Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Koziorożec: horoskop na jutrzejszy dzień

9
Czwartek Kwiecień

Klimat astralny Koziorożec

Będziesz musiał oderwać się od codzienności i poświęcić czas na swój własny rozwój. Jutro zobaczysz stan spraw bardziej wyraźnie. Ponowna ocena wydarzeń będzie dobrym posunięciem. Jednak uważaj - przemęczasz się bardziej niż zdajesz sobie z tego sprawę.
★★★★★

Nastrój

Będziesz bardziej otwarty na innych niż zwykle, jednak bądź wybiórczy, aby uniknąć nieporozumień.

★★★★★

Miłość

Twoje życie miłosne zostanie ulepszone, nie bądź powściągliwy, daj się ponieść namiętności. Odważysz się, aby wyrazić to, co tak naprawdę chcesz od życia ; nie idź na skróty ! Wykorzystaj dobrze swoją wyrozumiałość.

★★★★

Pieniądze

Pokładasz za dużo zaufania w osobach, które wiedzą, jak Cię oszukać. Bądź czujny !

★★★★★

Praca

Rozsądna rada mniej znanej Ci osoby pomoże Ci zmienić swoje podejście - skierujesz się we właściwym kierunku.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 08 stopnie, 42 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to doskonały dzień na rozpoczęcie długoterminowego projektu pracy. Uda ci się kontrolować swoją energię bez problemów i będziesz gotowy do mądrego inwestowania. Postawy będą dziś przyziemne i nie będziesz miał trudności ze zrozumieniem innych. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Dbaj o swoje dziedzictwo, zbadaj swoją sytuację z materialnego punktu widzenia i podejmij kilka zdrowych inicjatyw. Twoje pomysły będą jasne i realistyczne, a twoje decyzje rozsądne i opłacalne. Jeśli chcesz omówić swoje finanse z menedżerem banku, ubezpieczycielem lub prawnikiem, dzień będzie idealny. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Przyjemności życia zostaną podkreślone w atmosferze dyskrecji i intymności. Będziesz mógł rozkoszować się wspaniałymi przyjemnościami, dużą zmysłowością i bliskością, jeśli podzielisz się gorącą i ekskluzywną atmosferą z bliskimi. Na porządku dziennym: kolacja przy świecach. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko