Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 15 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz mieć możliwość rozstrzygnięcia dziś sporu z bliską Ci osobą, co sprawi, że będziesz bardziej tolerancyjny w przebaczaniu winy innym. Z łatwością irytujesz się, widząc nietakt u innych, ale w rzeczywistości wynika to z Twojego przepracowania, zwróć na to uwagę.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dobrze się bawisz, jednak nie zapominaj o tym, co najważniejsze; nie bądź podatny na wpływy innych.

Pieniądze

Proste odpowiedzi przychodzą do Ciebie spontanicznie. Jesteś ostrożny w dokonywaniu jakichkolwiek postępów, idziesz we właściwym kierunku.

Praca

Dzisiejsza praca będzie mniej monotonna i męcząca niż zazwyczaj. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby skupić się na trudniejszych elementach.

Miłość

Daj z siebie wszystko ! Możesz tego dokonać, dzięki różnym debatom i wymianom swoich poglądów z innymi. Zacznij mówić więcej o sobie!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 13 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Księżyc będzie ekspansywny, ekspresyjny i swobodnie myślący. Poczujesz się tak, jakbyś rozwijał skrzydła i dosłownie promieniował. To będzie wspaniały dzień, z którego mógłbyś skorzystać, poszerzając swoje plany, jeśli to możliwe, w dobrym towarzystwie, zarażając entuzjazmem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

Zauważone zostanie twoje osobiste upodobanie do dalekich podróży, wyższej edukacji i sportu ekstremalnego. Możesz wygrać dzisiaj konkurs, znaleźć pracę, awansować, wyruszyć na krańce ziemi, zdobyć kwalifikacje lub w niektórych przypadkach znaleźć swoją bratnią duszę! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

Będziesz odczuwał potrzebę wyrażania swoich opinii i dzielenia się swoim entuzjazmem z ludźmi wokół siebie i nie tylko. Będzie to idealny dzień na poznanie innych ludzi, na zdobycie sympatii i pozyskanie dobrej woli na poparcie swoich planów, co w rezultacie jest naprawdę ważne. 

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android