Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Strzelec: Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Strzelec

Będziesz mieć lepsze stosunki z innymi. Otrzymasz dobre wieści. Panujący wokół duch optymizmu prowadzi Cię do przesadnego zachowania.Aspekt dnia
Ziemia Mars Jowisz 90°
Mars w Kwadratura do Jowisz
You tend to exaggerate everything, to overestimate your powers or your means.
Kwadratura, w szczegółach: Oddziela ona dwie planety o 90°. Jest to aspekt napięcia, planety są w wiecznym konflikcie i osoba musi stale walczyć z trudnościami tych energii. Ten aspekt czyni człowieka silnym, zdolnym do pokonywania przeszkód pod warunkiem, że ma odwagę i wytrwałość.

Nastrój

★★★★★

Będziesz mógł odbudować solidne bazy pewnej przyjaźni. Bądź autentyczny.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 5/5 Jutro Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Miłość

★★★★★

Pewna historia miłosna może spowodować wiele problemów. Postaraj się mieć wszystkie sprawy pod kontrolą i upewnij się, że działasz rozsądnie. Nie dokonuj żadnych ostatecznych decyzji, będziesz wiedział więcej pod koniec miesiąca.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★★

Przygotowujesz się na to, by umocnić swoją pozycję finansową. Rada będzie mile widziana.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

Praca

★★★★★

Czas na zmiany ! Będziesz musiał zachować spokój, aby nabrać odpowiedniego dystansu i doprowadzić sprawy do ich finalizacji.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 4/5 Jutro Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 10 stopnie, 08 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Czy twój partner byl troche dominujacy? Odmówisz im latwego zwyciestwa i poczujesz sie calkowicie zirytowany. Ustalisz wszystko raz na zawsze. A co jesli zgodzisz sie przepracowac wasza umowe i zakopac topór wojenny?

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Bedziesz dazyc do zrobienia jak najwiecej i nie bedziesz miec wystarczajaco duzo czasu w ciagu dnia, aby ukonczyc swoje zadania. Zastanów sie, wazac za i przeciw. Czy lepiej jest zrobic kilka rzeczy doskonale, czy tez robic wiecej, o ile jest to 'wystarczajaco dobre'? Wybierzesz pierwsza opcje.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Zastanawiales sie nad tym wystarczajaco dlugo, to juz zrobione. Dolaczyles do klasy muzycznej lub rysunkowej i chcesz zobaczyc, jaki masz talent. Obudzisz drzemiacego w Tobie artyste.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko