Dzisiaj, Czwartek 09 Lipiec 2020
Horoskop

Strzelec: horoskop na jutrzejszy dzień, 10/07/2020

Isabelle Fortes | 10/07/2020

Klimat astralny Strzelec

Życie wydaje Ci się jedną wielką farsą, jednak nie czuj się tak, jakby prześladowało Cię fatum, możesz dokonać realnych zmian. Rozsądnie będzie skupić uwagę na to, co ostatnio jesz... Twój sposób żywienia wymaga analizy.
★★★★★

Nastrój

Twój wygórowany pragmatyzm pomoże Ci w zbliżeniu się do osiągnięcia Twoich celów. Bądź bardziej otwarty na kompromisy.

★★★★★

Miłość

Będziesz musiał być ostrożnym, aby nie przesadzić z uporem, którego użyjesz pod pretekstem szybszych rezultatów. Nie wszyscy będą myśleć w ten sposób, co Ty.

★★★★

Pieniądze

Bądź cierpliwy i zachowaj zimną krew. Inni będą zabiegać o spotkanie z Tobą, co niesie za sobą ryzyko utraty czasu.

★★★★★

Praca

Twoje rozsądne podejście będzie odpowiednie do odnalezienia dobrego rozwiązania. Zyskasz w oczach Twoich współpracowników.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 20 stopnie, 27 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Wszystkie nieszczęścia na świecie będą obecne w ludzkich umysłach, ale dobra wola nie wystarczy do pomocy. Ludzie nie będą mieli zbyt wiele zdrowego rozsądku i inicjatywy. Zamiast rozczulać się nad każdą zmianą, o wiele bardziej użyteczne byłoby otoczenie się ludźmi, którzy są zaangażowani, ponieważ ich działania byłyby bardziej skuteczne. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Pod tym chaotycznym księżycem liczba emocjonalnych lub finansowych złudzeń wzrośnie. Atrakcyjność idealistycznych spraw miłosnych i nieuzasadnionych działań może w końcu złamać twoje serce. Aby uniknąć emocjonalnej lub materialnej ruiny, poczekaj dzień lub dwa. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

W domu poczujesz się jak najlepiej. W pracy i w świecie zewnętrznym ryzykowałbyś, że będziesz ofiarą napięcia nerwowego, co doprowadziłoby do rozproszenia, zaniedbania, chaosu i zamieszania. Twój entuzjazm może zaplątać się w potężnej, ale ospałej atmosferze. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko