select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '5' and week = '2023-09-18'
♍ Horoskop tygodniowy dla Panna od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Panna: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Konjunkcja Merkurego na twoim Słońcu intensyfikuje znaczenie wymiany i komunikacji. Twój cel i twoje pomysły są zgodne z tym samym celem, a pod aksamitnymi rękawiczkami kryjesz żelazną wolę. Będziesz na szczycie swoich umiejętności negocjacyjnych i będziesz błyszczeć swoim naturalnym pędem. Możesz nawet otrzymać uznanie i pochwałę od swoich przełożonych za swoje umiejętności.

Tydzień zakochanych Panna

Piękne niebo posypuje Twoją drogę gwiazdami marzeń i zmysłowymi rzeczywistościami. Dramatycznie zachęca do komunikacji. Czas wyjść i poznać nowych ludzi. Bez wątpienia uwiedziesz swoich rozmówców zafascynowanych Twoją elokwencją, zmysłowością i miażdżącym urokiem. To niebo będzie czuwać nad Twoimi miłościami i pomnoży okazje do podboju.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Panna, swoje finanse w tym tygodniu

Możemy powiedzieć, że finansowo jesteś spokojny. Faktycznie, dobre źródło dochodu pozwala ci zobaczyć nowe perspektywy na przyszłość. Bez względu na to, czy to dzięki twojej ciężkiej pracy, czy dzięki soczystej inwestycji finansowej, pieniądze płyną, zyskujesz stabilność. Twoje konta są na plusie. Jeśli planujesz w tym tygodniu dokonać większego zakupu, możesz śmiało to zrobić. Nie ryzykujesz wezwania bankiera.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Panna

Obracasz się plecami do męczących sytuacji. Musisz uwolnić napięcie, otoczyć się dobrymi ludźmi i żyć w zdrowym środowisku. Udajesz się w ciche miejsce, aby naładować baterie. Jeśli musisz czekać na weekend, aby to zrobić, to tydzień nie jest stresujący. Wręcz przeciwnie, spokój i przyjemność otulają twoje dni. Nie mógłbyś sobie życzyć lepiej.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Panna, ten tydzień w pracy

Nawet jeśli nie jesteś o to proszony, jesteś zdeterminowany, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby zaspokoić potrzeby twojej hierarchii. Twoja praca jest nagradzana, otrzymujesz wyróżnienia. Ta tydzień to tydzień szczęścia, zyskujesz rozgłos. Bronisz projektu, twoje pomysły są podążane, masz wolną rękę, dla ciebie to ogromna satysfakcja.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Panna: cotygodniowe wskazówki

To zależy od ciebie, czy weźmiesz mikrofon, masz okazję zabłysnąć, zarówno swoim charyzmą, jak i werwą. Bez względu na to, czy twoim polem ekspresji jest sztuka czy praca zawodowa, to właśnie teraz możesz zasypać swoją publiczność wszystkimi subtelnościami swojej melodramatycznej palety. To słowami z serca uwiedziesz swoją publiczność i sprawisz, że będą chcieli cię podążać.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko