Dzisiaj, Piątek 18 Czerwiec 2021
Horoskop

Koziorożec: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Koziorożec

Wszelkie zadania natury praktycznej będą dzisiaj nie do zniesienia. Potrzebujesz pomocy w ich załatwieniu. Jesteś zmęczony, powinieneś zregenerować swoje siły. Oderwij się od codzienności oraz od wszelkich spraw.

Nastrój

★★★★

Stajesz się coraz bardziej wymagający... upewnij się jednak, że nikogo zbytnio nie ponaglasz, bądź wyrozumiały i chętny do pójścia na ustępstwa.

Jutro: 1/5 Jutro Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Miłość

★★★★★

Będziesz musiał dokonać ważnych wyborów, aby uzyskać wyraźniejszy obraz spraw. Powinieneś zachować zimną krew, nawet jeśli chodzi o różnice między dwoma osobami lub dwoma stylami życia.

Jutro: 2/5 Jutro Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Pieniądze

★★★★★

Nie masz innego wyboru - musisz pójść na kompromis ze współpracownikiem, aby wyjść z kłopotliwej sytuacji.

Jutro: 2/5 Jutro Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Praca

★★★★★

Potrzebujesz ciszy i spokoju, aby skupić się na pewnych kwestiach. Nie pozwól sobie na roztargnienie.

Jutro: 3/5 Jutro Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 14 stopnie, 40 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to dzień, który dobrze wróży wszelkim wydarzeniom. Uważaj, jak się poruszasz, skup się na swoich gestach i doborze słów. Atmosfera będzie bardzo naładowana, ludzie będą pełni emocji, a napięcie nerwowe będzie miało wpływ na ten dość męczący dzień. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Poczujesz się raczej spięty, nerwowy lub ponury. Najlepszym sposobem na ucieczkę przed szalonym księżycem jest stawienie czoła swoim niezaprzeczalnym obowiązkom. Zabierz się do pracy i nie przejmuj się zbytnio innymi. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Klimat będzie raczej napięty w domu i w pracy. Reakcje często będą brutalne, a ludzie będą myśleć tylko o sobie, grzebiąc się w błędach, a to doprowadzi cię do rozdrażnienia. Staraj się unikać konfliktów i skupiaj się na własnych interesach. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko