Dzisiaj, Środa 21 Październik 2020
Horoskop

Strzelec: horoskop dla ciebie na pojutrze, 23/10/2020

Isabelle Fortes | 23/10/2020

Klimat astralny Strzelec

Zaskoczysz innych śmiałością w osiąganiu swoich celów. Potrzebujesz odpoczynku, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. By zregenerować siły, powinieneś całkowicie poświęcić się aktywnemu wypoczynkowi, połączonemu ze sztuką.
★★★★★

Nastrój

Twoja spontaniczność przyciągnie ludzi, którzy niosą ze sobą nowe możliwości.

★★★★★

Miłość

Brakuje Ci entuzjazmu. Kiedy ta faza przejściowa się zakończy, będziesz miał szansę do zbliżenia się do partnera. Twoja śmiałość ma pozytywną stronę.

★★★★★

Pieniądze

Twoje perspektywy na przyszłość wzbogacą Cię o wszechstronne uznanie. Wyrusz na odnalezienie nowych kontaktów, których potrzebujesz.

★★★★★

Praca

Porównaj swoją sytuację do innych. Pozwoli Ci to na obranie obiektywnej pozycji.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 28 stopnie, 45 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Będzie to powrót do dzieciństwa i jego potężnych wartości emocjonalnych. Napady uniesienia, mroku i gniewu oparte na uczuciach tak różnorodnych, jak i subiektywnych. Będziesz potrzebował umiejętności, aby poruszać się po tym morzu emocji 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Twój entuzjazm będzie siłą, która czasami może być przenikajaca, jeśli nie będziesz dokładniej uwzględniać uczuć innych ludzi. Twoje pragnienie, by zrobić wszystko i zrobić to dobrze, może maskować bardziej dyskretny talent twórczy, który również musi być wyrażony. Odrzuć wszelkie bezsensowne połączenia. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Będzie to świeży i prosty dzień, który zrekompensuje rutynowe aspekty codziennego życia. Możesz wejść w ekstazę, być przytłoczonym przez skrupuły innych lub wycofać się w samotność, aby pogłębić swoje filozoficzne refleksje... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko