Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Strzelec: horoskop dla ciebie na pojutrze

28
Piątek Luty

Klimat astralny Strzelec

Jesteś skłonny do zmian. Twoje huśtawki nastrojów odzwierciedlają Twoje wewnętrzne niezdecydowanie. Zwracasz uwagę na sposób, w jaki wykorzystujesz swoją energię, dzięki temu coraz szybciej wracasz do wewnętrznej równowagi.
★★★★

Nastrój

Decydujesz się na nawiązanie nowych znajomości. Przyciągasz do siebie innych, dzięki byciu wybiórczym.

★★★★

Miłość

W Twoim życiu miłosnym pytania, które sobie zadawałeś przez ostatnie sześć miesięcy, powrócą na pierwszy plan. Czas na porozmawianie o nich z kimś zaufanym, bądź na przedstawienie ich partnerowi.

★★★★

Pieniądze

Działasz z motywacją i pełną świadomością. Samodzielna praca jest mile widziana.

★★★★

Praca

To jest idealny dzień na pochłanianie nowej wiedzy. Będziesz w jak najlepszej kondycji intelektualnej.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 07 stopnie, 17 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Będziesz kuszony miłością do dobrych rzeczy w życiu i pragnieniem ciepła i wygody. Znajdziesz inspirację w gotowaniu, a co więcej, goście szczególnie to docenią. Tutaj będziesz miał potencjalne wyzwanie: olśnić kubki smakowe ludzi! 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Twoja rutyna będzie mruczeć, dobrze naoliwiona i całkowicie przewidywalna. Zamiast się tym przejmować, potraktuj to jako okazję do uporządkowania swoich spraw, kiedy możesz przewidzieć dni, które są bardziej niespokojne. Wtedy nie zostaniesz złapany z zaskoczenia i będziesz miał czas na zaplanowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

To będzie przyjemny dzień, ale pełen ukrytych pułapek. Cena waszej miłości do dobrego jedzenia będzie liczona w kilogramach, wasze zakupy w opłatach bankowych i wasze namiętne sprawy w potencjalnym rozczarowaniu. Dowiedz się, jak z umiarem delektować się dobrymi rzeczami w życiu. Będziesz mógł cieszyć się nimi dłużej i dłużej! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko