select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '9' and week = '2023-09-18'
♑ Horoskop tygodniowy dla Koziorożec od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Koziorożec: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Jeśli chodzi o ludzi wokół ciebie, wszystko idzie dobrze. Dzięki wsparciu ludzi, którzy cię kochają i których ty kochasz, kładziesz kres trudnym momentom. Masz nieporozumienie z kimś, ale znajdujesz wspólny język. Twoje działania idą dobrze, prowadzisz swoją działalność na pełnych obrotach.

Tydzień zakochanych Koziorożec

Twoje zachowanie emocjonalne jest wzbogacone naturalnym taktownością. Twoja delikatność jest doceniana, budzisz czułość i masz pomysły na osiągnięcie swoich celów. Korzystasz z każdej okazji, aby przeżyć nowe doświadczenia i zaspokoić swój smak wolności. To doskonały czas, aby postawić sobie nowe wyzwania!

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied.

Koziorożec, swoje finanse w tym tygodniu

Kto powiedział, że pieniądze nie dają szczęścia? Być może ci, którzy ich nie mają, aby pocieszyć się i cierpliwie znosić ból. W każdym razie, gdy szczęście jest po twojej stronie, jak w twoim przypadku, najmniej, co możesz zrobić, to docenić to. Twoja sytuacja materialna będzie bardziej godna zazdrości niż litości!

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Koziorożec

W tym tygodniu skupiasz się na relaksie i spokoju. Postanawiasz odpuścić wydarzenia, nie ma źródła stresu, tylko słodycze. Niczego nie planujesz. Robisz to, na co masz ochotę w danym momencie, co dla Ciebie świetnie działa. Poruszasz się tylko wtedy, gdy chcesz, jesz zdrowo i zrównoważenie, i jesteś na szczycie, dobrze w swoich butach.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Koziorożec, ten tydzień w pracy

Nawet jeśli nie jesteś o to proszony, jesteś zdeterminowany, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby zaspokoić potrzeby twojej hierarchii. Twoja praca jest nagradzana, otrzymujesz wyróżnienia. Ta tydzień to tydzień szczęścia, zyskujesz rozgłos. Bronisz projektu, twoje pomysły są podążane, masz wolną rękę, dla ciebie to ogromna satysfakcja.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Koziorożec: cotygodniowe wskazówki

Nawet jeśli czasami brakuje Ci trochę energii, stopniowo powracasz do spokoju. Znajdujesz pocieszenie u swoich bliskich, co pozwala Ci planować. Twoja motywacja sprzyja podejmowaniu ryzyka. Kontynuuj. Ważne jest, aby się nie poddawać.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko