Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 16 Czerwiec 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Długo wiszące nad Tobą problemy narastają i powracają na pierwszy plan... Spróbuj zająć się nimi od całkiem innej strony. Powinieneś też trochę odpocząć - pragnienie życia popycha Cię nadal w kierunku zbytniego przepracowania się - przynajmniej zacznij się wysypiać.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz miał trudności z rozpoczęciem dzisiejszych działań. Nie wysilaj się na darmo, pomyśl lepiej nad tym, co jest ważne przed rzuceniem się w wir pracy.

Pieniądze

Bądź cierpliwy i zachowaj zimną krew. Inni będą zabiegać o spotkanie z Tobą, co niesie za sobą ryzyko utraty czasu.

Praca

Twoje wyczucie solidarności będzie najlepszym źródłem zadowolenia. Nie pracuj w samotności.

Miłość

Przyjrzyj się z bliska Twoim relacjom z partnerem, a lepiej zrozumiesz jego działania. Myślisz dziś trzeźwo, co będzie Twoją mocną stroną. Z łatwością ominiesz pewne niedoskonałości u innych, jak również w sobie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android