Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Strzelec: horoskop dla ciebie na pojutrze, 11/08/2020

Isabelle Fortes | 11/08/2020

Klimat astralny Strzelec

Poświęcisz dziś czas dla przyjaciela, który potrzebuje Twojego wsparcia, co sprawi Ci ogromną satysfakcję. OdczuWasz potrzebę zwolnienia tempa, więc wsłuchaj się w siebie i odpocznij bez poczucia winy.
★★★★★

Nastrój

Nikt tak naprawdę nie będzie w stanie dzisiaj pozbawić Cię bardzo dobrego humoru !

★★★★★

Miłość

Jeśli jesteś w stanie zaakceptować pewne ograniczenia, to uda Ci się wyciągnąć z nich długoterminowe korzyści. Nie spiesz się. Idź krok po kroku, a unikniesz konfliktów. Bądź otwarty na kompromisy.

★★★★

Pieniądze

Będziesz musiał obrać niezachwianą pozycję, aby kontynuować pracę we właściwym kierunku.

★★★★

Praca

Twoja dobra wola pozwoli Ci odzyskać zaufanie przełożonych oraz przedstawić im swoje pomysły.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 16 stopnie, 11 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Księżyc zbliża się do końca tego okresu i będziesz miał tylko kilka godzin na dopracowanie swoich strategii lub skoncentrowanie się na niektórych swoich obawach. Jutro będziesz zbyt zajęty, rozkojarzony lub przytłoczony, by skupić się na czymkolwiek!

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Dla par atmosfera będzie gorąca i będzie okazja na dostosowanie swojego pragnienia nowych doznań w bardzo zmysłowych relacjach ze swoim partnerem. Jeśli jesteś singlem, pocieszysz się pięknym materiałem, spojrzysz na śliczne rzeczy i skosztujesz wspaniałych potraw do jedzenia...

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Wprowadzisz ostatnie poprawki do swoich planów i zrobisz sobie przerwę przed wkroczeniem do akcji. Będzie to spokojny i łagodny dzień, raczej samotny i bardzo odpowiedni do przeprowadzenia uczciwej analizy swojej sytuacji. Medyczne i społeczne zawody będą właściwie docenione.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko