Dzisiaj, Wtorek 04 Październik 2022Horoskop

Koziorożec: Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Koziorożec

Twoja wartości zostaną poddane próbie. Poradzisz sobie z przeciwnikami bez konieczności wyrzekania się tego, w co wierzysz. Łatwo się dziś dekoncentrujesz, co spowodowane jest zmęczeniem. Najwyższy czas na znalezienie trochę czasu dla samego siebie !Aspekt dnia
Ziemia Merkury Neptun 180°
Merkury w Opozycja do Neptun
Lepiej wybrać milczenie, gdy ludzie nie rozumieją.
Opozycja, w szczegółach: Aspekt ten rozdziela dwie planety o 180°, a więc są one w dwóch uzupełniających się znakach. Obie planety starają się mieć pierwszeństwo przed drugą, co skutkuje przeciąganiem się wojny. Tradycyjnie jest to negatywny aspekt, ponieważ tworzy napięcie, ale pozwala na rozwój, jeśli starasz się kontrolować te efekty.

Nastrój

★★★★★

Pragniesz więcej niezależności, co sprawia, że jesteś nieosiągalny dla innych. Wyraź w jasny sposób to, co masz na myśli.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek

Miłość

★★★★★

Nie staraj się kontrolować sytuacji. Pójdź z prądem życia i z pewnością siebie przyjrzyj się z bliższa Twojej drugiej połówce. Twoje obawy są nieuzasadnione.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 0/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

Pieniądze

★★★★★

Z chęcią będziesz chciał pójść na skróty, uważaj, abyś nie ominął najważniejszych detali.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

Praca

★★★★★

Nie pozwól sobie na bycie pochłoniętym przez priorytety współpracowników. Wyraź swoją opinię, będzie to miało duże znaczenie.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 29 stopnie, 51 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Księżyc będzie bardzo korzystny, wywyższając twoje mocne strony i nadając ci charakterystyczne moce przyciągania. Będzie to dobry dzień na podjęcie trudnych kroków, skontaktowanie się z ważnymi osobami lub przeprowadzenie ważnych transakcji finansowych lub dotyczących nieruchomości. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będziesz dziś w centrum wydarzeń. Twoja zdolność koncentracji i samodyscyplina wzbudzi podziw. Będziesz w stanie działać i wyrazić swoje opinie lub pragnienia. Twoje siły przyciągania zrobią resztę z twoim bliskim lub z szefem... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie wahaj się pokazać siebie, aby zwrócić się do innych ludzi. Twój subtelny urok i niezobowiązujące poczucie humoru będą miały dziś szansę spowodować burzę, zdobyć nowych przyjaciół, miłość lub stworzyć doskonałe relacje w pracy.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko