Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023



Horoskop

Koziorożec: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Koziorożec

Nieświadomie igrasz z ogniem, niektórzy będą zażenowani Twoim poczuciem humoru. Twoje roztargnienie sprawia, że jesteś bardziej podatny na przypadkowe urazy. Bądź dziś ostrożny przy manipulowaniu przedmiotami.



Nastrój

★★★★★

Twoja zdolność przekonywania innych zdziała cuda, aby wyciągnąć Cię ze wstydliwej sytuacji. Będziesz mógł liczyć na swoją ciętą ripostę.

Jutro: 3/5 Jutro Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Miłość

★★★★★

Twoja bojowa postawa sprawi, że z łatwością poradzisz sobie z przeszkodami, które stoją na Twojej drodze już od dawna. Twoja śmiałość odnosząca się do partnera odpłaci Ci się. Czas przedstawić mu wszystkie wątpliwości.

Jutro: 2/5 Jutro Środa: 1/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★

Uczucia troski i melancholii zakłócą Twój spokój, sprawią one, że będziesz się wahać i być może wycofasz się ze swoich zamiarów.

Jutro: 1/5 Jutro Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek

Praca

★★★★★

Umiesz przenosić góry; nie bądź zbyt zatroskany nieznaczącymi szczegółami.

Jutro: 2/5 Jutro Środa: 0/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 09 stopnie, 57 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie daj się pochłonąć pochlebcom, którzy żyją kosztem tych, którzy ich słuchają, ale też nie bądź podejrzliwy i nie czepiaj się. Twoje życie zawodowe może przynieść ci wielką satysfakcję, jeśli załatwisz sprawy, uspokoisz je i będziesz bardziej umiarkowany w swoich wymaganiach.

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie czuj się zobowiązany usprawiedliwiać każdego słowa, ale naucz się działać i reagować bardziej spontanicznie. Podczas gdy twoje poważne podejście jest bardzo doceniane, twoje sztywne spojrzenie może z drugiej strony chłodzić serca i zamknąć drzwi i możliwości. Staraj się iść w kierunku innych i bądź świadomy ich oczekiwań.

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Mimo, że luźna rozmowa i frywolność nie pasują do twojego temperamentu, mogą być przydatne w życiu społecznym i pracy. Ludzie będą czarujący, dostępni i gotowi do działania, więc rób to samo, a szanse nadejdą!

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko