Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Koziorożec: horoskop dla ciebie na pojutrze, 22/09/2020

Isabelle Fortes | 22/09/2020

Klimat astralny Koziorożec

Będziesz dzisiaj pełen determinacji. Staw czoło wszystkim troskom bez zwlekania. Dbanie o ciało sprawi, że Twoje samopoczucie wzrośnie. Pomyśl o tym!
★★★★

Nastrój

Automatycznie będziesz bardziej otwarty na nowe możliwości. W rezultacie Twój nastrój poprawi się.

★★★★★

Miłość

Będziesz miał wiele szans do pokazania, kim tak naprawdę jesteś, podczas intymnych chwil. Zostaw swoją nieśmiałość na boku i podążaj za swoimi uczuciami.

★★★★

Pieniądze

Dopracujesz pewne kwestie, które na pozór nie są tak ważne, ale które staną się bardzo istotne w przyszłości.

★★★★

Praca

Coś nowego wisi w powietrzu. To, czy zmniejszysz swoje wysiłki, zależy od Ciebie - to Ty ustalasz granice.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Strzelec, w pozycji 08 stopnie, 36 minuty: Potrzeba postępu, duch przygody, niecierpliwość i niepokój. Niezbyt wrażliwa, ale spontaniczna postawa.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie zaniedbuj swojego zdrowia, ale pomyśl o tym, żeby trochę odsapnąć. Entuzjazm może prowadzić do przesady w dzisiejszych czasach, nawet jeśli zazwyczaj tak się nie dzieje. Masz rację, warto zweryfikować swoje najwazniejsze cele, ale będziesz wyczerpany jeśli nad tym nie zapanujesz. Poświęć czas, aby cieszyć się życiem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Poczujesz się nieco inaczej reagując na panujący chaos, jednocześnie wykorzystując entuzjazm i dobrą wolę otaczających cię osób. Poza tym środowisko będzie się zmieniać, nowi ludzie będą się spotykać, a niektórzy po prostu wycofają się do swojej powłoki lub zanurzą się w swojej pracy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to doskonały dzień dla osób pracujących za granicą, osób ze środowisk społecznych lub medycznych oraz osób studiujących lub nauczajacych. Księżyc zachęci cię do rozwijania swoich ideałów, stanie się bardziej życzliwy i humanistyczny, ale także bardziej motywujący. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko