Dzisiaj, Czwartek 16 Lipiec 2020
Horoskop

Koziorożec: horoskop dla ciebie na pojutrze, 18/07/2020

Isabelle Fortes | 18/07/2020

Klimat astralny Koziorożec

Nie zabraknie Ci dzisiaj słów. Czas na podjęcie się trudnych zadań. Wracasz do swojej formy, szczególnie poprawiasz pracę swoich mięśni. Czujesz się lekki jak piórko!
★★★★★

Nastrój

Nie licz zbytnio na pomoc innych; wykonasz samodzielnie o wiele lepszą pracę.

★★★★

Miłość

Twoje zmysły Cię nie zawiodą. Śmiało podążaj za swoją intuicją i postaw kolejne kroki ku przyszłości. Twój partner będzie Cię wspierać; możesz również oczarować innych swoim urokiem osobistym!

★★★★★

Pieniądze

Jeśli zaczniesz szukać, wkrótce odnajdziesz bardzo korzystną oraz długoterminową perspektywę materialnego rozwoju, która jest na wyciągnięcie dłoni.

★★★★★

Praca

Wszystko to, co związane z biznesem, z komunikacją oraz z dokumentami pomoże Ci w sprawach finansowych.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 42 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Prace związane ze sprzedażą, rzemiosłem i pisaniem będą nadal dobrze traktowane. Wykorzystaj to najlepiej, aby spłacić kilka długów, zanim będziesz zajęty spotkaniami, podpisywaniem umów i organizowaniem spotkań. Będziesz miał okazję rozwiązać kilka problemów na odległość (telefon, e-mail). 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Oddech świeżego powietrza przetoczy się przez twoje codzienne życie i tchnie siłę w twoje komórki mózgowe. Będziesz się logicznie i intensywnie zastanawiać nad swoją sytuacją. Twoje opinie zostaną poparte radami i punktami odniesienia innych, co da przyjemne odczucie planowanego awansu. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Atmosfera wokół ciebie doda nieco zdrowego rozsądku, a twoje plany zostaną zrealizowane. Będziesz miał szansę opisać swoje pomysły i idee życzliwej i uważnej publiczności. Przygotuj swoją prezentację ostrożnie i mów z pewnością siebie. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko