Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja szczera postawa przyniesie Ci powodzenie i poważanie ze strony Twojego otoczenia. Jesteś w wysokiej formie fizycznej, ciesz się życiem bez czekania na innych.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie bierz wszystkich odpowiedzialności na swoje barki. Czy one wszystkie są Tobie przypisane? Może powinieneś zadać sobie to pytanie.

Pieniądze

Dowiesz się czegoś nowego dzisiaj, co będzie pożyteczne dla Twoich kwestii finansowych.

Praca

Twoje myślenie krytyczne współpracuje w harmonii z dyplomatycznym podejściem. Będziesz w stanie oddać przysługę swoim przełożonym.

Miłość

Wraz ze swoim partnerem dokonasz kilku zmian, które poprawią Wasze zrozumienie względem siebie. Twój zmysł stąpania twardo po ziemi będzie Twoją mocną stroną. Nie spędzasz zbyt dużo czasu na szczegółach, co będzie dla Ciebie ukojeniem.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

To będzie wszystko, na co zasługujesz, będziesz chciał nadrobić stracony czas, ale nie zaniedbuj swojego zdrowia i pomyśl o zarządzaniu zasobami energii. Przygotuj plany, zanim zaczniesz działać, i nie próbuj ciągle kontrolować wszystkiego. Naucz się delegować  innych!

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

Twój strategiczny zmysł pozwoli Ci osiągnąć swoje cele, o ile będziesz miał zaufanie do swoich środków i umiejętności, eliminując wątpliwości raz na zawsze i patrząc na swoją sytuację z realistycznego i optymistycznego punktu widzenia! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

Wasza emocjonalna nieśmiałość będzie harmonijnie łączyć się z waszą nieomylną logiką… Będzie to idealna atmosfera na spędzenie bardzo przyjemnego dnia, ustanowienie solidnych planów, opracowanie racjonalnych pomysłów lub efektywne zorganizowanie długiej podróży. 

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android