Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 21 Kwiecień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Więzi z młodszym pokoleniem przyniosą Ci wiele radości. Wyzwól się od bezpodstawnych wątpliwości. Wsłuchaj się w to, co Twoje ciało ma Ci do powiedzenia. Dzięki temu zachoWasz odpowiednią równowagę fizyczną jak i psychiczną. Uważaj na Twój układ kostny.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nic nie będzie w stanie popsuć Twojego dobrego nastroju. Twój optymizm i energia pozwolą Ci cieszyć się życiem ! Małostkowość osób wokół Ciebie nie wpłyną na Ciebie w żaden negatywny sposób.

Pieniądze

Musisz poświęcić wiele czasu na poszukiwania. Nie zniechęcaj się, działaj. Posiadasz wszystkie narzędzia, które pozwolą Ci odnieść sukces.

Praca

Zdecydowanie nie jesteś dziś wylewny ! Pozwoli Ci to jednak osiągnąć pewną wolność i ocenić swoje sprawy z lepszej perspektywy.

Miłość

Za bardzo wątpisz w siebie... Być może spowodowane jest to wzrastającą potrzebą niezależności Twojego partnera. Pokazanie dzisia,j jak bardzo potrafisz pójść na kompromisy, może poprawić Twoje życie miłosne.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android