Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Strzelec: horoskop na jutrzejszy dzień, 26/09/2020

Isabelle Fortes | 26/09/2020

Klimat astralny Strzelec

Nie zmienisz świata za pomocą magicznej różdżki ! Jest to powolny proces, więc uzbrój się w cierpliwość. Powinieneś na nowo uporządkować elementy codziennej rutyny, aby odnaleźć idealną harmonię z Twoim wnętrzem.
★★★★★

Nastrój

Chęć przekonania innych do swoich opinii nie wszystkim się dziś spodoba. Bądź taktowny, szczególnie jeśli chodzi o Twoje poczucie humoru.

★★★★★

Miłość

Mimo spokoju ducha jesteś bardzo dynamiczny. Twoja postawa popchnie Cię do urzeczywistnienia swoich planów. Czas, by popracować w domu, zwróć szczególną uwagę na małe detale, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na Twoją sferę uczuć.

★★★★★

Pieniądze

Naprawdę będziesz musiał unikać niewygodnych sytuacji z przełożonymi. Przestrzeganie prawa jest zalecane dziś w szczególności.

★★★★

Praca

Twoje słowa będą miały dzisiaj znaczący oddźwięk. Będziesz dynamiczny i skuteczny w dążeniu do swoich celów.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 02 stopnie, 03 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Twój umysł będzie iskrzył i będziesz w pełni kontrolował swoje sprawy. Będziesz czerpać wielką przyjemność z rozmów z bliskimi i poznawania nowych technologii lub mediów. Wszystko, co ma związek z nauką, będzie dobrze zharmonizowane i dlatego będzie to dobry moment na podjęcie pewnego rodzaju szkolenia. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Będziesz miał talent do tego, aby dotrzeć do sedna rzeczy bez naruszania wrażliwości innych… Wykorzystaj to najlepiej, by wyrazić swoje nadzieje i pragnienia słowami, które będą zarówno miłe, jak i praktyczne. Odtworzysz lepszą atmosferę z kolegami i sąsiadami... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Niebo będzie tętnić tysiącami nowych pomysłów. Wspaniałe pomysły będą pojawiać się ze wszystkich kierunków, a nawet najmniejsza podróż pociągnie za sobą szczęśliwe szanse, które doprowadzą cię od doświadczenia do odkrycia. Będzie to idealny moment na rozpoczęcie czegoś nowego, na egzotyczny biznes lub szukanie nietypowego rodzaju pracy. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko