Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz opierać się pewnym wpływom, i słusznie. Bądź śmiały i podążaj za wybraną ścieżką, a nie będziesz tego żałować. Wystrzegaj się porywczego zachowania i znajdź równowagę między wysiłkami a odpoczynkiem.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz wiedział, jak użyć swoich umiejętności, by ochronić się przed niepowodzeniami. Nie zapominaj, będziesz musiał podjąć się otwarcie pewnych spraw w ciągu następnych paru dni.

Pieniądze

Powodzenie przejdzie obok Ciebie. Twoje obecne zmartwienia muszą zostać odłożone na bok, aby wykorzystać jak najlepiej dobrą okazję.

Praca

Nowa możliwość nadejdzie wkrótce. Nie spiesz się z podjęciem jakiejkolwiek decyzji, przyjrzyj się z bliska temu nowemu kierunkowi.

Miłość

Wszystko pójdzie po Twojej myśli, jeśli tylko zaakceptujesz zasady swojego partnera. Nie musisz się niczego obawiać, w zamian zyskasz namiętność oraz stabilność emocjonalną.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będziesz odważny, zdecydowany i wytrwały, ale możesz przesadzić, a poczucie wyczerpania i przygnębienia nie będzie rezultatem, którego pragniesz…. Miły, przytulny wieczór w domu byłby mile widziany, aby naładować baterie i cieszyć się wspaniałą atmosferą panującą w życiu miłosnym! 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Pokażesz swoją kreatywność w różnych działaniach. Spokojna, produktywna atmosfera będzie odpowiadać zarówno Twojemu temperamentowi, jak i zainteresowaniom. Z wielką przyjemnością będziesz mógł spokojnie realizować swoje plany i przekonać ludzi do ich wykonania

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Wspaniały dzień dla twojego życia miłosnego i twoich dzieci. Będziesz czuł się spokojny i otwarty na innych. Całkowicie odprężająca atmosfera zlikwiduje irytację, a ty będziesz czerpał wielką przyjemność z zabawy, niezależnie od tego, czy chodzi o rzucanie wyzwania dzieciom na konsoli do gier, czy oglądanie romantycznego filmu w dobrym towarzystwie. 

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android