Dzisiaj, Środa 22 Wrzesień 2021
Horoskop

Koziorożec: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Koziorożec

Nie pozwól innym decydować za Ciebie, wiele spraw może źle się skończyć. Napięcie nerwowe zbliża się do Ciebie w zawrotnym tempie i nawet jeśli nie chcesz, powinieneś zwolnić tempo i zachować odpowiedni dystans.

Nastrój

★★★★★

Posłuchaj innych i zachowaj zdrowy rozsądek. Nie składaj obietnic bez pokrycia.

Jutro: 2/5 Jutro Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek

Miłość

★★★★★

Zazdrość wisi w powietrzu. Jeśli tyczy się ona Ciebie lub partnera, będziesz musiał zachować zimną krew, aby uniknąć ustalenia złej oceny sytuacji. Wygląd to nie wszystko.

Jutro: 0/5 Jutro Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek

Pieniądze

★★★★

Jeśli za bardzo skupisz się na swoich pragnieniach, zapomnisz o byciu subtelnym – ta postawa jest przecież niezbędna, aby osiągnąć sukces w negocjacjach.

Jutro: 1/5 Jutro Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek

Praca

★★★★

Teraz jest czas na znalezienie chwili przerwy w sprawach zawodowych. Znajdź trochę czasu na odpoczynek, jeśli to możliwe.

Jutro: 1/5 Jutro Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 28 stopnie, 39 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie bądź zbyt spięty w swoim życiu towarzyskim. Możesz być wyluzowany i poważny w tym samym czasie. Te dwie cechy niekoniecznie są niezgodne. Będziesz miał wiele do nauczenia się o wygodnym życiu, czułych i ciepłych relacjach. To, o czym zapominasz: przyjemność w życiu jest koniecznością!

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Przestań patrzeć na ludzi tak bardzo z góry. Uczucia innych są tak samo ważne jak twoje i byłoby w twoim interesie być bardziej elastycznym. Jeśli nie, szybko staniesz się niepopularny, szczególnie w pracy. Takt, tolerancja i cierpliwość powinny być twoimi ulubionymi atutami!

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Lepiej pracuje ci się samemu lub w małych zespołach, ale dziś będziesz musiał się zmagać z rówieśnikami, aby robić postępy w umowach, kompromisach i poprawkach. Praca w zespole będzie dobrze widoczna, a wszystko, co musisz zrobić, to współpracować z dobrą wolą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko