select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '9' and week = '2024-02-26'
♑ Horoskop tygodniowy dla Koziorożec od 26 Luty 2024
Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Koziorożec: Horoskop tygodniowy na 26 Luty 2024

Isabelle Fortes

Ten tydzień pozwala Ci uwolnić się od niektórych najbardziej irytujących problemów w relacjach. Twoje opanowanie pozwala Ci położyć kres nadużyciom. Merkury przychodzi z pozytywną siłą, aby wesprzeć Twoją wolę. Nie będziesz mówił na próżno i będziesz miał ułatwienia w kończeniu swoich osobistych błędów, a także w dokonywaniu klasyfikacji niezbędnych do dobrego postępu Twoich najważniejszych projektów.

Tydzień zakochanych Koziorożec

W tym tygodniu jesteś całkowicie uspokojony co do rozwoju swojego związku. Pewny siebie, nosisz jaskrawe kolory miłości. Czujesz się zaangażowany w nowe odpowiedzialności. Będziesz musiał się zaangażować i zrobić długoterminowe plany. Wreszcie jesteś gotowy zapomnieć o przeszłości. Idziesz do przodu. Bez żalu, bez nostalgii, patrzysz w przyszłość. Jesteś spełniony.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Koziorożec, swoje finanse w tym tygodniu

Ten tydzień będzie czasem zmian. Nadchodzące zmiany mogą Cię zaskoczyć. Nie ma żadnych złowieszczych znaków. Możesz zacząć planować przyszłość, np. inwestować w nieruchomości. Twoja sytuacja finansowa się zmienia. Pieniądze napływają, zarówno przez pracę, wsparcie rodziny, jak i starą inwestycję, która się opłaca. Nadal musisz być ostrożny.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 1/5 Środa Czwartek: 1/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Koziorożec

Jeśli dobrze wykorzystasz swoje atuty, aby oczarować swoje codzienne życie i zadowolić tych wokół ciebie, będziesz tylko zyskiwać! Zakończysz tydzień w zgodzie ze światem. Powinieneś rozwijać swoje relacje lub znaleźć tę wyjątkową osobę, która mogłaby towarzyszyć ci na drodze codziennego życia i podtrzymać twoje życie miłosne.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Koziorożec, ten tydzień w pracy

Planety wzmacniają twoją komunikację i pozwalają negocjować w twoim najlepszym interesie. Zachęcają do ambicji i zapraszają do skupienia się na długoterminowych celach. Przemyślasz swoje aspiracje i przygotowujesz się na lepszą przyszłość. Posiadasz znaczące atuty, jesteś obdarzony wyjątkową kreatywnością i eksplorujesz nowe możliwości.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Koziorożec: cotygodniowe wskazówki

Wpływy planetarne zachęcają Cię do poświęcenia energii na zmianę swojej sytuacji. Dzięki swojej jasnej logice i determinacji będziesz w stanie odzyskać swoje zdrowie finansowe. Twoje pragnienia są w harmonii z rzeczywistością, będziesz miał/a możliwości podpisania interesujących umów, zwiększenia swojego dochodu i wykorzystania swoich talentów.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko