Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 21 Sierpień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dostaniesz okazję do zrealizowania pewnych obietnic i będziesz z siebie za to dumny. Rozmawiasz zbyt dużo o problemach zdrowotnych innych, co sprawia, że stajesz się hipochondrykiem.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Czas domagać się o swoje prawa. Nie zadzieraj za bardzo nosa, może Cię to doprowadzić do ślepego zaułku.

Pieniądze

Proste odpowiedzi przychodzą do Ciebie spontanicznie. Jesteś ostrożny w dokonywaniu jakichkolwiek postępów, idziesz we właściwym kierunku.

Praca

Twoja zdolność do skupienia swojej uwagi na szczegółach pomoże Ci sprostować spory błąd. Skup się na efektywności w pracy.

Miłość

Musisz dzisiaj udowodnić bardziej niż zwykle swoje umiejętności uwodzenia. To nie jest czas na podjęcie ważnych decyzji. Ciesz się chwilą obecną.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android