Dzisiaj, Sobota 25 Czerwiec 2022
Horoskop

Koziorożec: horoskop dla ciebie na pojutrze

Isabelle Fortes

Klimat astralny Koziorożec

Będziesz miał okazję na zademonstrowanie swoich możliwości pośrednika w pewnym konflikcie między osobami z Twojego otoczenia. Jesteś pełen energii, w świetnej formie, ale efekty tłumienia pewnych potrzeb dają Ci się we znaki. Znajdź czas tylko dla siebie.

Nastrój

★★★★

Z łatwością przyjdzie Ci usunąć z drogi pewne przeszkody. Będziesz wiedział, jak umiejętnie uniknąć pewnych osób.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Miłość

★★★★★

Posiadasz większą skłonność do marzenia niż zwykle, co sprawia, że jesteś nieobecny umysłem, choć bardziej otwarty emocjonalnie. To jest odpowiedni moment na zasugerowanie kolacji we dwoje. Będziesz wiedział, jak stworzyć odpowiednią atmosferę.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Pieniądze

★★★★

Pewne dobre wieści uwolnią Cię od trosk, dzięki czemu będziesz w stanie przejść do przyjemniejszych przedsięwzięć.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Praca

★★★★★

Twoja pomysłowość wyciągnie Cię z kłopotliwej sytuacji. Nie poddawaj się, uwierz w siebie!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 17 stopnie, 16 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Bez względu na twoje przekonania, nadejdzie czas, aby wprowadzić trochę duchowości do twojego życia i zadać sobie niezgłębione pytania. Jest to spojrzenie w głąb siebie, ale także otwarcie umysłu na innych, znajdziesz najlepszą równowagę między przeszłością a przyszłością, innymi słowy, poczujesz teraźniejszość. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będziesz miał okazję poszerzyć swoje działania lub refleksje w kierunku innych krajów lub wyższych sfer. Będziesz szukał doskonałości we wszystkim, ale upewnij się, że nie pytasz zbyt wiele o siebie, lub że nie czujesz się wiecznie sfrustrowany swoimi odkryciami, które będą całkiem realistyczne... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będziesz dawał z siebie wszystko w swoich różnych działaniach, nie przejmując się zbytnio własnymi potrzebami. To niekoniecznie będzie dobrym pomysłem i może sprawić, że poczujesz się bardzo zmęczony lub zniechęcony. Wspaniale jest mieć nowe projekty, ale lepiej jest podchodzić do nich z umiarem. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko