi niesamowitymi talentami. Twoja efektywność zostanie doceniona i możliwy nawet będzie awans dla tych, którzy ciężko pracują! 

  Panna / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

  Nie będzie ci zbyt trudno zrelaksować się i maksymalnie wykorzystać dzień pełen kreatywności. Klimat będzie konstruktywny, trzeźwy i pracowity, co sprawi, że zejdziesz na ziemię i zrobisz wiele, aby złagodzić swój nawyk do niepokoju. To będzie doskonały czas na poczęcie dziecka! 

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.