Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 18 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz bardziej zdecydowany i konkretny, pamiętaj jednak by nie urazić nikogo. Dopadnie Cię nieoczekiwany stres, więc wycisz się i skup na osiągnięciu wyznaczonych celów. Twoje zadzieranie nosa niczego dobrego nie przyniesie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie zachowuj się w sposób impulsywny, uważaj, by nie zranić kogoś swoimi słowami. Niektóre rzeczy można powiedzieć na wiele sposobów, więc nie spiesz się.

Pieniądze

Twój naturalny dar Cię nie zawiedzie. Masz w głowie ciąg myśli, za którym powinieneś podążać, abyś mógł zrobić postępy w kwestiach finansowych.

Praca

Za dużo myślisz i gubisz się w szczegółach. Będziesz w lepszych stosunkach z innymi, jeśli zrelaksujesz się.

Miłość

Twoje wymagania są słuszne. Powinieneś jednak skupić się na obranej przez siebie drodze. To jest czas dogłębnych przemyśleń, odłóż działania na inny termin. Nie powinno być to jednak powodem do bycia zniechęconym !

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android