Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie zmuszaj się do stawienia czoła pewnym sprawom, jeśli nie czujesz się na siłach. Bądź ze sobą szczery!Będziesz zmuszony do utrzymania tego samego tempa co inni, ale świetnie sobie z tym poradzisz, poczucie bycia pożytecznym dla innych zregeneruje Cię.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Skupiasz swoją uwagę na najbardziej szalonych pomysłach. Nie idź na skróty i upewnij się, że nie palisz za sobą mostów.

Pieniądze

Atmosfera w sferze finansowej będzie napięta. Skoncentrowanie się na swoich celach będzie jedyną realistyczną opcją.

Praca

Pewna zapomniana znajomość wróci na pierwszy plan, przynosząc Ci wiele pomyślnych możliwości.

Miłość

Miłość przynosi Ci nadzieję ; doznasz ogromnej satysfakcji, która wyeliminuje Twoje wątpliwości. Przyszłość jest pełna pozytywnych niespodzianek, Twoja kreatywność będzie na wysokim poziomie ; bez wahania podążaj za swoją intuicją.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

 Okoliczności będą dziś bardzo korzystne. Prace badawcze będą dobrze ukierunkowane, a odkrycia i inspirujące pomysły będą się unosić w powietrzu. Odkryjesz, że ich zwiększona jasność pozwoli wyczuć rzeczy, które nie są wyrażone słowami, będziesz w stanie zmienić tę wspierającą atmosferę na swoją korzyść.

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Porozumienia, które na dłuższą metę będą bardzo pozytywne, będą dziś możliwe. Będzie to świetny dzień na spotkanie z przyjaciółmi, zawarcie nowych znajomości i znalezienie niespodziewanego patronatu dla różnych projektów. Szczęśliwe szanse i niespodziewane zbiegi okoliczności. Jakie to szczęście!

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Nie zamykaj się. Atmosfera będzie przyjazna, wspierająca i ochronna. To będzie dobry dzień na zabawę. Dzięki wzajemnemu zaufaniu i zmysłowym doświadczeniom, komunikacja przyjdzie łatwo, a twoje relacje z innymi będą bardzo satysfakcjonujące. Potrzebujesz pomocy? To ten dzień!

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android