Dzisiaj, Środa 22 Wrzesień 2021
Horoskop

Koziorożec: Horoskop dzienny dla ciebie

Isabelle Fortes

Klimat astralny Koziorożec

Dialogi przeobrażają się w kontrowersyjne debaty. Nie pozwól swoim emocjom zawładnąć nad Tobą, zachowaj dystans. Twoja miłość do jedzenia sprawia, że kierujesz się w stronę nieodpowiednich potraw. Dobrym pomysłem byłoby zabrać się za swoją kondycję, którą powinieneś udoskonalić, by móc zregenerować poziom sił witalnych.

Nastrój

★★★★★

Czeka Cię huśtawka nastrojów ! Jesteś dzisiaj w stanie przejść ze śmiechu do płaczu i odwrotnie. Sprowadź sprawy do właściwej perspektywy.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 2/5 Jutro Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa

Miłość

★★★★

Będziesz musiał być ostrożnym, aby nie przesadzić z uporem, którego użyjesz pod pretekstem szybszych rezultatów. Nie wszyscy będą myśleć w ten sposób, co Ty.

Dzisiaj: 1/5 Dzisiaj Jutro: 0/5 Jutro Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa

Pieniądze

★★★★★

Twoje poczucie obowiązku zostanie poddane próbie. Jednak poprzez bezpośrednie stawianie temu czoła, będziesz w stanie rozwiązać problemy.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 1/5 Jutro Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa

Praca

★★★★★

To jest szczególnie dobry czas na pewne poświęcenie w pracy. Nadal kontynuuj to, w co jesteś zaangażowany.

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 1/5 Jutro Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 16 stopnie, 18 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to dzień, który dobrze wróży wszelkim wydarzeniom. Uważaj, jak się poruszasz, skup się na swoich gestach i doborze słów. Atmosfera będzie bardzo naładowana, ludzie będą pełni emocji, a napięcie nerwowe będzie miało wpływ na ten dość męczący dzień. 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Poczujesz się raczej spięty, nerwowy lub ponury. Najlepszym sposobem na ucieczkę przed szalonym księżycem jest stawienie czoła swoim niezaprzeczalnym obowiązkom. Zabierz się do pracy i nie przejmuj się zbytnio innymi. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Klimat będzie raczej napięty w domu i w pracy. Reakcje często będą brutalne, a ludzie będą myśleć tylko o sobie, grzebiąc się w błędach, a to doprowadzi cię do rozdrażnienia. Staraj się unikać konfliktów i skupiaj się na własnych interesach. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko