Woda dodaje do racjonalnego i logicznego żywiołu Powietrza świat zmysłów, emocji, wrażeń i instynktu. Chęć pomocy innym, wrażliwość, konformizm to jedne z głównych cech tego żywiołu. Woda jest sentymentalna, marzycielska, to często prawdziwa idealistka, która potrafi wysłuchać i zrozumieć każdą osobę wokół niej. Zaangażuje się emocjonalnie we wszystko, co dzieje się dookoła. Żywioł Wody może mieć huśtawki nastrojów, bywa również nadwrażliwy. Potrzebuje wtedy trochę czasu w samotności, aby uchronić się przed surowością świata.

Wszystko o Profilu Elementu Woda w Astrologii
Idź do

  Miłość Woda

  Żywioł Wody jest uważnym partnerem, który wciąż zachwyca ukochaną osobę. Odnajduje się świetnie we wszystkim, co zmysłowe. Instynkt obdarza go wieloma emocjami i uczuciami w miłosnych podbojach, choć brakuje mu czasem wojowniczej passy. Bywa również zazdrosny i zaborczy, często ze względu na brak pewności siebie.

  Ten żywioł spełnia się w długotrwałych związkach, opartych na zaufaniu i pełnych romantycznych chwil – jak w bajkach...

  Rak rządzony przez Księżyc

  Pod wpływem Księżyca Rak staje się szalonym marzycielem, którego zmiany nastrojów są podporządkowane fazom Księżyca. Ten znak zodiaku jest pomysłowy i nadwrażliwy, przywiązany do przeszłości i swoich korzeni. To kochająca i opiekuńcza osoba, bywa jednak bardzo niespokojna.

  Na ogół posiada doskonałą pamięć i dobrze odnajduje się w świecie dzieciństwa. Często nadmiernie dramatyzuje pewne sytuacje.

  Skorpion rządzony przez planetę Pluton

  Osoba z tej planety jest zdeterminowana, odważna, czasem nawet agresywna. Połączenie energii fizycznej i intelektualnej prowadzi ją do bardzo silnych emocji. W życiu kieruje się intuicją i potrafi zaatakować przeciwnika z precyzją. Chętnie używa swoich uwodzicielskich umiejętności. Bywa dla siebie tak samo surowa, jak wobec innych.

  Ryby rządzone przez planetę Neptun

  Osoba z tej planety to marzyciel o wielkiej wyobraźni, kierujący się intuicją. Jest wrażliwy na otoczenie i podchodzi do innych z empatią. Pragnie uszczęśliwić wszystkich wokół i wyleczyć bolączki tego świata. Jest bardzo taktowny i wydaje się czasem bezradny w obliczu życiowego cierpienia.

  Ma trudności w określeniu swojej własnej osobowości, jest on jednak bardzo utalentowany !

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.