Twoje astrologiczne prognozy na 2028 Lew

Opozycja Plutona jest dość destabilizująca, ponieważ powoduje głębokie zmiany, które muszą być dobrze przyjęte. Jesteś zmuszony działać, z plecami przyciśniętymi do muru. Na szczęście, z Neptunem w Baranie, obiecują się spełnienie marzeń, konkretne cele oraz większe ideały indywidualne. To uczucie wolności i autonomii, dość użyteczne w kształtowaniu twoich projektów. Do kwietnia twoje postępy są stabilne i konstruktywne, chociaż wolne. Chociaż pewna władza może czasami cię spowalniać, zachowujesz swój prestiż i podejmujesz odpowiedzialności. Począwszy od września, Jupiter w przyjaznym znaku Wagi obiecuje poprawę relacji w twojej okolicy, przyjazne środowisko i łatwe wymiany z otoczeniem.

Roczny Horoskop na 2028 dla Lew
Idź do

  Miłość i relacje na 2028 Lew

  Napięcie wywołane przez Plutona może wpłynąć na twoje więzi emocjonalne, dając okazję do radykalnych dostosowań w twoim związku. Czasem możesz czuć się samotny, ponieważ musisz odnaleźć swoją autentyczną naturę, by przywrócić równowagę i spokój w waszych wymianach. Kiedy Wenus wchodzi w fazę retrogradacji w Bliźniętach (od połowy maja do końca czerwca), panuje przyjemna atmosfera, charakteryzująca się wzbogacającymi wymianami i wzajemnym szacunkiem. Jest to doskonała okazja, aby otworzyć swoje serce i umysł na czasem ulotne, lecz zawsze satysfakcjonujące spotkania. Singlom daje się szansa na pozostanie w związku, pod warunkiem, że wyjdą, nawiążą kontakty, w skrócie, pokażą się dostępnymi i elastycznymi.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2028 Lew

  Twoje wyróżniające zdolności mogą przynieść Ci wiele satysfakcji i popularności. To doskonała okazja, aby wziąć udział w każdym wyzwaniu w przyjaznej i energetyzującej atmosferze. To dobry czas na rozwijanie długoterminowych projektów i podejmowanie ważnych decyzji. Twoja praca, nawet jeśli trudna, zostanie wykonana. To dość monotonna i nudna okres, który pozwala Ci nadrobić zaległą pracę. Od kwietnia codzienne obowiązki mogą wydawać się bardziej przytłaczające niż zwykle, możesz czuć się zdemotywowany, zaniepokojony. Bądź cierpliwy. Na zakończenie tej przeprawy będziesz miał większą odpowiedzialność osobistą, większą samoświadomość.

  Dobrostan na 2028 Lew

  Tranzyt Jowisza w sekstylu daje Ci impet. Masz zaufanie do siebie i swoich zdolności, jesteś w dobrej formie, a morale masz wysokie. Chcesz się rozwijać, zwiększać swoje zasoby. Jesteś hojny, ciepły, tolerancyjny i nawiązujesz harmonię w swoich związkach. To doskonały czas, aby pogłębić swoją wiedzę, poszerzyć horyzonty, otworzyć się na nieznane i skorzystać z oferowanych Ci szans.

  Kariera i możliwości na 2028 Lew

  Szukasz nauki i doskonalenia, co znacznie posłuży twojej ewolucji, twojemu awansowi. Twoje relacje pomagają ci w awansie w ewolucji twoich projektów, nawet twoich marzeń. Dzięki Neptunowi twoje spotkania i zbiegi okoliczności życiowych przyniosą ci szczęście, nie wahaj się budować nowych relacji, im wyższe lub dalej będziesz dążyć, tym bardziej będą one satysfakcjonujące.

  Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2028

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.