Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024



Horoskop

Horoskop Pojutrze dla Strzelec : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy i Nastroju

Isabelle Fortes

Klimat astralny Strzelec

Otrzymasz pewne bardzo dobre wieści. Twój optymizm rozpali się na nowo, co przyniesie Ci szczęście! Powinieneś zwolnić tempo swoich myśli. Jesteś bliski przepracowania się.



Aspekt dnia
Ziemia Wenus Pluto 120°
Wenus w Trygon do Pluto
You will be realistic and reasonable, taking the time to make the right choice.
Trygon, w szczegółach: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

Nastrój

★★★★★

Uważaj na swoją porywczość, posiadasz zdolność do mówienia czegoś bez wcześniejszego przemyślenia. Pewne przyjemności nadejdą w dobrym momencie.

Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela

Miłość

★★★★

Tolerancja będzie dzisiaj Twoją najsilniejszą stroną. Nowe znajomości będą pozytywne tak długo, jak zaakceptujesz żyć w inny sposób, niż zazwyczaj.

Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★

Pewna nieoczekiwana ulga sprawi, że sprawy będą łatwiejsze do realizacji, a Twoja praca pójdzie dzisiaj jak po maśle.

Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela

Praca

★★★★★

Z trudnością przyjdzie Ci posunąć się w przód. Nie jest to dobry dzień na błądzenie po nowym terytorium.

Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 10 stopnie, 19 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Dzialasz jeszcze skuteczniej, poniewaz zachowujesz dystans i masz globalne spojrzenie. Wydarzenia wymagaja pewnego poczucia sprawiedliwosci oraz obiektywnego, dobrego podejscia. Nie pozwalac sobie na zniechecenie. Poswiecasz czas na spokojne zastanowienie sie nad swoim przeznaczeniem.

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

Niebo karmi wielkie pasje i wpaja kochankom glebokie pragnienie autentycznosci w relacjach. Jednak te uzasadnione wymagania nie powinny plamic zaufania i lekkosci w parach. Milosc jest gleboka, ale nadal jest przyjemnoscia, która musi dominowac!

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

Niebiosa dodaja glebi doskonalym usposobieniom, zachecajac cie do budowania solidnej, uspokajajacej przyszlosci zarówno w relacjach, jak i materialnie. To doskonale wzmocnienie twoich planów i zycia milosnego. Twoje pragnienie róznorodnych i zawsze ekscytujacych przygód jest wzmacniane.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko