Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Koziorożec: horoskop dla ciebie na pojutrze, 26/11/2020

Isabelle Fortes | 26/11/2020

Klimat astralny Koziorożec

Niektórzy będą przekonani, że szukasz zwady, gdzie tak naprawdę prawdziwym problemem jest Twoja chęć dążenia do perfekcji. Optymizm i pragnienie życia będą widoczna we wszystkich dziedzinach i nic Cię od tego nie odwiedzie. W Twoim interesie leży regularne spożywanie większej ilości płynów.
★★★★★

Nastrój

Twój nastrój może spowodować dzisiaj napiętą atmosferę... Potrzebujesz ciszy i spokoju oraz unikania niepotrzebnych dyskusji.

★★★★

Miłość

Twoje myśli kierują Cię do zadania sobie pewnych bolesnych pytań, które jednak okażą się konstruktywne. Musisz zaakceptować przeszłość; wszyscy popełniają błędy w ocenie różnych sytuacji.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz miał dzisiaj kłopoty z koncentracją... Poświęć czas na spokojne przemyślenie spraw.

★★★★★

Praca

Nie bądź za bardzo ostry dla Twoich współpracowników. Są pewne rzeczy, które musisz wykonać samodzielne.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 21 stopnie, 50 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to doskonały dzień na opiekę nad bliskimi, z rodziny lub z przyjaciół. Będzie to również najlepsza rzecz do zrobienia w ciągu dnia, która może również cię stresować, ponieważ ludzie często wydają się roztrzepani i niezbyt wiarygodni. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

To może być trudny dzień, jeśli nie dostrzeżesz niektórych wybuchów i kaprysów innych. Nie traktuj niczego osobiście, ponieważ wszystko, co byś zrobił, to dodawanie oliwy do ognia. Zostań z rodziną, aby się zrelaksować. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Poczujesz się raczej dobrze w panującej wokół Ciebie atmosferze. Skoncentruj się na życiu domowym i osobistych zainteresowaniach, ponieważ wszyscy będą myśleć tylko o sobie! Możesz rozpocząć bardziej satysfakcjonujące Cię działania ponownie za dzień lub dwa. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko