Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 22 Sierpień 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Skoncentruj się po raz kolejny na priorytetach. Czas na obranie pewnego kierunku działań, by zbliżyć się do obranych sobie celów. Powinieneś regularnie się wysypiać, jeśli chcesz w pełni zregenerować siły. Mimo tego, jesteś w świetnej formie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Uda Ci się popchnąć niektóre sprawy w przód. Teraz jest czas na rozpoczęcie nowych projektów, nie bój się prosić o pomoc.

Pieniądze

Dziś być może rozpoczniesz nowe przedsięwzięcie. Twoje nadzieje nie są próżne w tym temacie, skup się na swoim celu i działaj !

Praca

Twoja cierpliwość okaże się wielką pomocą w zakończeniu ważnego zadania.

Miłość

Przez Twoją potrzebę oderwania się od codzienności, nie zauważasz możliwości znajdujących się u Twoich stóp. Twoje dążenie do perfekcji sprawia, że grasz o najwyższą stawkę: wszystko albo nic. Powinieneś opanować swoje emocje.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android