Odkryj Horoskop na dzisiaj Strzelec
Idź do

  Wszystko pójdzie dziś po Twojej myśli, jeśli tylko nie staniesz się ramieniem do wypłakania się. Nie będziesz zbyt cierpliwy wobec innych. Możesz dzisiaj wyrządzić sobie niechcący krzywdę, więc uważaj na to, jak się poruszasz i nie wykonuj gwałtownych ruchów.

  Mars w Sekstyl do Neptun

  The skills of each person can be evaluated in order to divide the tasks.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Strzelec / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Masz rację, by zachować dystans do pewnej osoby z Twojego otoczenia, która posiada tendencję do wykorzystywania Twojej dobrej natury.

  Strzelec / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Będziesz miał okazję wyjaśnić z partnerem pewne nieporozumienia. Jeśli jesteś singlem, przyjaźń jest w centrum uwagi. Otrzymasz radę, która okaże się bardzo przydatna w Twoim życiu miłosnym na przyszłość.

  Strzelec / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Będziesz kierowany dzisiaj swoją ambicją i gorliwością. Uważaj na zazdrość innych.

  Strzelec / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Jesteś na etapie przygotowań. Twoje starania przyniosą korzystne efekty w przyszłym miesiącu.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 14 stopnie, 53 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Strzelec / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

  Musisz zadac sobie pytanie. Zaakceptuj krytyke, nawet zniewagi: na dluzsza mete wiele sie z niej nauczysz i bedziesz sie gratulowac, ze nie jestes zly ani nie poddajesz sie. Przyjmuj wyzwania, aby obrócic sytuacje na swoja korzysc.

  Strzelec / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

  Dzisiaj panuje ciepla i chciwa atmosfera. Jednakze, ryzykowne jest byc upartym lub rozwijac nieuzasadniona zazdrosc. Zachowaj realistyczne podejscie w swoim mysleniu. To dobry dzien, aby zaprezentowac siebie, swoje talenty i zaslugi. Klimat sprzyja osobistemu spelnieniu i stabilnosci! Czego wiecej mozna chciec?

  Strzelec / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

  Niebo przywraca wszystkich do spokoju i trzezwosci w klimacie pracy i ambicji. Dobroc ustepuje miejsca wiekszej surowosci i bardziej materialnym zmartwieniom.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.