Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś przytłoczony ilością przedsięwzięć pod różną postacią. Pewien wybór wydaje się dość trudny, nie spiesz się z podjęciem decyzji. Stres przysparza Ci problemów na tle żołądkowym. Powinieneś znaleźć trochę czasu, by odpocząć w samotności.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zostaniesz dzisiaj doceniony za Twój optymizm i za energiczne podejście. Bycie w samotności może zrujnować ten potencjał, który w Tobie tkwi.

Pieniądze

Bycie zbyt surowym sprawi, że będziesz mniej skłonny do kompromisu w biznesowych negocjacjach.

Praca

Będziesz kreatywny ; odnajdziesz kilka sposobów na ułatwienie swojego życia. Postaraj się dzisiaj je urzeczywistnić.

Miłość

Będziesz zrelaksowany, pogodny oraz bardziej dobroduszny. Czas rozejrzeć się wokół i pójść za tym, co sprawia Ci najwięcej radości. Zacznij bardziej polegać na Twoim partnerze i naładuj swoje baterie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to „kobiecy” dzień, w którym przyjemności życia i dążenie do komfortu, a zwłaszcza komfortu emocjonalnego, będą miały pierwszeństwo przed konkurencją lub ambicjami. Będziesz musiał dostosować swoją broń i zasoby, okazując zainteresowanie tym, którzy są blisko ciebie! Jeśli jesteś singlem, na pewno będzie to starsza ciotka lub kuzyn, która będzie zachwycona, że cię zobaczy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Atmosfera wyda się sprzyjająca i dynamiczna. Będziesz chciał iść w kierunku innych i znaleźć współpracowników, towarzyszy i współgraczy. Dla niektórych będzie to poszukiwanie w życiu miłosnym, z potencjalnymi spotkaniami, a nawet małżeństwem. Praca zespołowa będzie dobrze się rozwijała. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Nastrój przejdzie od analizy i krytyki do bardziej emocjonalnych wartości. Emocje zyskają przewagę i będziesz miał okazję zadeklarować swoje uczucia, podpisać korzystną umowę lub po prostu mieć doskonałe, dynamiczne i produktywne relacje z innymi. 

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android