Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Strzelec: horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Strzelec

Z łatwością ożywisz atmosferę wokół Ciebie bez potrzeby onieśmielania innych. Ćwiczenia poprawiające sylwetkę wpłyną korzystnie na Twój nastrój. Twój altruizm przekroczył pewne granice, więc odpocznij i pomyśl bardziej o sobie.Aspekt dnia
Ziemia Wenus Uran 90°
Wenus w Kwadratura do Uran
Twoje życie miłosne jest trudne do zarządzania, masz tendencję do mieszania miłości i przyjaźni.
Kwadratura, w szczegółach: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

Nastrój

★★★★★

Kierujesz się ku działaniom. Nie lekceważ jednak tych, którzy nie mają dzisiaj tej samej energii, co Ty.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 0/5 Niedziela Poniedziałek: 0/5 Ponied.

Miłość

★★★★★

Twój urok osobisty wzrasta z każdym dniem, co zostanie bardzo szybko zauważone... Będziesz posiadał potrzebę bycia wybiórczym, aby uporać się z problematycznymi kwestiami. Twój partner idzie Ci na bardzo korzystne ustępstwa.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★★

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Praca

★★★★★

Spraw, by Twoje przemówienia nie trwały zbyt długo. Skup się dzisiaj na swoich priorytetach i działaj dyskretnie.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Strzelec, w pozycji 24 stopnie, 21 minuty: Potrzeba postępu, duch przygody, niecierpliwość i niepokój. Niezbyt wrażliwa, ale spontaniczna postawa.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Księżyc będzie ekspansywny, ekspresyjny i swobodnie myślący. Poczujesz się tak, jakbyś rozwijał skrzydła i dosłownie promieniował. To będzie wspaniały dzień, z którego mógłbyś skorzystać, poszerzając swoje plany, jeśli to możliwe, w dobrym towarzystwie, zarażając entuzjazmem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Zauważone zostanie twoje osobiste upodobanie do dalekich podróży, wyższej edukacji i sportu ekstremalnego. Możesz wygrać dzisiaj konkurs, znaleźć pracę, awansować, wyruszyć na krańce ziemi, zdobyć kwalifikacje lub w niektórych przypadkach znaleźć swoją bratnią duszę! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Będziesz odczuwał potrzebę wyrażania swoich opinii i dzielenia się swoim entuzjazmem z ludźmi wokół siebie i nie tylko. Będzie to idealny dzień na poznanie innych ludzi, na zdobycie sympatii i pozyskanie dobrej woli na poparcie swoich planów, co w rezultacie jest naprawdę ważne. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko