Dzisiaj, Czwartek 16 Lipiec 2020
Horoskop

Koziorożec: horoskop na jutrzejszy dzień, 17/07/2020

Isabelle Fortes | 17/07/2020

Klimat astralny Koziorożec

Oderwij się od codziennej rutyny, odniesiesz dzięki temu powodzenie. Nowe doświadczenia czekają tylko na Ciebie. Odczujesz nową falę entuzjazmu. Doda Ci to skrzydeł do popracowania nad swoim organizmem, nie przesadzaj z ćwiczeniami i postaraj się utrzymać wypracowaną sylwetkę.
★★★★

Nastrój

Twoja huśtawka nastrojów nie pozwoli Ci na dokonanie ostatecznych decyzji, jednakże nie będzie Cię to powstrzymywać od przyjemnych konwersacji z innymi.

★★★★★

Miłość

Potrzebujesz spędzić trochę czasu w samotności. Nie nalegaj, jeśli Twój instynkt nie chce podążać za Twoimi planami ; bądź otwarty, szczery i unikaj jakichkolwiek nieporozumień.

★★★★★

Pieniądze

Skierujesz się dzisiaj ku zakończeniu pewnych ominiętych detali, które mogą poprawić Twoją sytuację finansową.

★★★★★

Praca

Dasz się dzisiaj porwać dużej ilości zadań. Miej obiektywne spojrzenie na sprawy, by móc posunąć się w przód.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 14 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Bez względu na twoje przekonania, nadejdzie czas, aby wprowadzić trochę duchowości do twojego życia i zadać sobie niezgłębione pytania. Jest to spojrzenie w głąb siebie, ale także otwarcie umysłu na innych, znajdziesz najlepszą równowagę między przeszłością a przyszłością, innymi słowy, poczujesz teraźniejszość. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będziesz miał okazję poszerzyć swoje działania lub refleksje w kierunku innych krajów lub wyższych sfer. Będziesz szukał doskonałości we wszystkim, ale upewnij się, że nie pytasz zbyt wiele o siebie, lub że nie czujesz się wiecznie sfrustrowany swoimi odkryciami, które będą całkiem realistyczne... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będziesz dawał z siebie wszystko w swoich różnych działaniach, nie przejmując się zbytnio własnymi potrzebami. To niekoniecznie będzie dobrym pomysłem i może sprawić, że poczujesz się bardzo zmęczony lub zniechęcony. Wspaniale jest mieć nowe projekty, ale lepiej jest podchodzić do nich z umiarem. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko