Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Zodiak

Jaki jest mój Ascedent? Darmowe obliczenia

Isabelle Fortes

Aby obliczyć swój znak wznoszący i dowiedzieć się o jego szczególnościach, wprowadź datę, godzinę i miejsce urodzenia (w nazwach miast użyj myślników, jeśli występują):

W przeciwieństwie do znaku zodiaku, który reprezentuje naszą podstawową, "surową" osobowość w momencie narodzin, Ascedent jest jak "ubranie", które nakładamy na naszą osobowość, by prezentować się światu, interagować i współistnieć z innymi. Ascedent kształtuje się podczas dzieciństwa i młodości za sprawą doświadczeń, spotkań i wychowania. Nie stajemy się samym Ascedentem, ale łączymy jego wpływy. Zwykle około 40. roku życia osiągamy dojrzałość, która równoważy naszą osobowość z Ascedentem. W przeciwnym razie kryzys wieku średniego może przywrócić nas na właściwą drogę.

Ascedent ujawnia nasze wewnętrzne funkcjonowanie, zachowanie i poziom witalności. Jest kluczowym elementem przy analizie horoskopu astrologicznego. Wprowadzając datę, czas i miejsce urodzenia, możesz odkryć swój własny Ascedent (Uwaga: W przypadku miejsc urodzenia, wymagane może być dokładne określenie, np. 'Saint-Germain-en-Laye').

Chociaż łatwo jest określić znak Słońca, określenie Ascedentu jest bardziej skomplikowane. Znak Słońca, który odzwierciedla osobowość, jest obliczany na podstawie daty urodzenia, podczas gdy Ascedent kształtuje znak, wzmacnia jego energię i kieruje życiową ścieżką.

Jak więc obliczyć Ascedent? Obliczanie Ascedentu jest skomplikowane, ponieważ uwzględnia nie tylko datę urodzenia, ale także miejsce i godzinę urodzenia. Czas narodzin jest szczególnie ważny, ponieważ znak może zmienić się w mniej niż 4 minuty (na początku lub na końcu danego znaku). Dlatego dwie osoby urodzone tego samego dnia mogą mieć ten sam znak Słońca, ale być różnie wpływane przez planety, w zależności od czasu i miejsca urodzenia: na przykład Lew z Ascedentem w Lwie będzie miał inną osobowość niż Lew z Ascedentem w Raku.

Odkryjcie kompatybilność miłosną między znakami zodiaku, analizujcie i rozumiejcie dynamikę Waszej pary dzięki astrologii, aby znaleźć idealny duet na pełną satysfakcji historię miłosną.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko