Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz wreszcie mógł wybrać się w pewną podróż, którą długo odkładałeś! Nie zmuszaj innych do Twoich opinii i wysłuchaj, co mają do powiedzenia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zyskasz ogromną przyjemność z bycia adwokatem diabła oraz bronienia zaciekle przegranej sprawy.

Pieniądze

Dokonasz zmian dzięki przeprowadzonym dzisiaj działaniom. Postaraj się widzieć sprawy z obiektywnej strony.

Praca

Błyskawicznie zadasz sobie niezbędne pytania. Rozejrzyj się za dobrym wsparciem, ale również trzymaj się swoich zasad.

Miłość

Atmosfera wokół Ciebie staje się bardziej opanowana, dzięki czemu możesz wyciszyć się w samotności. Dzięki temu uda Ci się skupić na planach na przyszłość. Zacznij o nich rozmawiać oraz ustal odpowiednie fakty.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

 To będzie spokojny dzień, kiedy intuicja zwycięży, jeśli zechcesz jej wysłuchać. Będzie to doskonały moment na rozpoczęcie podstawowych dyskusji. Twój umysł będzie klarowny i będziesz bardziej skupiony. Nie lekceważ żadnych szczegółów w swoich argumentach.

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

Dla wielu nadejdzie konieczność samooceny i rachunku sumienia. Pomogą w tym określone instynkty i niezwykła zdolność koncentracji. Te zróżnicowane i bardzo osobiste dostosowania uczynią cię dobrą osobą.

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

Niebo będzie spokojniejsze i zachęci cię do podążania dobrym przykładem. Ze spojrzeniem w głąb siebie i medytacją, spojrzysz jasno w swoje osiągnięcia i swoją przyszłość. W głębi swojej świadomości odkryjesz nowe doświadczenia i inne wyzwania, które musisz podjąć. Skup się na szczegółach i dokonaj ciekawych odkryć.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android