Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Koziorożec: Horoskop dzienny dla ciebie, 24/11/2020

Isabelle Fortes | 24/11/2020

Klimat astralny Koziorożec

OdczuWasz ogromną pewność siebie, z łatwością możesz przemawiać w publicznych wystąpieniach. Najlepszym sposobem dzisiaj na naładowanie baterii będzie odnalezienie wewnętrznego spokoju. Zainteresowania związane ze sztuką pochłoną Cię do reszty.
★★★★★

Nastrój

Odnajdziesz korzystne wsparcie, które przyniesie Ci pomyślność, aż do końca roku. To idealny czas na nawiązanie nowych kontaktów !

★★★★

Miłość

Będziesz całkowicie ukierunkowany na usatysfakcjonowanie partnera. Będzie on wielkim szczęściarzem ! Musisz przyznać, że osiągasz największą satysfakcję w dawaniu innym i w magicznych efektach tej postawy.

★★★★

Pieniądze

Okażesz finezję i radykalne podejście w tym samym czasie w ocenie pewnych sytuacji, co sprawi, że staniesz się bardziej obiektywny.

★★★★

Praca

Twoja pewność siebie będzie podstawą sukcesu, jeśli uda Ci się oderwać od pewnych zobowiązań. Nadszedł czas na nawiązanie nowych kontaktów.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 28 stopnie, 01 minuta: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Rozmowy z osobami wokół ciebie będą przyjemne. Będzie to doskonała okazja, aby zgromadzić kolegów, sąsiadów lub przyjaciół wokół ogniska z kłód. Przygotuj pianki marshmallows i grzane wino. Atmosfera będzie świąteczna, i wypełniona dobrymi wibracjami. Miłego wieczoru! 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Księżyc obdarzy Cię dyskretnym urokiem, który będzie odczuwalny dla każdego, na kogo się dzisiaj natkniesz. Szansa i szczęśliwe zbiegi okoliczności przyniosą Ci wiele możliwości w wybranych przez Ciebie obszarach. Będzie to dobry dzień dla wszystkich zakochanych i tych, którzy chcieliby być. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Twoja intuicja będzie dziś doskonała, a dzięki swojej mądrości i inteligencji, pozwoli Ci zbudować podstawy dla Twojego rozwoju osobistego. Twoje kroki i spotkania będą naznaczone dobrą fortuną. Bycie w ciągłym ruchu będzie w Twoim interesie. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko