Dzisiaj, Środa 08 Lipiec 2020
Horoskop

Koziorożec: Horoskop dzienny dla ciebie, 08/07/2020

Isabelle Fortes | 08/07/2020

Klimat astralny Koziorożec

Wpływ Marsa pomoże Ci przeżyć niezapomniane chwile z bliskimi. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki! Pod koniec dnia poczujesz się naprawdę przemęczony. Dobrym pomysłem będzie chwila przerwy i zaczerpnięcie świeżego powietrza.
★★★★

Nastrój

PrzebyWasz w różnych środowiskach, co sprawia, że dajesz innym dobre wrażenie o sobie.

★★★★★

Miłość

Posiadasz dzisiaj niespotykane szczęście. Twój magnetyzm będzie porażający, jeśli jesteś singlem, pewna znajomość może obrać formę wzlotów i upadków. Pozbądź się nieśmiałości i podkreśl swoją pozycję.

★★★★

Pieniądze

Wymienisz swoje poglądy z osobami, które pomogą Ci w zrealizowaniu ambicji.

★★★★★

Praca

Postaraj się, by wywrzeć dobre wrażenie. Będzie wymagało to nie lada wysiłku, gdyż brakuje Ci dzisiaj motywacji do działania.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 25 stopnie, 45 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

To będzie dzień na spłatę, inwestowanie, oszczędzanie i opiekę nad swoimi pieniędzmi. Twój stosunek do sytuacji będzie szczególnie jasny, a zdolni ludzie będą gotowi udzielić ci przydatnych porad. Po rozwiązaniu tych kwestii będziesz gotowy na bardziej romantyczną atmosferę... 

Drugi dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Twoje zyski, niezależnie od tego, jakie będą, będą w centrum twoich obaw. Dotyczy to również twojego życia miłosnego, które będziesz analizować bez ustępstw lub bez idealizmu. Umożliwi to ocenę potencjalnych kompromisów i zmian, które należy omówić z konstruktywnej perspektywy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Poczujesz się mocno zainspirowany swoimi różnymi celami, poszukując i dbając o bezpieczeństwo i stabilność w swoich sprawach. Wysiłki zmierzające do konsolidacji rzeczy okażą się bardzo przydatne w ciągu najbliższych kilku tygodni, umożliwiając ci posuwanie się naprzód na solidnych podstawach w perspektywie długoterminowej. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko